Logo zariadenia Ambulancia všeobecného praktického lekára - MUDr. Peter LIPTÁK
 • (20)
Banner
Odpovedz na 3 zdravé otázky a vyhraj kúpeľný pobyt
Hrať kvíz

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  Po 14.00 DD, ZOS, DS Archa
 • Utorok


  7-11 objednané prevencie
 • Streda


  Po 14.00 ZOS, DSS, DS V.Biel
 • Štvrtok


  7-11 objednané prevencie
 • Piatok


  Od 14.00 DS Kaštiel Stupava, ob týždeň
 • O zariadení

Popis zariadenia


Naše atribúty
Prvý kontakt, univerzálna dostupnosť (bez poplatkov, bez rúšok, bez testov, rovnako očkovaní aj neočkovaní... ), komplexnosť, problémy každého druhu, kontinuálna starostlivosť, integrácia do komunity, orientácia na rodinu.

Zrušenie poplatkov
Od 1.1.2023 poskytujeme zdravotnú starostlivosť občanom SR bez poplatkov.
Ústava SR definuje "univerzálnu dostupnosť zdravotnej starostlivosti" a prioritu zdravia pred obchodnými záujmami. V čl. 20 uvádza, že výkon vlastníckeho práva nesmie poškodzovať ľudské zdravie a v čl. 40, že (na základe zdravotného poistenia) máme právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť.


Poskytujeme personálnu (nie virtuálnu) zdravotnú starostlivosť.
Sme klasická ambulancia založená na osobnom vyšetrení tela a duše pacienta.

Komunikácia a proti infekčné opatrenia
Zo vzájomného osobného kontaktu nemáme strach, ale naopak radosť. Bežné baktérie a vírusy potrebujeme, aby sme mali  zabezpečenú dobrú funkciu imunitného systému. Poskytujeme plnohodnotnú komunikáciu lekára s pacientom  s využitím mimiky, vrátane povzbudenia úsmevom. Preto nestrašíme v rúškach. Starším pacientom umožňujeme opticky bezbariérové odčítavanie informácií z našich pier.  Protiinfekčnú ochranu ovzdušia a prostredia v čakárni a ordinácii zabezpečujeme nadštandardne najmodernejšími prístrojmi (1.filtrácia, 2. uzatvorené UV žiariče, 3. kontinuálny ozón).

Odbery podľa objednania denne 07:00 - 08:30 hod. Preventívne prehliadky v utorky a štvrtky v termínoch od 07:00 - 11:00  a v ostatné dni podľa objednania. Predoperačné a komplexné  vyšetrenia podľa objednania.


Prednostné ošetrenie:
a) závažné akútne stavy
b) tehotné a dojčiace matky
c) objednané odbery, prevencie a komplexné interné vyšetrenia v dohodnutom termíne

Návštevy imobilných pacientov a zdravotná starostlivosť v sobotu a v nedeľu podľa telefonického dohovoru.
Poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre 8 zariadení sociálnych služieb a domovov seniorov: SC Staré Mesto (Podjavorinská 6, Palárikova 24), DS Archa, Rozvodná 25, DS Rudi, Odbojárov 3, DS Steffi, Prúdová 14, DS Sun Rise, Bzovicka 38, DSS Stupava Kaštiel, Hlavná 13, DS V.Biel, Bratislavská 67.

COVID
Prevencia

Užívajte vitamíny v denných dávkych  D3 4000 - 6000 medzinárodných jednotiek (= 100-150 ug), C 1000 mg 1-2x1 tbl, minerál Zinok 25-50 mg a acylpyrin 100 mg denne (Anopyrin 100, Stadapyrin 100, Aspirin protect 100 - 1 tbl denne).
Liečba - ak máte príznaky kovidu, kontaktujte nás na začiatku, zabezpečíme Vám veľmi účinnú liečbu (ivermektin, isoprinosin), ktorá najlepšie účinkuje na začiatku ochorenia a to až v 80-100%. V prípade teploty v tomto období neužívajte paracetamol, ani ibuprofen, ale acylpyrín 500 až do celkovej dávky 4x1 tbl.
Acylpyrín je veľmi dôležitý, zabraňuje vzniku miktrotrombóz v pľúcach a v ostatných orgánoch a tým bráni vírusu Covid-19 aby ich poškodil. S acylpyrínom sa pacienti uzdravujú rýchlejšie a majú veľkú šancu, že sa vyhnú nemocnici a ventilátoru.

Ďalšie informácie


názory na blogu
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/
youtube kanál
https://www.youtube.com/@PeterLiptak1960/streams

Zaradenie

Všeobecný lekár - dospelí
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Peter LIPTÁK

Sestry

 • Lívia BLAHUTOVÁ

Jazyk


slovenský

Pokračovať na: Hodnotenia


4.11

Hodnotilo 20 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (1)
- pred mesiacom

Nerozumiem ako si môže stále fungovať a vystupovať ako lekár. Tento pán nemá potrebu ani chtíč ludí liečiť ale iba im predpísať čo najviac a čo najlepšie promované lieky Neskutočne nepríjemný človek

 • (5)
- pred mesiacom

 • (5)
- pred mesiacom

Už 30 rokov navštevujem MUDr. Liptáka a nemenil by som ani za svet. Len tie najlepšie skúsenosti. Aj sestrička je fajn.

 • (5)
- pred 4 mesiacmi

Nehodnotím, lebo som uňho ešte nebol, nepatrím do jeho obvodu, ale by som sa chcel prihlásiť. Neviem, čo by ma zobral. Pán Dr. odpoviete mi ?

 • (5)
- pred 4 mesiacmi

 • (1)
- pred 6 mesiacmi

Doktora Liptáka som navšitívil, pretože bývam blízko jeho ambulancie. Nepríjemný zážitok - počas celého vyšetrenia splietal niečo o nejakom profesorovi, myslím, že sa volá Július Hlísta. Vraj nás chce s liberálmi ovládnuť. Po tomto zážitku sa k doktorovi Liptákovi nevrátim.

 • (1)
- pred 6 mesiacmi

neodporucam.lekar ma pravdu, vzdy, aj ked ju nema. zahlti mnozstvom nevyziadanych jedine spravnych nazorov. najma politickych. nazor ostatnych odbornych lekarov neakceptuje, odbornikovi vas neposle, lebo to vie lepsie. ak vas nevysmeje a neponizi, tak aspon vodu na litre pit odporuca.

- pred 10 mesiacmi

Pán doktor aj sestra su velmi milí a doktor mi velmi pomohol. Zatial najlepsi doktor akeho som mala a tom som zila roky aj v inych krajinach napriklad Svedsko ci Rakusko.

 • (5)
- pred 11 mesiacmi

Doktor Lipták je jedným z najlepších praktických lekárov, akých som v mojom živote poznal.

 • (1)
- pred 11 mesiacmi

 • (5)
- pred 11 mesiacmi

Výborný lekár

 • (5)
- pred 11 mesiacmi

- pred rokom

Pan Doktor je skvely, berie svoje povolanie ako poslanie. Ma ludsky pristup. Vrelo odporucam!!!

 • (5)
- pred rokom

Pan doktor je jeden z najlepších lekárov. Je výborný diagnostik a ma veľmi ľudský pristup.

 • (5)
- pred rokom

Chodím k pánu doktorovi skoro 30 rokov. Je najlepší lekár akého si pacient môže priať. Milý, láskavý, starostlivý, Ak máte otázky vysvetlí a povzbudí. Som veľmi rada, že je mojím lekárom. Želám mu veľa, veľa zdravia.

 • (5)
tereza markovičová - pred rokom

Najlepší doktor akého poznám! 🙂

 • (5)
martina - pred 2 rokmi

Pan doktor je uzasny lekár pretože má ľudsky a vľúdny prístup. Vysvetli, pomôže a povzbudí. Pozerá sa na človeka ako na celok a nie len na další kus. Ďakujem.

 • (5)
Rastislav Topolski (Rasťo) - pred 3 rokmi

Skúsený lekár a veľmi dobrý diagnostik. Je ústretový a má ľudský prístup k pacientovi.

 • (5)
eva luba59 - pred 6 rokmi

Mudr Liptak pomaha svojim citlivym a odbornym pristupom mojej 83 rocnej mame vdaka za vsetko p. doktor --- Kevesova

 • (5)
Uta dudáková - pred 7 rokmi

Moje skúsenosti sú s prístupom a liečbou pána doktora na jedničku s hviezdičkou. Až teraz som si všimla, že to môžem aj napísať. Vždy mi pomohol a keby nešlo o spojenie s chorobou, tak by som napísala, že sa do ordinácie nielenže nebojím ísť, ale idem rada. A pri mojom veku starej ženy sa tomu už dá veriť, že hovorím pravdu. A mimochodom, nejdem to presne počítať, ale pána doktora poznám už krátko po revolúcii (1989, nie VOSR, tak stará zase nie som :), mám 68 rokov). Prajem každému takého dobrého a citlivého doktora.

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences