Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

- Akcie a oznamy

Akcie a oznamy

Aktuálne informácie v súvislosti s epidemiologickou situáciou covid-19

od 2.9.2020
Vážení pacienti !
 
Vzhľadom na epidemiologickäú situáciu s covid-19, pred návštevou našej ambulancie je potrebné sa vopred telefonicky objednať . Chceme tým zabrániť zhromažďovaniu pacientov v čakárni.
Pacienti, ktorí u nás nie sú pravidlene sledovaní, musia najprv kontaktovať svojho všeobecného lekára, ktorý rozhodne o prípadnej potrebe neurologického vyšetrenia.
Do priestorov polikliniky a našej ambulancie môžete vstúpiť len s rúškom , podľa aktuálne platných opatrení len s respirátorom FFP2 ev. FFP3, ktorý prekrýva ústa aj nos.
Ak Ste  v priebehu posledných 14 dní boli v kontakte s chorým na covid -19, pripadne s podozrením na toto ochorenie, alebo Ste v priebehu posledných 2 týždňov boli v zahraničí alebo máte príznaky ochorenia Covid 19 / teplota, kašeľ, bolesti hrdla, nádcha bolesti svalov kĺbov, vracanie, hnačka, nechutenstvo..../, do ambulancie nevstupujte, kontaktujte nás telefonicky.!!!

Do priestorov ambulancie môžete vstúpiť len po vyzvaní sestry. Po vstupe do ambulancie si vydezinfikujete ruky a podpíšete vyhlásenie, že Ste  v priebehu posledných 14 dní neboli v kontakte s chorým na covid -19, pripadne s podozrením na toto ochorenie, tak isto, že Ste v priebehu posledných 2 týždňov neboli v zahraničí a nemáte príznaky ochorenia Covid 19 .
Doneste so sebou posledné nálezy z iných odborných vyšetrení (ak Ste ich absolvovali) a zoznam pravidelne užívaných liekov.
 
Telefonický kontakt je prístupný v čase ordinačných hodín. 

Situáciu  budeme  priebežne prehodnocovať a  aktualizovať.
 

Ďakujem  za pochopenie.
 

Neprítomnosť

od 22.10.2021 do 22.10.2021
MUDr.Sudzinová neordinuje, v súrnych prípadoch  zastupuje MUDr. Múdra  v neurologickej ambulancii na Panelovej ul.  v Košiciach.