Ukončená SÚŤAŽ: Limitovaná edícia Med & Rakytník

Ukončená SÚŤAŽ: Limitovaná edícia Med & Rakytník
Zdroj: Manufaktura
Nová jesenno-zimná limitovaná edícia Med & Rakytník od českej značky Manufaktura je aj tentoraz v znamení zaujímavých ingrediencií, ktoré poznáme z našej prírody a ktorých účinky sú overené stáročiami.

Med je bohatý na minerály, vitamíny, antioxidanty a ďalšie cenné látky a má hydratačné, vyživujúce, upokojujúce a zjemňujúce účinky na pokožku. Rakytník je známy pre mimoriadne vysoký obsah vitamínov C a E a regeneračné, upokojujúce, omladzujúce a antioxidačné účinky.

Receptúry jednotlivých produktov limitovanej edície, bohaté na prírodné suroviny, sú citlivo poskladané tak, aby vám poskytli nežnú starostlivosť a ochranu do chladných dní. Tie vám zaručene spríjemní tiež nádherná, hrejivo-svieža vôňa, ktorá kozmetiku sprevádza.
 
Vyhrajte jeden z 3 balíčkov tejto skvelej edície v hodnote 21,9 €. Súťažiť môžete od 11.12.2017 do 21.12.2017.
 
Balíček obsahuje:

Zjemňujúci sprchovací gél s výťažkami z medu, rakytníka a betaglukánom
Doprajte si harmonickú relaxáciu, či už ráno pre príjemný začiatok nového dňa alebo večer pre odplavenie starostí, uvoľnenie svalov a sladké zaspávanie. Zjemňujúci sprchovací gél s cennými prírodnými ingredienciami spríjemní každé Vaše sprchovanie, zahalí Vás hrejivo-sviežou vôňou a zahrnie nežnou starostlivosťou. Spojenie lesného medu z jesenických hôr, rakytníka, ovseného beta-glukánu, výťažkami z pšenice a panthenolu poskytne pokožke hydratáciu, vláčnosť, regeneráciu a ochranu nielen do chladných dní.
 
Regeneračný krém na ruky s výťažkami z medu a rakytníka a bambuckým maslom
V chladných mesiacoch býva pokožka často vysušená, precitlivená, trpiaca pocitom pnutia. Udržujte svoje ruky hebké a jemné vďaka unikátnemu spojeniu lesného medu z jesenických hôr, včelieho vosku, rakytníka, ovseného beta-glukánu, bambuckého masla, makadamiového oleja, glycerínu a panthenolu. Dodáte tak namáhanej pokožke nežnú starostlivosť, intenzívnu hydratáciu, výživu a ochranu. Vďaka ľahkej konzistencii sa krém rýchlo vstrebe a nezanecháva pocit mastnoty. Nádherná, hrejivo-svieža vôňa medu s rakytníkom zanechá Vaše ruky nadlho prevoňané.
 
Ochranný pleťový balzam s výťažkami z medu a rakytníka a marhuľovým olejom
 Vysoko výživný pleťový balzam je možné využiť ako pravidelnú starostlivosť pre suchú pokožku alebo ako ochranu každej pleti v nepriaznivom počasí. Napomáha zamedziť dehydratácii a podráždeniu chladom a vetrom a poskytuje pleti pocit pohody. Chystáte sa na hory alebo dlhú zimnú prechádzku prírodou? Nakrémujte sebe i celej rodine tvár pleťovým balzamom, a doprajte jej tak intenzívnu starostlivosť a ochranu. Jedinečná receptúra ​​je doslova nabitá aktívnymi prírodnými ingredienciami - využíva lesný med z jesenických hôr, včelí vosk, rakytník, marhuľový, jojobový a makadamiový olej, bambucké maslo,  panthenol, skvalén, ovsený beta-glukán a vitamíny A, E a C. Zaistí tak pokožke jedinečnú regeneráciu, hydratáciu, výživu a ochranu.

Viac informácií o edícii a tiež nápovedu na otázku nájdete na www.manufaktura.sk .

Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali 3 výhercov, ktorým pošleme balíčky.

Výhercami sa stávajú:
Marta P., Prievidza
Jakub K., Púchov
Jana Š., Bratislava

Výhercom srdečne gratulujeme !

redakcia Zzz.sk  

Štatút k súťaži nájdete tu .


 

Dátum zverejnenia: