REKLAMA

 

REKLAMA

 

ZDIEĽAŤ TÚTO STRÁNKU NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

 

Neurinom akustiku

« naspäť na zoznam tém
Autor: Mariana  E-mail
Dátum: 07.01.2011 - 22:31

Ahojte, chcem sa opytat, ci ma niekto taku diagnozu ako ja, neurinom akustiku, zitili mi to nahodou na MR, lebo nemam ziadne problemy ani so sluchom, len mi trochu huci v uchu, je velky 12x9x7, odporucili mi operaciu, ale som bola sokovana ked mi povedali, ze po operacii pridem o sluch na tom uchu, ma niekto skusenosti? Som s nervami na dne.

Reagovať na úvodný príspevok

najstaršie hore najnovšie hore

Autor: Jozef E-mail
Dátum: 28.04.2011 - 06:25

Na pravú stranu nepočujem, ale dá sa bez toho žiť, tvárový nerv v poriadku, očný nerv tiež. Jediný problém je zaťaženie napr. nákupným košíkom s dvomi 2l. kofolami na dlhší čas, začne ma bolieť hlava a zlý pocit bezmocnosti. Ale nevzdávam sa a zaťažujem sa do svojej hranice bolesti. Lieky od bolesti nepoužívam a maximálne vitamíny B a E. Lekári vravia dobrý po operačný stav. Už 5 mesiac po operácii.

Autor: Mária E-mail
Dátum: 28.04.2011 - 13:55

Zvláštne, ja som Marianinu otázku objavila až včera v noci, napísala som jej mail - a teraz som tu našla Vašu odpoveď, napísanú dnes. Mala som vyoperovaný veľký neurinóm pred deviatimi rokmi, okolo 4 centimetrov v priemere - operoval ma ten istý lekár. Pokiaľ ide o slabosť - päť mesiacov po operácii by som si z nej veľa nerobila - do roka po operácii som bola slabá ako mucha, aj ranná návšteva na rehabilitácii ma dokázala úplne vyčerpať - cvičiť áno a veľa, ale hlavne nechajte organizmu čas, nech sa uzdraví. Mária

Autor: djskypi E-mail
Dátum: 02.03.2011 - 20:10

Som 3 mesiace po operacii neurinoma rozmer 10x10. Urcite by som vam odporucil operaciu, to sa nebude zmensovat ale zvacsovat. Operacia prebehla vo fakultnej nemocnici na terase, pan profesor Koval.

Autor: Mariana
Dátum: 24.03.2011 - 20:39

Ostali vam nejake nasledky? Pocujete na ucho? A co tvarovy nerv?

Autor: Mgr. Marika Šitárová E-mail
Dátum: 08.10.2014 - 11:14

Dobrý deň
chcela by som sa opýtať, ako sa máte. Manželovi diagnostikovali neurinom 1x1, 2 cm a má sa ísť objednať na operáciu do košíc ku pánovi Kovalovi.
neobnovilo sa Vám to? a nemáte nijaké problémy zdravotné? ako dlho ste sa liečili. Asi mám veľa otázok, ale nevieme s manželom do čoho ideme.
ďakujem za odpoved

 

REAKCIA NA ÚVODNÝ PRÍSPEVOK

Meno:

E-mail:


email nie je povinný

Upozornenie, prečítajte si!

  • Používajte medzery, čiarky, bodky, nerobte gramatické chyby.
  • Nepíšte všetko veľkými písmenami, nepoužívajte vulgarizmy.
  • Vetu začnite veľkým písmenom, ukončite bodkou, otázku otáznikom.
  • Prečítajte si pravidlá prispievania. Príspevok by sa mal podobať na slušný list.
TEXT PRÍSPEVKU

Kliknutím na tlačidlo "Odloslať" súhlasím s pravidlami prispievania.