korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Ukončená SÚŤAŽ: Keď si atopik môže pomôcť aj sám

Ukončená SÚŤAŽ: Keď si atopik môže pomôcť aj sám
Zdroj: Bioderma
Život s atopickým ekzémom nie je jednoduchý, dennodenne to pociťujú hlavne pacienti s ťažšou formou. Napätá koža, ktorá je vysušená, lúpe sa a nepríjemne svrbí. Atopici majú potrebu sa neustále škrabať. Dali by všetko a to, aby sa zbavili nepríjemných ťažkostí zo zdravotných i vizuálnych dôvodov. Veľa pacientov sa za svoju pokožku hanbí, ukrývajú ju pod dlhý rukáv či nohavice.

Už pri prvých náznakoch ekzému je potrebné vyhľadať špecialistu, ktorý nastaví správnu liečbu. Okrem toho si však pacienti môžu pomôcť aj používaním vhodnej kozmetiky . V tomto prípade je tou správnou starostlivosťou požívanie napríklad radu Atoderm od značky Bioderma , ktorý pôsobí na atopický ekzém komplexne. Odstraňuje nielen suchosť kože, ale aj zápal a svrbenie. Atopik tak pocíti okamžitú úľavu. Produkty radu Atoderm majú príjemnú nemastnú textúru a pôsobia nielen na povrchu, ale aj medzi kožnými bunkami a priamo v nich.

Bioderma má vo svojej ponuke celý rad produktov pre pacientov s ekzémom, Atoderm sprchový olej na dennodenné používanie, výživný penový gél Atoderm Intensive Gel moussant a následne pokožku môžu premazať intenzívnou, obnovujúcou a zvláčňujúcou starostlivosťou Atoderm Intensive Baume . Pri používaní pocítia pacienti okamžitú úľavu od svrbenia a zároveň spozorujú na sebe obnovu poškodenej pokožky.

Zároveň musíme spomenúť, že celý rad Atoderm účinne pôsobí proti zlatému stafylokokovi, teda baktérii spôsobujúcej na atopickej koži najrôznejšie infekcie a zhoršenie prejavov ekzémov.

Súťažte s nami o tri balíčky komplexnej starostlivosti pre atopikov od Bioderma – ukľudňujúci a obnovujúci balzam Atoderm Intensive Baume a čistiaci gél Atoderm Intensive Gel moussant . Súťažiť môžete od 8.1.2018 do 18.1.2018.

Nápovedu a ďalšie informácie nájdete na www.pravdyoatopii.sk .

Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali 3 výhercov, ktorým pošleme balíčky.

Výhercami sa stávajú:
Monika R., Bratislava
Mária S., Nové Zámky
Branislav S., Kysucké Nové Mesto

Výhercom srdečne gratulujeme !

redakcia Zzz.sk  

Štatút k súťaži nájdete tu .


Dátum zverejnenia: