Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

- Akcie a oznamy

Akcie a oznamy

telef. informácia o výsledkoch

Telefonická  komunikácia  je možná poslednú hodinu a pol  ordinačných  hodín.
Mailová komunikácia s pacientami nie je možná!!

Pozor!!! Zmena organizácie práce v ambulancii od 15.06.2020

od 11.6.2020
Od 15.06.2020 bude naša ambulancia fungovať v novom režime.

Pacient môže prísť na vyšetrenie k lekárovi  po rezervácii online termínu, alebo osobne vytlačiť por.číslo na zač.amb.hodín. 

Pacienti s teplotou a infektami dýchacích ciest pred razerváciou termínu musia  telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav  a až po  žvážení  klinického  stavu  je pacientovi umožnené vyšetrenie  v ambulancii.

Potrdzovanie tlačív,prihlášok.., ktr.NEVYŽADUJÚ vyšetrenie al.konzultáciu s lekárom vybavujeme priebežne, treba prísť osobne a vytlačiť si poradové číslo SESTRA na prístroji v chodbe, bude Vám pridelné číslo začínajúce od 101..na tento účel sa NEOBJEDNÁVA!
Prosím čítajte pozorne, čo potvrdzuje sestra.


Prístroj sa vypína pol hodinu pred koncom ord.hodín.


1.   REZERVÁCIA ONLINE viete uskutočniť cez aplikáciu ZDRAVIEONLINE.SK/MAKEJENKO .Rezervovať termín si môžete maximálne  3 dni vopred.
Pri rezervácii online termínu, čas vyšetrenia treba presne dodržať, v čakárni je potrebné byť 10 min.pred určeným termínom.Pacienti, ktr.termín zmeškali nebudú vyšetrení!!!
Dĺžka vyšetrení môže kolísať, pacientov z čakárne si voláme.V prípade, že sa neplánujete nedostavíť na objednaný termín, termín treba včas zrušiť.

2.   OSOBNE-vytlačiť  osobne cez prístroj v chodbe pred čakárňou 15  min.pred začiatkom amb.hodín.Počet lístkov je obmedzený.
Tieto vyšetrenia sa uskutočňujú na začiatku ord.hodín.
 
Každé dieťa (aj súrodenci) musí mať vlastnú časenku, príp.vytlačený poradový lístok.Z TECHNICKÝCH PRÍČIN- DOČASNE pri objednávaní viacerých detí je potrebné pre každé dieťa zadať inú mailovú adresu.Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme.
 
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod, ktrorý musí byť zdravý.!!!


Do poradne pre dojčatá a na preventívne prehliadky si pacientov objednávame na konkrétny čas, dieťa a doprovod musia byť zdraví.
 

Núdzový stav

Počas núdzového stavu pacienti s infektami dýchacích ciest pred návštevou ambulancie, alebo rezerváciou termínu musia telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav a až po zvážení klinického stavu je pacientovi umožnené vyšetrenie v ambulancii.
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod, ktrorý musí byť zdravý.
Pacient aj doprovod vstupuje iba v rúšku.
Pacienti s inf.dýchacích ciest čakajú na stredisku v chodbe, do čakárne nevstupujú.

DOVOLENKA

od 2.8.2021 do 13.8.2021
Od 02.08.2021 do 13.08.2021 čerpáme dovolenku.Zastupuje MUDr.M.Matejka vo svojich ordinačných hodinách.
Zastupujú sa len akútne stavy.Prevencie, poradne, očkovania sa nevykonávajú.