Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

- Akcie a oznamy

Akcie a oznamy

DOVOLENKA

MUDr. Jana Husárová  nebude ordinovať od 17.8.2020 - do 2.9.2020
Zastupovanie:
od 17.8. - do 21.8.2020 MUDr. Lipták Ľubomír, 1. posch.
od 24.8. - do 2.9.2020 MUDr. Štipkalová Andrea, 4. posch.

V prípade, že potrebujete predpísať pravidelne užívané lieky, zastupuj. lekára nemusíte kontaktovať, ale napíšte mi mail na ambulancia.mytna@gmail.com  , ktoré lieky potrebujete a ja Vám pošlem do 2 dní e-recept priamo do lekárne. Odoslanie receptu potvrdím spätne mailom.


MUDr. Jana Husárová
 

ORDINOVANIE - pokyny pre pacientov platné od 1.9.2020

Vážení pacienti,

z dôvodu prevencie COVID-19 / odporúčanú MZ SR /, Vám aj naďalej poskytujeme zdravotnú starostlivosť, tak aby sa nehromadil väčší počet pacientov v čakárni  a dodržiavali sa hygienické a bezpečnostné opatrenia.
Postup je nasledovný: 
Pacient  telefonicky vopred kontaktuje ambulanciu / 02/57786257 / . Zdravotná starostlivosť mu bude poskytnutá na základe anamnézy ťažkostí :
- buď formou telemedicíny
- v prípade, že zdravotný problém  bude vyžadovať osobné vyšetrenie, dostane bezplatný termín na konkrétny čas.

MUDr. Jana Husárová  

  


 

Od 27.5.2020 vyšetrenie protilátok na koronavírus priamo v našej ambulancii !

Vážení pacienti,
v spolupráci s laboratórium Apha Medical  máte možnosť dať si vyšetriť z krvi protilátky na koronavírus priamo v našej ambulancii. Vyšetrenie  hradí pacient ako samoplatca. Suma je 43 Eur. V prípade záujmu nás kontaktujte: 02/57786257, ambulancia.mytna@gmail.com.
Vyšetruje sa prítomnosť všetkých typov protilátok IgM, IgA, IgG,  čo umožňuje rozlíšiť v akej fáze infekcie SARS-CoV-2 sa nachádzate  - či Vám ochorenie práve prebieha, alebo ste infekciu v minulosti už mohli prekonať / či už s klinickými príznakmi, alebo bez nich / .