Otváracie hodiny

 • Pondelok

 • Utorok

 • Streda

 • Štvrtok

 • Piatok

 • O zariadení

Popis zariadenia


Salvus s.r.o. je súkromné zdravotnícke zariadenie a vzdelávacie centrum s prevádzkou na Komárnickej 11 v Bratislave.
Spoločnosť Salvus vznikla v roku 1995 od kedy poskytuje služby klinického psychológa a psychologického poradenstva. Od tohto roku začala vznikať dlhá tradícia v psychologickej diagnostike, kde vždy sledoval a udával najnovšie trendy v dopravnej psychológií na Slovensku. Od roku 2003 sa stalo významným poskytovateľom vzdelávacích kurzov pre širokú verejnosť. Od roku 2008 sa venujeme počítačovej psychologickej diagnostike profesionálnych vodičov, držiteľov a žiadateľov o zbrojný preukaz.

V súčasnosti sme najväčšie dopravno-psychologické centrum, ktoré sa významným spôsobom podieľalo a stále sa podieľa na rozvoji dopravnej psychológie na Slovensku. Komunikujeme s poprednými odborníkmi z rôznych profesií týkajúcich sa dopravy. Podávame a pripomienkujeme návrhy zákonov ktoré pomáhajú upozorniť na ľudský faktor v doprave. Sme členom expertnej komisie CDV v Brne ktorá vytvára rehabilitačné kurzy vodičov z grantov EÚ.

V roku 2010 spolu so Slovenskou komorou psychológov zorganizoval prvú Medzinárodnú konferenciu o dopravnej psychológii. Táto akcia prerušila takmer 20 ročné mlčanie dopravných psychológov na Slovensku. V roku 2012 sa uskutočnil 2.ročník tejto vedeckej konferencie, ktorej sa zúčastnili poprední európski dopravní psychológovia, ktorí určujú trend v tomto odbore pre nasledujúce obdobie.

Salvus ako prvý vykonal kurz rehabilitácie vodičov na Slovensku, a investuje nemalé materiálne, finančné, personálne a časové náklady na rozvoj tejto metódy. Salvus má úzke kontakty s odborníkmi z oblasti autoškôl a centier bezpečnej jazdy ktoré nám pomáhajú nachádzať najčastejšie rezervy, ktoré vodiči majú vo svojich vedomostiach o bezpečnej jazde. Spolupracujeme aj s predstaviteľmi policajného zboru a integrovaného  záchranného systému ktorí nám poskytujú autentické a neoceniteľné informácie z reálnych zásahov a objasňujú nám skutočné príčiny dopravných nehôd na Slovensku. Blízkym spolupracovníkom z oblasti psychiatrie a všeobecného lekárstva apelujeme požiadavky psychológov na kvalitnejšie lekárske prehliadky a informovanie svojich pacientov o rizikách alkoholu a drog na jazdu automobilom.

Zaradenie

Psychologické ambulancie
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • PhDr. Karol Kleinmann

Typ


Súkromná

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup

Jazyk


anglický
nemecký
slovenský

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 4 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
Lukas Surin - pred 4 mesiacmi

Veľmi profesionálny prístup v príjemnom prostredí. Ochotný prístup zamestnancov po všetkých stránkach. Určite odporúčam.

 • (5)
Andrej Heleši - pred 2 rokmi

Výborný prístup, ochota....

 • (5)
Michal Bazovský - pred 3 rokmi

Psychologický posudok a posúdenie psychickej spôsobilosti vodiča prebehli vynikajúco, v príjemnom prostredí s ústretovým personálom.

 • (5)
Robert Lively - pred 3 rokmi

Vsetko prebehlo v poriadku. Odporucam.

Pridať recenziu: