REKLAMA

 

REKLAMA

 

ZDIEĽAŤ TÚTO STRÁNKU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

 

Hľadám prácu - opatrovateľka - Rakúsko

« naspäť na zoznam tém
Autor: /-/
Dátum: 17.02.2010 - 18:01

Pracovné ponuky a dopyt po práci ako opatrovateľka v Rakúsku. Hľadáte prácu ako opatrovateľka v Rakúsku? Hľadáte zástup alebo striedačku? Zadajte informácie o sebe a kontaktné údaje. Prosíme vás o doržiavanie pravidiel diskusného fóra.

Ak sem chcete pridať pracovnú ponuku pre opatrovateľky ako agentúra, zaregistrujte sa ako firma a môžete pridávať ponuky priamo do oficiálnej sekcie Pracovné ponuky zdarma.

Reagovať na úvodný príspevok

najstaršie hore najnovšie hore

STRÁNKOVANIE
začiatok | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | práve ste na 3. strane z 17

Autor: Mr Mike Barry E-mail
Dátum: 01.10.2014 - 14:13

Hello. Do Potrebujete úver splatiť svoje účty, alebo začať nové podnikanie? môžete nás kontaktovať ešte dnes pre viac informácií. email: financeloancompany24@gmail.com Loan Application Form. Name__ Country__ Address__ Phone Number__ Age___ Sex___ Occupation__ Mesačný income__ Pôžička amount__ výpožičky Years__ Duration__ Účel funds__
webové stránky >link<
Vďaka Mr. Mike Barry

Autor: Sir.Jose Rodriquez E-mail
Dátum: 30.09.2014 - 12:21

Dobrý deň, každý

Som Sir. Jose Rodriquez Sanchez generálny riaditeľ hypotekárne banky investičné Plc registrovaná a certifikované úver veriteľ Aj rozdávať pôžičky na 3% úrokovej sadzby, ktoré sú v núdzi úveru, sme rozdávať ako osobné pôžičky a podnikateľské úvery, dávame z osobných úverov v rozmedzí od $ 5, 000. 00 na $ 100, 000. 00 pri Podnikateľské úvery sú poskytované z rozsahu $ 100, 000. 00 na $ 100, 000, 000. 00. Záujemca by mal kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: joserodriquezsanchez@hotmail.com

Autor: alenka
Dátum: 29.09.2014 - 10:14

To má akože čo znamenať čo majú spoločné úvery z opatrovaním, je táto stránka pre opatrovanie alebo nejaké pofidérium?, ?

Autor: Johnson Mack E-mail
Dátum: 28.09.2014 - 22:56

Johnson Mack úver Firma je jedným z popredných nezávislých úverových spoločností na celom svete. Sme dobre zavedená a v priebehu rokov vyvinula dobré pochopenie vašich potrieb a individuálnych požiadaviek. Zaviazali sme sa k liečbe našim zákazníkom spravodlivo a ponúka službu, ktorá je profesionálny, priateľský a ústretový. Naše postupy sú navrhnuté tak, aby vás vhodné, aby zaistili, že budeme poskytovať produkt, ktorý vyhovuje vašim podmienkam, formality sú znížené na minimum a spolu s našou flexibilný prístup ku každému programu sa uistite, že včasné dokončenie vašej požiadavky úveru.

Pomáhame zákazníkom zmeniť a zlepšiť svoj ​​život viac ako 47 rokov a my sme skutočne nezávislí, sme v jedinečnej pozícii ponúknuť širokú škálu pôžičiek pre všetky typy podnikov a jednotlivcov.

Naším cieľom je splniť vaše finančné potreby a vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitý. To je dôvod, prečo dávame úver vo výške 2% úrok, tak prosím vyplňte nižšie uvedené informácie, ak máte záujem o naše služby E-mail: johnsonmackloanfirm@gmail.com

Autor: lina
Dátum: 25.09.2014 - 20:05

Admin, prečo toto dovolíte?

Autor: karol
Dátum: 28.09.2014 - 23:12

To by nejaký admin musel existovať. Celé je to tu zaplienené balastom.

Autor: rebecca E-mail
Dátum: 24.09.2014 - 11:37

100% záruku, úver platiť
Ponúkame úvery na tých, ktorí potrebujú financie na riešenie ich problémov. Ak potrebujete
financie, kontaktujte nás prostredníctvom
email: flourishfinance@hotmail.com

Autor: darina peterkova E-mail
Dátum: 20.11.2014 - 07:33

Kriste pane chodte do kelu s vasimi pozickami, my chceme pracu a nie pozicky! Co necitate ako vela slovakov prislo kvoli vam o strechu nad hlavou! Nehanbite sa podporovat taketo podvodnicke firmy!

Autor: Harry Fragnad E-mail
Dátum: 23.09.2014 - 13:50

To je informovať širokú verejnosť, že sa v súčasnej dobe dáva úver s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Ak máte záujem uchádzať sa o pôžičku, pre viac informácií kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: harryfragnad@outlook.com

Autor: Harry Fragnad E-mail
Dátum: 23.09.2014 - 13:49

Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečené úvery, rizikový kapitál, atď.. Alebo ste bol odmietnutý úver od banky alebo finančné inštitúcie, z akýchkoľvek dôvodov,. Som Harry Fragnad, súkromný veriteľ, úvery pre podniky aj jednotlivcov v nízkej a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem? Kontaktujte nás ešte dnes na harryfortune@outlook.com, harryfragnad@outlook.com a získajte pôžičku ešte dnes v poriadku..

Autor: thomas E-mail
Dátum: 20.09.2014 - 08:38

Potrebujete pôžičku napíšte nám: thomasrawlings11@gmail.com

Autor: clem lee E-mail
Dátum: 20.09.2014 - 06:07

Har ditt företag, företag eller industrin behöver ekonomiskt stöd? Behöver du finansiering för att starta ditt företag? Behöver du finansiering för att utöka din verksamhet? Behöver du personligt lån? kontakta oss på e-post: loanservice90@admin.in.th

BEHÖVER DU FINANCAIL HJÄLP, eller behöver du BRÅDSKANDE LÅN ELLER personliga lån. ? GÄLLER HÄR DAGEN

Autor: James Williams E-mail
Dátum: 19.09.2014 - 15:30

Potrebujú naliehavú pôžičky?
* Prevod veľmi rýchlo a naliehavo na Váš bankový účet
* Splácanie začína osem mesiacov po obdržaní peňazí z vášho bankového účtu
* Nízka úroková sadzba vo výške 2%
* Odkúpenie dlhodobo (1-30 rok)
* Flexibilné úverové podmienky a mesačná splátka

Kontaktujte úver spoločnosti licencovaný a legitímne authourised
poskytovanie finančnej pomoci do ďalších krajín.
Pre viac informácií a úverové žiadosti foriem a obchodné kĺbu: cashfirmarena@outlook.com

Sir James WILLIAMS
generálny riaditeľ
CASHFIRMARENA firmy
LONDON

Autor: INSURANCELOAN COMPANY E-mail
Dátum: 17.09.2014 - 14:54

Potrebujete naliehavú pôžičku, dávame úver vo výške všetkého druhu vo veľmi rýchly a jednoduchý spôsob, podnikateľské úvery, finančné pôžičky, ponúkame investorov pôžičky pre všetky osoby a firmy, ktoré majú záujem o získanie úveru, mali by ste okamžite kontaktovať nás e -mail: insuranceloanservices@gmail.com.

