korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Ukončená súťaž o proteínové produkty v hodnote 30 €!

Ukončená súťaž o proteínové produkty v hodnote 30 €!
Zdroj: Koliba

Žijeme v rýchlej dobe, v ktorej zabúdame na svoje korene. Všetci odchádzame a chceme sa mať lepšie, a pritom zabúdame na to, že skutočný poklad máme priamo pod nosom, tu na Slovensku.

Naši predkovia nemali nekonečné množstvo technologických vymožeností, chemické prísady, stabilizátory chutí, ale mali odhodlanie a neoblomnosť. Neodradila ich ani tvrdá a náročná práca, lebo vedeli, že výsledok bude stáť za to. Sú oblasti života, v ktorom človeka neoklameme pekným vzhľadom. Jedlo síce môžeme zabaliť do pekného obalu, ale absenciu chuti tým nedoženieme. Našťastie máme na Slovensku ľudí, ktorí si uvedomujú nevyhnutnú potrebu tvrdej práce 24 hodín denne, 7 dní v týždni, lebo vedia, že výsledok bude stáť a chutiť za to. Príkladom tejto tvrdej práce je už viac ako 25 rokov spoločnosť Koliba zo srdca Podpoľania – Hriňovej.

V Hriňovskej KOLIBE spracúvajú a dovážajú mlieko z okolia do 200 km od mliekarne. Tým sa zaručuje nielen absolútna čerstvosť mlieka, ale KOLIBA podporuje domácich, regionálnych poľnohospodárov.

Úspešným príkladom ako vyťažiť z mlieka maximum je srvátka, ktorá vzniká pri spracovaní syra ako vedľajší produkt. Tento vedľajší produkt sa odstredí a odstráni sa z neho tuk. Vďaka tomu sa získa srvátka s vysokým podielom bielkovín bez tuku (resp. max. 0,05 % tuku), ktorá ma skvelé využitie napr. pre športovcov, ale aj seniorov. KOLIBA z tejto srvátky potom vyrába veľké množstvo produktov ako WPC (sušený srvátkový proteínový koncentrát potrebný pre zvýšenie telesného výkonu), proteínové tyčinky a sušenú laktózu. Dôkazom, že ide o vysokokvalitné produkty je celosvetový dopyt z krajín ako Vietnam, Čína, Rusko, Kanada alebo India. Viac sa o proteínových produktoch môžete dozvedieť na: www.kolibamilk.sk.

 

Traja výhercovia, ktorí správne zodpovedajú súťažnú otázku najneskôr do 24. 9. 2018 získajú balíček od Koliby v hodnote 30 €!
 

~~
 Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali 3 výhercov, ktorým pošleme balíčky.

Výhercami sa stávajú:
Vavrinec P., Matuškovo
Gabika K., Púchov
Zuzka K., Rudina

Výhercom srdečne gratulujeme.Štatút k súťaži nájdete  tu .

Dátum zverejnenia: