Logo zariadenia PEDAMBULANCIAs.r.o. - Všeobecný lekár pre deti a dorast - MUDr. Oľga Makejenko
 • (5)

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  ord. hodiny pre chorých
 • Utorok


  ord. hodiny pre chorých
 • Streda


  ord.hodiny pre chorých
 • Štvrtok


  ord.hodiny pre chorých
 • Piatok


  ord.hodiny pre chorých
 • Odbery: 07:00 - 07:45 odbery biologického materiálu- pondelok, streda, piatok-len na objednávku. Od 15.06.2020 bude naša ambulancia fungovať v novom režime. Pacient môže prísť na vyšetrenie k lekárovi po rezervácii online termínu, alebo osobne vytlačiť por.číslo na zač.amb.hodín. Pacienti s teplotou a infektami dýchacích ciest pred razerváciou termínu musia telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav a až po žvážení klinického stavu je pacientovi umožnené vyšetrenie v ambulancii. Potrdzovanie tlačív,prihlášok.., ktr.NEVYŽADUJÚ vyšetrenie al.konzultáciu s lekárom vybavujeme priebežne, treba prísť osobne a vytlačiť si poradové číslo SESTRA na prístroji v chodbe, bude Vám pridelné číslo začínajúce od 101..na tento účel sa NEOBJEDNÁVA! Prosím čítajte pozorne, čo potvrdzuje sestra. Prístroj sa vypína pol hodinu pred koncom ord.hodín. 1. REZERVÁCIA ONLINE viete uskutočniť cez aplikáciu ZDRAVIEONLINE.SK/MAKEJENKO.Rezervovať termín si môžete maximálne 3 dni vopred. Pri rezervácii online termínu, čas vyšetrenia treba presne dodržať, v čakárni je potrebné byť 10 min.pred určeným termínom.Pacienti, ktr.termín zmeškali nebudú vyšetrení!!! Dĺžka vyšetrení môže kolísať, pacientov z čakárne si voláme.V prípade, že sa neplánujete nedostavíť na objednaný termín, termín treba včas zrušiť. 2. OSOBNE-vytlačiť osobne cez prístroj v chodbe pred čakárňou 15 min.pred začiatkom amb.hodín.Počet lístkov je obmedzený. Tieto vyšetrenia sa uskutočňujú na začiatku ord.hodín.
 • O zariadení

Oznamy


telef. informácia o výsledkoch:

Telefonická  komunikácia  je možná poslednú hodinu a pol  ordinačných  hodín.
Mailová komunikácia s pacientami nie je možná!!

Pozor!!! Zmena organizácie práce v ambulancii od 15.06.2020:

Od 15.06.2020 bude naša ambulancia fungovať v novom režime.

Pacient môže prísť na vyšetrenie k lekárovi  po rezervácii online termínu, alebo osobne vytlačiť por.číslo na zač.amb.hodín. 

Pacienti s teplotou a infektami dýchacích ciest pred razerváciou termínu musia  telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav  a až po  žvážení  klinického  stavu  je pacientovi umožnené vyšetrenie  v ambulancii.

Potrdzovanie tlačív,prihlášok.., ktr.NEVYŽADUJÚ vyšetrenie al.konzultáciu s lekárom vybavujeme priebežne, treba prísť osobne a vytlačiť si poradové číslo SESTRA na prístroji v chodbe, bude Vám pridelné číslo začínajúce od 101..na tento účel sa NEOBJEDNÁVA!
Prosím čítajte pozorne, čo potvrdzuje sestra.


Prístroj sa vypína pol hodinu pred koncom ord.hodín.


1.   REZERVÁCIA ONLINE viete uskutočniť cez aplikáciu ZDRAVIEONLINE.SK/MAKEJENKO.Rezervovať termín si môžete maximálne  3 dni vopred.
Pri rezervácii online termínu, čas vyšetrenia treba presne dodržať, v čakárni je potrebné byť 10 min.pred určeným termínom.Pacienti, ktr.termín zmeškali nebudú vyšetrení!!!
Dĺžka vyšetrení môže kolísať, pacientov z čakárne si voláme.V prípade, že sa neplánujete nedostavíť na objednaný termín, termín treba včas zrušiť.

2.   OSOBNE-vytlačiť  osobne cez prístroj v chodbe pred čakárňou 15  min.pred začiatkom amb.hodín.Počet lístkov je obmedzený.
Tieto vyšetrenia sa uskutočňujú na začiatku ord.hodín.
 
Každé dieťa (aj súrodenci) musí mať vlastnú časenku, príp.vytlačený poradový lístok.Z TECHNICKÝCH PRÍČIN- DOČASNE pri objednávaní viacerých detí je potrebné pre každé dieťa zadať inú mailovú adresu.Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme.
 
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod, ktrorý musí byť zdravý.!!!


Do poradne pre dojčatá a na preventívne prehliadky si pacientov objednávame na konkrétny čas, dieťa a doprovod musia byť zdraví.
 

Popis zariadenia


Naša ambulancia ponúka:

V záujme skvalitnenia našich služieb poskytujeme poradne pre dojčatá a preventívne vyšetrenia vašich detí vo vopred dohodnutom termíne (bez poplatku).

Sme zmluvným partnerom neštátnej polikliniky PRO BIOS, s.r.o.. Zariadenie garantuje zabezpečiť našim pacientom odborné vyšetrenie do siedmych dní s 50% zľavou na vopred dohodnutý termín.

V rámci nadštandardnej starostlivosti, správnej diagnostiky a urýchlenia liečby pacienta využívame možnosť získavania výsledkov vyšetrení cez internet.

Zaradenie

Všeobecný lekár - deti a dorast
, Typ: Ambulancia
Nachádza sa v zariadení

ZS Sch. Trnavského - Paracelsus s.r.o.
ZS Sch. Trnavského - Paracelsus s.r.o.
Ďalších ambulancií: 17

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Oľga Makejenko

Sestry

 • Martina Pavlovová

Typ


Neštátna

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 5 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
Pavol Cvíčela - pred 2 rokmi

Pani doktorka MUDr. Makajenko Olga je vynikajúci detsky pediater v Dúbravke. Roky skúseností, priateľsky prístup a trpezlivosť vysvetliť netrpezlivým rodičom, čo treba robiť, zlepšiť a kedy je znova potrebné/ nepotrebné prísť. Žiaľ týmto sú spôsobené aj dlhšie čakacie doby.

 • (5)
Katarína Alexejenková - pred 4 rokmi

Vyborna pani domtorka aj sestricka. Mozno nie kazdemu vyhovuje ich pristup, ale ja som spokojná.

 • (5)
Peter Neumann - pred 4 rokmi

Veľmi dobrá starostlivosť, prístup k deťom...maximálna spokojnosť.

 • (5)
Jan Dobsovic - pred 4 rokmi

Pani doktorka je skvela. Ziadne antibiotika, treba dodat na vyse. Jednoznacne mozeme odporucit. :)

 • (5)
Tomas Bielik - pred 5 rokmi

Zatial sme boli vzdy spokojni s prístupom a profesionalitou pani doktorky. Vyhoda oproti inym je ze poradna pre dojcata ma vo vybranych ordinacnych hodinách pristup cez terasu. Odporucam.

Pridať recenziu: