Lieky na erekciu, ktoré naozaj pomôžu

Lieky na erekciu, ktoré naozaj pomôžu
Zdroj: bigstockphoto.com
Aby sa erektilná dysfunkcia nestala akousi nočnou morou, kvôli ktorej sa strhávate zo sna, mali by ste vedieť, že všetky trampoty majú svoje riešenie. Teda aj táto intímna záležitosť sa dá diskrétne vyriešiť. Máte dlhodobé problémy s erekciou a začal to pociťovať už i Váš vzťah? Váš pevný „krásavec“ odmieta zrazu poslušnosť? Keďže ženy majú radi tvrdých chlapcov s čistým srdcom, mali by ste sa zamyslieť, či Vám stojí za to vyčkávať. Čo keď sa tá Vaša vášnivá mačička odrazu zahľadí do urasteného suseda? Samozrejme, všetko je to o dôvere a prípad nevery je posledným extrémom. Pokiaľ Vaša partnerka uvidí snahu, tak určite prejaví pochopenie. Skúsme sa teraz zaoberať možnosťami, ktoré Vám môžu pomôcť v krušných chvíľach. Je ich  hneď niekoľko. Okrem liekov je možné využiť aj mini-invazívnu liečbu, operáciu, výživové doplnky či erotické pomôcky.

Podtlakové erektori sú dočasným riešením slabej erekcie. Vákuová pumpa Vás však môže stať až 400-600 EUR. Okrem nákladnosti sa pripravte aj na nepohodlie v priebehu samotného aktu.

Aplikácia ihlou alebo mini-invazívna liečba je proces, pri ktorom sa zaisťuje erekcia pichnutím látky priamo do toporivého telesa na penise. Pri tejto liečbe ste odkázaní na plánovaný pohlavný styk a tiež autoaplikáciu.

Snáď najnákladnejšia je operácia, kedy Vám implantujú protézy priamo do penisu. Cena zákroku sa pohybuje od 4 do 8 tisíc EUR.

Najmenej nákladným riešením sú výživové doplnky. Pri správnom dávkovaní Vám nehrozí riziko vedľajších účinkov a človek telu dodá zároveň aj potrebné látky.

Lieky na erekciu predpisované lekármi, sú dostupné len na predpis. Ich užívanie totiž nesie so sebou riziko vedľajších účinkov. Zdravotný stav a užívanie týchto prípravkom preto musí zhodnotiť odborník. Nežiaducimi účinkami môže byť bolesť hlavy, začervenanie v tvári, zažívacie ťažkosti, závraty, pocit upchatého nosa, búšenie srdca, strata zraku, bolesť na hrudi, predĺžená a bolestivá erekcia. Ide tiež o vysoko nákladné prípravky. Pokiaľ chcete predsa zostať verní tabletovým prípravkom, tak skúste absolútneho lídra na trhu s tabletkami na erekciu. Vytvorte priestor pre Zerex. Klasické balenie Vám zaručí zlepšenie Vašej erekcie už do 60 minút. Zerex extralong predĺži Váš pohlavný styk o 30 minút. Je teda určený najmä pre tých, ktorých trápi viac ako sila erekcie samotná dĺžka pohlavného styku. Máte po 40-tke? Zvoľte si balenie Zerex ULTRAgold. Užívať ho môžete dlhodobo každý deň. Zlepší sa nielen Vaša erekcia, ale tiež si vďaka nemu posilnite imunitu či zvýšite hladinu testosterónu. Váš problém bude riešený z dlhodobého hľadiska. Sexuálny styk nemusíte teda plánovať a tabletu užívať až pred ním. Budete vždy pripravení. Odporúča sa užívať ho po dobu troch mesiacov. 

V čom je Zerex iný ako iné lieky na potenciu? Je vyvinutý, aby splnil Vaše očakávania a začal pracovať do hodiny od použitia. Má jedinečné zloženie, využíva extrakt tradičných bylín v kombinácií s aminokyselinami. Nehrozia teda žiadne rizikové vedľajšie účinky. Stačí si kliknúť na zerex.sk a urobiť prvý krok.

Presvedčili sme Vás, že erektilná dysfunkcia je strašiakom iba do takej miery, do akej si ju pripustíte? Veríme, že už poznáte riešenie svojho problému.

 

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: