Logo zariadenia Neštátna ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast, CENTUM s.r.o. - MUDr. Anna Hrašková
 • Adresa: Učiteľská 22 - 821 06, Podunajské Biskupice (Bratislava) - Bratislava
  poschodie: prízemie, MHD: 67 (zastávka Učiteľská), 70 (zastávka Trojičné námestie)
 • Telefón: +421 2 4524 3480
 • Aktualizované: 04.04.2022 o 16:50
 • (1)

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  10.00-13.00 návštevy
 • Utorok


  odbery: 07:00 - 08:00 / preventíva 08:00 - 11:00 / návštevy 13:00 - 14:00
 • Streda


  odbery: 07:00 - 08:00 / preventíva 08:00 - 10:00 / návštevy 14:00 - 15:00
 • Štvrtok


  preventíva 14:00 - 16:00 / návštevy 16:00 - 17:00
 • Piatok


  odbery 07:00 - 08:00/ návštevy 12:00 - 14:00
 • Na odbery, poradne a preventívne prehliadky pacientov voláme na presný termín. Telefonické konzultácie a informácie o výsledkoch: PO 14:00 - 15:00; UT, STR, ŠTV 12:00 - 13:00; PIA 10:00 - 11:00. Prosíme pacientov, alebo ich zákonných zástupcov, aby všetky otázky týkajúce sa poskytovania zdravotnej starostlivosti a zdravotnej dokumentácie konzultovali s lekárom.
 • O zariadení

Popis zariadenia


NAŠE SLUŽBY

- rýchle vyšetrenie na stanovenie tzv. CRP z kvapky krvi z prsta špeciálnym prístrojom priamo na ambulancii, stanovenie hladiny CRP je užitočný nástroj na rozlíšenie bakteriálnej infekcie od vírusovej a na sledovanie účinnosti antibiotickej liečby
- okrem klasickej liečby konzultujeme aj prírodné spôsoby
- poskytujeme zdravotnú starotstlivosť pre deti a dorast do veku 28 rokov
- ambulancia vykonáva pravidelné preventívne prehliadky detí, poradňu
- výhodou je lekáreň, ktorá sa nachádza priamo v budove zdravotného strediska


STAROSTLIVOSŤ O NOVORODENCOV

Milí rodičia! Čakáte dieťatko a ste zhruba jeden mesiac pred jeho narodením, to je optimálny čas, aby ste nadviazali kontakt s detským lekárom /všeobecným lekárom pre deti a dorast/.

Skontaktujete sa s nami telefonicky alebo osobne. Dohodneme si formu informačného pohovoru. Vzájomne sa spoznáme - a to je dôležité, aby sme si dôverovali - spoločne sa budeme pripravovať  na príchod dieťatka.

Hneď po jeho narodení sa ohláste, po príchode z pôrodnice niekto z príbuzných /najlepšie otecko/ donesie do ambulancie prepúšťaciu správu /Správa o novorodencovi/. Podľa tejto správy spoznáme základný zdravotný stav dieťatka a dohodneme sa na termíne novorodeneckej návštevy u vás doma. Tam ja, lekár, dieťa vyšetrím, odporučím výživu, vitamíny, v prípade potreby liečbu, spolu si vyskúšame ošetrenie kože a pupčeka, prekonzultujeme celkovú starostlivosť a denný režim.

Čo sa týka administratívnych postupov, ktoré vás často po  pôrode zbytočne zaťažujú, odporúča sa včas vybaviť rodný list dieťaťa, s ktorým treba ísť dieťa prihlásiť do príslušnej zdravotnej poisťovne, spolu s občianskym preukazom matky. Podpíšeme dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a určíme si presný dátum a čas návštevy prvej detskej poradne.

Podrobne spresníme plán ďalšieho vyšetrenia psychomotorického vývoja dieťaťa a celkového zdravotného stavu, schému povinného očkovania a ďalších preventívnych výkonov. Po dovŕšení 28. dňa života dieťatka doneste na potvrdenie tlačivo na finančný príspevok, ďalšie tlačivo vám potvrdí váš gynekológ.


Ďalšie informácie


Rajón ulíc
(Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II):

8.mája, Baltská, Biskupická, Hviezdna, Hviezdoslavova, Hydinárska, Janka Kráľa, Jastrabinová, Jókaiho, Kapsičková, Korytnická, Ligurčekova, Madáchova, Máchova, Nezvalova, Odeská, Orenburská, Padlých hrdinov, Parcelná, parenicková, Petofiho, Podzáhradná, Požiarnická, Pri trati, Priekopnícka, Slovnaftská, Staromlynská, Trojičné nám., Učiteľská, Vetvárska, Vinohradnícka, Vratičová, Žiacka.
 
Prosíme pacientov, alebo ich zákonných zástupcov , aby všetky otázky týkajúce sa poskytovania zdravotnej starostlivosti a zdravotnej dokumentácie konzultovali s lekárom.

Naďalej  platí usmernenie pre primárnych pediatrov, ktoré zachováva organizáciu
práce v režime riadeného prístupu do našich ambulancíí - vykonávanie telemedicíny a
objednávanie pacientov na vyšetrenia až po telefonickej alebo elektronickej konzultácii.ĎAKUJEME, ŽE NERUŠÍTE KLOPANÍM, PACIENTOV OSLOVÍME.
Zaradenie

Všeobecný lekár - deti a dorast
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Anna Hrašková

Sestry

 • PhDr. Jana Hrebíková

Typ


Neštátna

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Príjem nových pacientov

Jazyk


anglický
ruský

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 1 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
adrian domeny - pred 4 rokmi

Pridať recenziu: