• O zariadení

Popis zariadenia


Alternativna a transpersonálna  psychoterapia LE DIALOGUE a HEALING ENERGY WORKS  je krátkodobá alternatívna psychoterapia zameraná na aktuálny problém, kde problém predstavuje duševný blok klienta.

Okruh problémov:

Stres, fóbie, úzkostné stavy
Panický atak 
Depresia
Post traumatický syndróm
Životné traumy a udalosti
Trauma spôsobená COVID-19 
Psychospirituálna kríza
LGBT  a Coming Out
Vzťahové problémy
Závislosť vo vzťahu
Sebavedomie a asertivita
Strata blízkej osoby

Počas pandémie alternatívna psychoterapia LE DIALOGUE a HEALING ENERGY WORKS je vedená ONLINE, video rozhovorom prostredníctvom SKYPE kdekoľvek na Slovensku, v Českej republike, alebo na svete. 
Terapeuitický  rozhovor a energetické liečenie je možné po dohode realizovať aj osobne.


Ďalšie informácie


Alternatívna terapia HEALING ENERGY WORKS je proces sebarealizácie a sebaspoznávania, ktorý pomáha klientom objaviť ich vlastné epicentrum bytia. Skutočné autentické JA.  Táto alternatívna terapia je kreatívna, hravá a rýchla. Spája funkčné prvky tradičnej psychológie s alternatívnými metodámi energetickej liečby. Pracuje intuitívne s imagináciou a vizualizáciou, neuroplasticitou, neurolingvistikou a prvkami šamanizmuTísícročné liečebné trádície šamanizmu pomáhajú v terapii odstrániť energetické blokády v ľudskom tele a  psyché, prepojením vnútornej lásky človeka v non dualitnom vnímaní. Šamanistické prvky v mojej terapii HEALING ENERGY WORKS harmonizujú vedomie človeka a tým aj jeho telo. Inými slovami, kde vládne láska, tam nie je snaha o moc. A kde prevláda moc ega, tam chýba láska. Jedno je tieňom druhého. Ďaľším prvkom dynamickej terapie HEALING ENERGY WORKS je uvedomenie si okamihu tu a teraz a prijímanie zodpovednosti sám za seba. Cez uvedomovanie človek získava slobodu voľby, či chce naďalej vytvárať svoje vlastné choroby v tele a pokračovať v zažitých stereotypoch mysle, alebo nie. Svoju cestu k zdravšiemu JA, možete začať kedykoľvek budete chcieť.  Dĺžka jednej alternatívnej terapie je 90 minút.  Ak ide o krátkodobú terapiu,  to 1  až  2 sedenia,  ak je fyzický, alebo psychický problém klienta vážnejšieho charakteru  môže ísť o 3 až 5 sedení.  Všetko závisí od individuálnych problémov a potrieb klienta. Klient si sám určuje počet sedení na základe vlastného rozhodnutia.  Terapia nenesie v sebe náboženský, manipulačný, alebo sektársky charakter. Neobsahuje žiadnu metodiku z ezoterických supermarketov a life koačingových výcvikov. Je rýchla, pragmatická  so zmyslom pre humor života.

Zaradenie

Alternatívna medicína
, Typ: Ostatné zariadenia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Typ


Neštátna

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup

Jazyk


anglický
slovenský

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 1 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

  • (5)
Lucia Lukacova - pred 2 rokmi

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences