REKLAMA

 

REKLAMA

 

ZDIEĽAŤ TÚTO STRÁNKU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

 

Alergia na histamin

« naspäť na zoznam tém
Autor: vajco  E-mail
Dátum: 30.09.2007 - 17:05

Dobry den, uz 2 roky ma trapi alergia na histamin. Vie mi niekto poradit, ako bojovat proti tejto chorobe? Da sa z toho vlastne vyliecit? Za radu vopred dakujem.

Reagovať na úvodný príspevok

najstaršie hore najnovšie hore

Autor: euf
Dátum: 17.06.2014 - 13:24

ČO VÁM PONÚKAME?

Výživové doplnky vo forme orgánových a rastlinných uItrafiItrátov / peptidov. Laboratórne spracované prírodné produkty bez konzervantov na omladenie, povzbudenie, regeneráciu a podporu pri liečbe a samotnú liečbu ochorení. Forma preparátu je číra tekutina, ktorej 2-5 ml sa nalejú pod jazyk, cca minútu sa premieta pod jazykom, kým sa vstrebe podstatná čast účinnej zložky. Preparát na reviltalizáciu kože sa môže aplikovať aj v kréme, ktorý ma enormne rýchlu vztrebateľnosť cez póry, podobne vlasové tonikum na vstrebanie do po¬kožky k vlasovým folikulám.

AKO VYRÁBAME PRODUKTY?

Ultrafiltráciou, čiže procesom oddeľovania molekúl nízkej molekulovej hmotnosti od molekúl s vyššou molekulovou hmotnosťou. V prvej fáze sa na viackrát prefiltruje zdrojová látka cez stále jemnejšie sitá. Vo finále sa pretlačí preparát pod vysokým tlakom cez veľmi hustý filter. V pre filtrovanej tekutine sa odmeria koncentrácia, riedením sa upraví na stanovenú hodnotu, Preparát sa v sterilnom prostredí dávkuje do autoklávovaných ampuliek s hermetickým uzáverom. Produkt sa distribuuje, pričom okrem krémov sa počas transportu a skladovania uchováva v chlade v chladničke.

AKO FUNGUJE ULTRAFILTRÁT

Peptid je bielkovinová látka organického pôvodu (živočíšna alebo rastlinná). Peptidy ľudské sú identické ako zvieracie, či rastlinné. Utrafiltrátové peptidy sa naväzujú na stavebné molekuly väčšieho rozmeru, ktoré sú v bunkách človeka (tieto sú od zvieracích mierne odlišné, my ich však ultrafiltráciou separujeme od identických peptidov). Bunkové stena má póry, cez ktoré prenikne len molekula s nízkou molekulovou hmotnosťou, čiže ultrafiltrát áno (ultrafiltráty sa vyrába­jú prevažne o molekulovej hmotnosti okolo 5-10 KiloDaltonov, rozmeru v nanometroch).

Autor: Michal E-mail
Dátum: 13.06.2014 - 11:52

Zdravím chcel som by som sa opýtať ako sa môže stravovať.

Autor: susane
Dátum: 17.10.2012 - 10:23

Ahojte!
Pomáha aj sirup z Aloevera. Dostať ho v lekárni.

Autor: Matej
Dátum: 22.01.2009 - 15:54

Admin: Tento príspevok nebol v súlade s pravidlami prispievania.

Autor: giuseppe E-mail
Dátum: 26.06.2009 - 18:35

Ty si daky mudrc, moja manzelka bola u troch koznych a ani jeden jej nevedel povedat, z coho ma flaky po tele a ani jeden jej nezobral krv, zistil som to len ja a zmenil som jej stravu a uz je OK, si na Slovensku, lekar tu nelieci - sa zobud.

Autor: Zuzana E-mail
Dátum: 01.03.2010 - 13:26

Ahoj, chcela by som sa spytat, ze ako si zmenil svojej manzelke stravu. Mam tiez zistenu alergiu na histamin a neviem co mam a co nemam jest. Neviem ani z coho mozes varit vobec. Dik

Autor: lišajka
Dátum: 27.11.2009 - 11:58

Pridávam sa, milý Matej guglovač, žijeme na Slovensku, chodím s histamínovou alergiou už tretí rok po lekároch, už poznám skoro všetkých, no pomôcť mi nevie ani jeden, neveril by si, ale ani Dithiaden nepomáha, keď si myslíš, že to je všeliek. Vysadila som niektoré potraviny, je to lepšie, ale žiadna sláva, no a googlovanie, to mi teda nepomohlo vôbec, sú to tie isté články skopírované zo stránky na stránku, tak sa zobuď.

Autor: Vlasta
Dátum: 05.02.2008 - 03:07

Neviem, ci ti pomozem, ale docitala som zaujmavu knihu" Your body's many cries for water" od autora F.Batmanghelidj, MD a tam som sa dozvedela, ze zvysena produkcia tvorby histaminu a nasledne alergii, je zapricinena ustavicnym dehydrovanim organizmu. Cize treba Ti pit "vodu ". Len vodu a nie dzusi alebo ine napoje. Skus 8-10 poharov denne. Je tiez dolezite kedy pijes vodu. Treba 30 min. pred jedlom pohar vody, pomaha nasytit bunku v organizme vodou a potom sa tak neuvolnuje histamin. Orange juice obsahuje vela potasia - draslik a ten zvysuje tvorbu histaminu, tiez syry, ryby a sunky. Jednu z rad co dava autor na zaver je, ze treba zvysit aj dennu spotrebu soli. Tak si trochu osol zivot. Dufam, ze Ti to pomoze aspon trochu. Ak by si mohla, tak najlepsie urobis, ak si precitas povodnu knihu, co som uviedla na zaciatku. Je naozj dobra. Poznam tiez jedno vajco z Pov. Bystice. Tak Cau Vlasta.

 

REAKCIA NA ÚVODNÝ PRÍSPEVOK

Meno:

E-mail:


email nie je povinný

Upozornenie, prečítajte si!

  • Používajte medzery, čiarky, bodky, nerobte gramatické chyby.
  • Nepíšte všetko veľkými písmenami, nepoužívajte vulgarizmy.
  • Vetu začnite veľkým písmenom, ukončite bodkou, otázku otáznikom.
  • Prečítajte si pravidlá prispievania. Príspevok by sa mal podobať na slušný list.
TEXT PRÍSPEVKU

Kliknutím na tlačidlo "Odloslať" súhlasím s pravidlami prispievania.