Autor: Monika Čačaná E-mail
Dátum: 17.09.2014 - 14:49

Dobry den hladam pracu ako opatrovatelka v Rakúsku. Mám skusenosti a živnosť nemecky ovladam slovom aj pismom aktívne 0904534483

Autor: Sir James Williams E-mail
Dátum: 12.09.2014 - 19:24

POTREBUJETE naliehavú úver?
* Veľmi rýchle a naliehavé prevodom na váš bankový účet
* Splácania začína osem mesiacov po tom, čo ste získali peniaze na váš bankový účet
* Nízka úroková sadzba 2%
* Dlhodobé splácania (1-30 roky) dobu trvania
* Flexibilné podmienky pôžičky a mesačná splátka

kontaktujte legitímne a licencované úver spoločnosti authourised
aby sa finančná pomoc do iných krajín.
pre viac informácií a žiadosti o úver formulár Spoj sa podnikom prostredníctvom mailu: cashfirmarena@outlook.com

SIR JAMES WILLIAMS
generálny riaditeľ
CASHFIRMARENA FIRM
LONDÝN

Autor: Kenny Malcolm E-mail
Dátum: 10.09.2014 - 21:11

United Credit Spoločnosť je finančná spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby osobné pôžičky, takže každý deň Aussie rýchle riešenie svojich naliehavých potrieb, môžu zahŕňať auto Rego, platobný účet, alebo dokonca ísť na dovolenku výlet. Ako jeden z najrýchlejších finančné úverové služby spoločnosti United Credit Company je určite vaša číslo jedna voľba, ak potrebujete naliehavo peniaze. Ak chcete použiť jednoducho kontaktujte nás teraz na: (creditconsultants212@outlook.com)

Autor: Martin Oxford E-mail
Dátum: 10.09.2014 - 12:27

Are You In Need of a Loan? We Can Help!

We work with hundreds of lenders and many of them can fund loans up to $5, 000. We will work with your situation to help find a loan lender that can provide you with the money you need today. Whether it’s unexpected bills, someone’s birthday or you just want some extra cash you came to the right place. Our online application is fast and easy. The entire loan application takes only minutes to complete and you will have a decision on your application in less than a minute. When you need a loan now, whether you have good credit or bad credit, we can help!

Most people would rather ask friends and family before coming to some website for a loan, and we can understand that. This is understandable but sometimes asking friends and family can be embarrassing. We can take away that embarrassment and we keep your information confidential so your friends and family don’t have to know you are going through financial problems. Plus, our system is user-friendly and we have streamlined the application process. We constantly make improvements to our website to ensure our customers have the fastest and safest way to request a loan.

While most lenders make you wait days and sometimes even weeks to hear back about your loan, we don’t. We strive to fill in the financial gap quickly so you can get a piece of mind and get back to your daily life without having to stress over money issues. Hundreds of people turn to us every day when they are in a pinch, because we can help. GET BACK TO US VIA:oxfordmartinxxv@gmail.com... You can also visit our website oxfordmartinxxv. org. hq. uk

Autor: Kenny Malcolm E-mail
Dátum: 10.09.2014 - 12:15

United Credit Spoločnosť je finančná spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby osobné pôžičky, takže každý deň Aussie rýchle riešenie svojich naliehavých potrieb, môžu zahŕňať auto Rego, platobný účet, alebo dokonca ísť na dovolenku výlet. Ako jeden z najrýchlejších finančné úverové služby spoločnosti United Credit Company je určite vaša číslo jedna voľba, ak potrebujete naliehavo peniaze. Ak chcete použiť jednoducho kontaktujte nás teraz na: (creditconsultants212@outlook.com)

Autor: INSURANCELOAN SERVICES E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 22:04

Potrebujete naliehavú pôžičku, dobre registrovanú úveru veriteľa, dávame úver všetkého druhu vo veľmi rýchly a jednoduchý spôsob, podnikateľský úver, ktoré potrebujú finančnú pomoc, kontaktujte nás na e-mail: insuranceloanservices@gmail.com

Autor: INSURANCELOAN SERVICES E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 22:03

Potrebujete naliehavú pôžičku, dobre registrovanú úveru veriteľa, dávame úver všetkého druhu vo veľmi rýchly a jednoduchý spôsob, podnikateľský úver, ktoré potrebujú finančnú pomoc, kontaktujte nás na e-mail: insuranceloanservices@gmail.com

Autor: vladimir E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 19:03

Dal som k dispozícii úver od 2. 000 € do € 2. 000. 000 velmi jednoduché podmienky. Tiež som sa investície a pôžicky medzi jednotlivými druhmi. Ponúkat úvery krátkodobé, strednodobé a dlhodobé. Nevieme, svoje zvyky a naše transfery sú prevádzkované banky pre zabezpecenie transakcie. Pre všetky Vaše požiadavky návrhy, pokial ide o sadzby a zastávok platieb, a budem vašu pomoc. A konecne, pre bližšie porozumenie prosím pripojte adresu - Email - vladimirnemeczpozicka@gmail.com

Autor: vladimir E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 19:02

Dal som k dispozícii úver od 2. 000 € do € 2. 000. 000 velmi jednoduché podmienky. Tiež som sa investície a pôžicky medzi jednotlivými druhmi. Ponúkat úvery krátkodobé, strednodobé a dlhodobé. Nevieme, svoje zvyky a naše transfery sú prevádzkované banky pre zabezpecenie transakcie. Pre všetky Vaše požiadavky návrhy, pokial ide o sadzby a zastávok platieb, a budem vašu pomoc. A konecne, pre bližšie porozumenie prosím pripojte adresu - Email - vladimirnemeczpozicka@gmail.com

Autor: xy
Dátum: 09.09.2014 - 19:15

TU HLADáME PRáCU A NIE NEJAKý UVER NEZMYSELNý, POTOM ICH OBERETE O MAJETKY LEBO NEBUDú MAT Z čOHO SPLáCAT! PODVODNíCI! FUJ! LEN CHCETE NALáKAT LUDí DO PASCE!

Autor: nasmith E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 08:01

Vitajte v máji poli financií, Potrebujete naliehavú pôžičku vo výške 3%? Platiť svoje účty? ak áno, kontakt
nám dnes v naismithloancompany@gmail.com

Vyplňte nasledujúce žiadosť o úver FORMULÁR

meno:
Krajina:
štát:
Telefónne číslo:
vek:
povolanie:
Suma potrebná ako úver:
doba trvania:
Website: >link<
Smer: Mr NASMITH

Autor: Mr raymond E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 01:53

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autoúver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, rizikový kapitál, kapitál, atď.. Alebo si odmietla pôžičku v banke alebo finančnej inštitúcie, na jeden alebo viac z reasons. You tým pravým miestom pre vaše úveru riešenie! Som súkromný veriteľ, ponúkam pôžičky nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby 4%. Záujem. Kontaktujte nás e-mail Raymondloanfirm@hotmail.com

Autor: Mr raymond E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 01:12

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autoúver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, rizikový kapitál, kapitál, atď.. Alebo si odmietla pôžičku v banke alebo finančnej inštitúcie, na jeden alebo viac z reasons. You tým pravým miestom pre vaše úveru riešenie! Som súkromný veriteľ, ponúkam pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby 4%. Záujem. Kontaktujte nás e-mail Raymonloanfirm@hotmail.com

Autor: Mr raymond E-mail
Dátum: 09.09.2014 - 00:56

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autoúver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, rizikový kapitál, kapitál, atď.. Alebo si odmietla pôžičku v banke alebo finančnej inštitúcie, na jeden alebo viac z reasons. You tým pravým miestom pre vaše úveru riešenie! Som súkromný veriteľ, ponúkam pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby 4%. Záujem. Kontaktujte nás e-mail Raymonloanfirm@hotmail.com

Autor: Mr raymond E-mail
Dátum: 08.09.2014 - 23:21

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autoúver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, rizikový kapitál, kapitál, atď.. Alebo si odmietla pôžičku v banke alebo finančnej inštitúcie, na jeden alebo viac z reasons. You tým pravým miestom pre vaše úveru riešenie! Som súkromný veriteľ, ponúkam pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby 4%. Záujem. Kontaktujte nás e-mail Raymonloanfirm@hotmail.com

Autor: Mr raymond E-mail
Dátum: 08.09.2014 - 23:03

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, autoúver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezaistený úver, rizikový kapitál, kapitál, atď.. Alebo si odmietla pôžičku v banke alebo finančnej inštitúcie, na jeden alebo viac z reasons. You tým pravým miestom pre vaše úveru riešenie! Som súkromný veriteľ, ponúkam pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby 4%. Záujem. Kontaktujte nás e-mail Raymonloanfirm@hotmail.com

Autor: Mr Tomas E-mail
Dátum: 07.09.2014 - 07:32

Potrebujete naliehavú firemné aj súkromné ​​pôžičky?
Ste potrebujete finančnej pomoci vymazať svoje účty? Ak áno, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu tomas_kunar@hotmail.com


Ponúkame úvery na 3% sadzbou.

mená:
Suma potrebná:
Doba trvania úveru:
štát:
Dátum narodenia:
Krajina:
pohlavie:
Mesačný príjem:
Telefónne čísla:
Už ste požiadali o pôžičku?

Pán Smarth Kunar
C. E.

Autor: Sir Eva Demeter E-mail
Dátum: 06.09.2014 - 16:07

Potrebujú naliehavú pôžičky?
* Veľmi rýchla a okamžitým prevodom na Váš bankový účet
* Splácanie začína osem mesiacov po tom, čo sa dostanete peniaze na váš bankový účet
* Nízka úroková sadzba vo výške 2%
* Dlhodobé splácania (1-30 roky) dobu trvania
* Flexibilné podmienky pôžičky a mesačná splátka
*. Ako dlho trvá, než financovať? Po odoslaní žiadosti o úver, môžete očakávať, že predbežné odpoveď menej ako 24 hodín a financovanie v rámci 72 až 96 hodina po obdržaní informácie, ktoré potrebujeme od vás.

Kontaktujte legitímne a licencovaný úver spoločnosti authourised
že finančná pomoc iným krajinám.
Pre viac informácií a úver formulár žiadosti Spoj sa podnikom prostredníctvom e-mailu: cashfirmarena@gmail.com

SIR EVA DEMETER
generálny riaditeľ
CASHFIRMARENA FIRM
LONDON

Autor: adriana
Dátum: 06.09.2014 - 10:45

Dobrý deň prajem, hľadám ku svojmu dedkovi na Vianoce záskok, od 23. 12 do 29. 12 resp. do 30. 12... je diabetik, ale mobilny, treba nanho len dohliadať pri vstávani, lebo sa mu zvykne točiť hlava a pomáhať pri obliekani a vyzliekani... je potrebná dobrá nemčina... ďalšie otázky prosím do mailu: adriana.i.7426@gmail.com

Autor: JUDITA SKREKOVA E-mail
Dátum: 05.09.2014 - 19:37

DOBRI DEN HLADAM SI PRACU AKO OPATROVATELKA STARYGH LUDI. MOJA NEMCINA JE NA NIZKEJ UROVNI ALE PRI PRACI SI MYSLIM ZE SA TO RYCHLO NAUCIM. AK BY STE HLADALI BUDEM SA TESIT NA SPOLUPRACU. VOPRED DAKUJEM KONTAKT 0905910713

STRÁNKOVANIE
začiatok | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | práve ste na 3. strane z 17

 

REAKCIA NA ÚVODNÝ PRÍSPEVOK

Meno:

E-mail:


email nie je povinný

Upozornenie, prečítajte si!

  • Používajte medzery, čiarky, bodky, nerobte gramatické chyby.
  • Nepíšte všetko veľkými písmenami, nepoužívajte vulgarizmy.
  • Vetu začnite veľkým písmenom, ukončite bodkou, otázku otáznikom.
  • Prečítajte si pravidlá prispievania. Príspevok by sa mal podobať na slušný list.
TEXT PRÍSPEVKU

Kliknutím na tlačidlo "Odloslať" súhlasím s pravidlami prispievania.