Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

- Akcie a oznamy

Akcie a oznamy

Zmena ordinačných hodín

od 14.2.2017
Od 1.03.2017 zmena ordinačných hodín vo štvrtok od 12:00.-16:00 hod.

telef.konzultácia a informácia o výsledkoch

Telefonická  komunikácia  je možná poslednú hodinu a pol  ordinačných  hodín.
Mailová komunikácia s pacientami nie je možná!!

Pozor!!! Zmena organizácie práce v ambulancii od 15.06.2020

od 11.6.2020
Od 15.06.2020 bude naša ambulancia fungovať v novom režime.

Pacient môže prísť na vyšetrenie k lekárovi  po rezervácii online termínu, alebo osobne vytlačiť por.číslo na zač.amb.hodín. 
Potrdzovanie tlačív,prihlášok.., ktr.NEVYŽADUJÚ vyšetrenie al.konzultáciu s lekárom vybavujeme priebežne, treba prísť osobne a vytlačiť si poradové číslo SESTRA na prístroji v chodbe, bude Vám pridelné číslo začínajúce od 101..na tento účel sa NEOBJEDNÁVA!
Prosím čítajte pozorne, čo potvrdzuje sestra.Prístroj sa vypína pol hodinu pred koncom ord.hodín.


1.   REZERVÁCIA ONLINE viete uskutočniť cez aplikáciu ZDRAVIEONLINE.SK/MAKEJENKO.Rezervovať termín si môžete maximálne  3 dni vopred.
2.   OSOBNE-vytlačiť  osobne cez prístroj v chodbe pred čakárňou 20 min.pred začiatkom amb.hodín.Počet lístkov je obmedzený.Tieto vyšetrenia sa uskutočňujú na začiatku ord.hodín.
Čas vyšetrenia treba presne dodržať, v čakárni je potrebné byť 10 min.pred určeným termínom.Pacienti, ktr.termín zmeškali nebudú vyšetrení!!!Dĺžka vyšetrení môže kolísať, pacientov z čakárne si voláme.V prípade, že sa neplánujete nedostavíť na objednaný termín, termín treba včas zrušiť.
Každé dieťa (aj súrodenci) musí mať vlastnú časenku, príp.vytlačený poradový lístok.Z TECHNICKÝCH PRÍČIN- DOČASNE pri objednávaní viacerých detí je potrebné pre každé dieťa zadať inú mailovú adresu.Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme. 
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod!!!
Do poradne pre dojčatá a na preventívne prehliadky si pacientov objednávame na konkrétny čas, dieťa a doprovod musia byť zdraví.
 

Núdzový stav zrušený-opatrenia pokračujú

Po zrušení núdzového stavu sa nerušia epidemiologické opatrenia.Pacienti s infektami dýchacích ciest pred návštevou ambulancie, alebo rezerváciou termínu musia telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav a až po zvážení klinického stavu je pacientovi umožnené vyšetrenie v ambulancii.
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod, ktrorý musí byť zdravý.
Pacient aj doprovod vstupuje iba v rúšku.
Pacienti s inf.dýchacích ciest čakajú na stredisku v chodbe, do čakárne nevstupujú.