Ambulancia pre deti a dorast (MEDMA CARE spol.s r.o.) - MUDr. Martin Matejka M.Sch.Trnavského 8 84101 Bratislava prízemie - detská časť budovy-pediatrický pavilón, poschodie: prízemie, MHD: električky č 4, 5, autobus 34, 83, 20, 22

Personál

Lekári

MUDr. Martin Matejka PhD.

Sestry

Silvia Kmeťová

Božena Klimová

Ostatný personál

MUDr. Drahomíla Matejková (zastupujúci lekár)

MUDr. Mária Pozdechová (zastupujúci lekár)

Akcie a oznamy

Prijímame novorodencov

Vzhľadom na veľký počet žiadostí o poskytovanie zdravotnej starostlivosti prijímame len pacientov z našej spádovej oblasti, a prednostne novorodencov a deti do 6 rokov.
Zoznam pridelených ulíc je dostupný na stránke VÚC.Zobraziť viac

Príjem nových pacientov

Vzhľadom na veľký počet pacientov, ktorí majú záujem o poskytovanie zdravotnej starostlivosti v našej ambulancii, prijímame už len novorodencov (bez ohľadu na miesto trvalého pobytu). Nových pacientov prijímame len z ulíc, ktoré nám boli pridelené VÚC. Zoznam pridelených ulíc je dostupný na stránke VÚC. Pacienti na uvedenej adrese musia mať trvalý pobyt (prechodný pobyt alebo bývanie v podnájme neakceptujeme). Zobraziť viac

Preventívne prehliadky - informácie pre rodičov

Preventívne prehliadky sú pre všetky ročníky detí POVOLENÉ nariadením hlavného odborníka pre pediatriu (aj s očkovaním)!!! Očkujeme povinné aj nepovinné očkovania. Všetci pozvaní prichádzajú na vopred dohodnutý presný termín a čas. 
PLATIA TERMÍNY, KTORÉ SÚ VOPRED TELEFONICKY DOHODNUTÉ.

Po dohode s rodičmi realizujeme aj prvé vyšetrenie novorodenca. 

Ak sa rodič napriek pozvaniu rozhodne na preventívnu prehliadku v určenom termíne neprísť, bude realizovaná až nasledovná preventívna prehliadka určená zákonom. Výnimkou sú povinné očkovania - tieto sa budú realizovať na základe dohody s klientom v náhradných termínoch.   

O každej zmene v organizácii preventívnej starostlivosti o našich pacientov Vás budeme včas informovať na našej webovej stránke. Náhradné termíny zrušených preventívnych prehliadok budeme komunikovať individuálne s každým klientom.Zobraziť viac

Dôležité informácie k prevádzke ambulancie !!!

Vážení pacienti, rodičia detí.
Od 15.6.2020 bude naša ambulancia fungovať v bežnom režime. Nebude potrebné sa vopred objednávať telefonicky. Zároveň končia telefonické konzultácie týkajúce sa zdravotného stavu a liečby. Chorých budeme ošetrovať v ambulantných hodinách. V ambulantných hodinách budeme takisto vydávať všetky typy potvrdení. Potvrdzujeme len „Prihlášky“ do MŠ a SŠ, vodičské preukazy, potvrdenie do zamestnania, zdravotné preukazy a iné.

Preventívne prehliadky a očkovania realizujeme ako pred vypuknutím pandémie v bežnom režime.

Materské školy ani základné školy pri opätovnom nástupe nemôžu od Vás žiadať potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa ak je dieťa zdravé. Na tento účel vypĺňate „Čestné vyhlásenie“. Lekár vydáva len potvrdenie o chorobe dieťaťa, prípadne predpokladanej dĺžke liečby.

Takisto nerobíme ani testy pri podozrení na infekciu COVID-19. Testy robia na to určené laboratóriá. V prípade podozrenia na infekciu a príznakov ochorenia COVID-19 nás najprv kontaktujte telefonicky, neprichádzajte do ambulancie.
Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok 7:30-8:30 odbery, 13:30 - 15:00 len pozvaní, preventívne prehliadky, poradňa, 11:00-13:00 tel. konzultácie
  • Utorok 7:30-8:00 odbery, 8:00 - 10:00 len pozvaní, preventívne prehliadky, poradňa, 10:00-12:00 tel. konzultácie
  • Streda 7:30-8:30 odbery, 16:00-17:00 tel. konzultácie
  • Štvrtok 7:30-8:30 odbery, 13:30 - 16:00 len pozvaní, preventívne prehliadky, poradňa, 11:00-13:00 tel. konzultácie
  • Piatok 7:30-8:30 odbery, 12:00-13:00 tel. konzultácie

Poznámka: Preventívne prehliadky a poradne sú len pre zdravých - pozvaných na základe vopred dohodnutého termínu. V tomto čase neošetrujeme chorých. Ak sa nemôžete dostaviť na určený termín, prosím vopred sa ospravedlniť (aspoň 24 hod.) telefonicky alebo mailom. V takomto prípade sa dohodneme na náhradnom termíne. Bez ospravedlnenia termín prepadá. Náhradný termín bez predchádzajúceho oznámenia bude možné dohodnúť len individuálne. Odbery: Denne, po dohode alebo podľa potreby, od 7:30 do 08:30 hod.

O zariadení 

Zaradenie zariadenia: Všeobecný lekár - deti a dorast , Súkromná | Staré Mesto

Podrobnosti

Poisťovňa

  • DÔVERA ZP [24]
  • VšZP [25]
  • Union ZP [27]

Ostatné

  • Parkovanie
  • Bezbariérový prístup

Patrí pod zariadenia

ZS Sch. Trnavského - Paracelsus s.r.o.