Opatrovateľka

pridané 18.04.2013

Nemecko

POZÍCIA

Opatrovateľka

ZAMESTNÁVATEĽ

ATENA- PERSONAL CONSULTING s.r.o.

INFORMÁCIE O PRACOVNEJ PONUKE

Personálna agentúra Atena Vám sprostredkuje prácu v Nemecku, mesto Niederpockins.- 24 hodinová starostlivosť.- 2 mesačný turnus.- Mesačný plat 1630€.- Cestovné zahrnuté v plate. _ Nástup ihneď. -Opatrované osoby je to manželský pár, muž - tumor, po porážke,je inkontinentný, potreba vymieňať plienky, katheter,pomoc pri jedení,l,slabšie vidí, pohybuje sa s pomocou, pomoc pri transféri s postele na vozík, pacient má k dispozícii rolátor, Dekubitus madrac,niekedy je potreba v noci vstávať žena- Astma, Hypertomia, Osteoporoza, ľahké depresie, pomoc pri chôdzi, k dispozícii bude aj výťah na schody,tiež k dispozícii rolátor, čiastočne imobilná, používanie plienok Požadované skúsenosti: Čiastočná imobilita, inkontinencia.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

  • Vhodné pre absolventov
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

Opatrovateľka ukončený opatrovateľský kurz.- Dobrá nemčina,podmienkou je vodičšký preukaz, chodenie ku doktorovi cvičenie ľahkých cvikov, zodpovedná, seriozna, spôsobivá, vtipná, čistotná, integrovaná, nákupne centrum je 40 min na pešo, opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu a kúpelňu na najvyššom poschodí( súkromie ),nakupovanie, upratovanie, pranie a žehlenie, varenie , po obede prechádzky s pacientom pomocou rolátora,

POŽIADAVKY NA MINIMÁLNE VZDELANIE
  • základné
TYP PRACOVNÉHO POMERU
  • Iné - neurčené
PONÚKANÉ VÝHODY

Dlhodobá spolupráca.- Spoločnosť Atena prispieva na odvody do sociálnej a zdravotnej poisťovne. Podľa legislatívy Slovenskej Republiky.

KONTAKT

0915 694 981,martina.rostarova@atena-sk.eu