Otváracie hodiny

 • Pondelok


  SONO vyšetrenia v budove Polikliniky 3. poschodie pod našou ambulanciou na poradové čísla, ktoré si vyžiadate telefonicky na našom telefónnom čísle ambulancie aktuálny deň vyšetrenia od 08 00 hod. do 14 30 hod.
 • Utorok

 • Streda


  SONO vyšetrenia v budove Polikliniky 3. poschodie pod našou ambulanciou na poradové čísla, ktoré si vyžiadate telefonicky na našom telefónnom čísle ambulancie aktuálny deň vyšetrenia od 08 00 hod. do 14 30 hod.
 • Štvrtok


  ŠTVRTOK vyšetrujeme len vopred dojednané konzultácie, sono vyšetrenia a objednané pacientky od 08 00 hod. do 14 00 hod.
 • Piatok

 • Ak sa chcete objednať na vyšetrenie volajte denne od 08 00 hod. do 14 30 hod. Informácie týkajúce sa Vašich vyšetrení volajte denne od 13 00 hod. do 14 30 hod. Odbery: DENNE OD 07 00 HOD. DO 09 00 HOD. NA LAČNO Vhodné je objednanie na vyšetrenie aj odber krvi - je to ZDARMA, nie za poplatok. USG - Poliklinika 3. poschodie: PONDELOK aj STREDA od 15 00 do 17 00 hod.
 • O zariadení

Ďalšie informácie


Prosím rešpektovať obedňajšiu prestávku našich zamestnancov.Telefonicky budú vybavované pacientky od 08 00 hod. do konca pracovnej doby,mimo obedňajšej prestávky ( od 11 30 hod. do 12 30 hod.). Pacientky sa po príchode na ambulanciu zapíšu do poradia na gynekologické vyšetrenia denne okrem štvrtka do 10 00 hod. Po tomto čase vyšetrujeme len objednané pacientky a akútne stavy - krvácania.Pacientky budú vybavované priebežne.Telefonické objednanie je možné, najneskôr 24 hodín pred vyšetrením, 057 - 775 0669, nie je to spoplatnená služba, OBJEDNANIE ZDARMA,nie je možné objednanie mailom cez internetovú adresu. ŠTVRTOK vyšetrujeme len vopred dojednané konzultácie, sonografické vyšetrenia a objednané pacientky.Podľa aktuálnosti zdravotného stavu si lekár vyhradzuje právo na zmenu poradia pacientiek na vyšetrenie.Pri telefonickom oznámení ambulanciou o nutnosti liečby napr. vypísanie receptu, alebo konzultácie, prosíme pacientky, aby si chodili pre recepty denne LEN od 08 00 hod. do 10 00 hod. dopoludnia. Telefonické informácie o výsledkoch vyšetrenia sú oznamované zdravotnou sestrou  v pracovných dňoch po 13 00 hod. do 14 30 hod.ĎAKUJEME.
Zaradenie

Gynekologické ambulancie
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Ján VYŠŇOVSKÝ
 • MUDr. Miloš PISÁK

Sestry

 • Mgr. Jana Bali-Hudáková
 • Bc. Miroslava Ivanková

Typ


Neštátna

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup
Príjem nových pacientov

Pokračovať na: Hodnotenia


Doposiaľ nehodnotené...

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences