• O zariadení

Popis zariadenia


Kontakt: 048/4333 111, kontakt@suscch.eu

Zaradenie

Nemocnica
, Typ: Zdravotnícke zariadenie

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 8 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

- pred mesiacom

velka vdaka za profesialny a ludsky pristup v SUSCCH BB,kde som bol hospitalizovany, vladne tam pokoj,dobra atmosfera zasluhou p.primara Mudr.Bystrianskeho,Mudr.Skamlu a Mudr.Tatiany Tomenko a celeho zdrav.personalu

- pred 2 mesiacmi

1.6.2022 som absolvovala unikátnu operáciu oboch srdcových chlopní neinvazívnym spôsobom. Mám 78 rokov a po 9 rokoch od prvej operácie srdcových chlopní bola nutná reoperácia, keďže boli značne opotrebované. Nahradili ich novými to znamená, že mám 4 srdcové chlopne. Po operácii sa cítim dobre a za to patrí poďakovanie celému kolektívu lekárov a zdravotných sestier. Moje poďakovanie patrí predovšetkým MUDr. Ivanovi Rybárovi a MUDr. Petre Poliačikovej. Vďačná pacientka.

- pred 3 mesiacmi

pred rokom som bola operovaná na kardiochirurgii na srdcové chlopne a chcem sa podakovať za zdravie a operatérovi MUDr. Filipovi Pekarovi , veľmi pekne dakujem , mám sa veľmi dobre. Ďakujem Vám pán doktor.

  • (5)
Monika Kováčiková - pred 6 mesiacmi

Mama bola hospitalizovaná na oddelení akútnej kardiológie. Personál na oddelení je vysoko profesionálny a ľudský. Starostlivosť o pacienta a komunikácia na špičkovej úrovni.

  • (5)
Iveta Melicherová - pred 6 mesiacmi

Ďakujem celému tímu lekárov a zdravotníckeho personálu za starostlivosť a rýchly zásah pri záchrane života môjho manžela. Moja úprimná a srdečná vďaka a prianie veľa ďalších spokojných pacientov, ktorým vraciate zdravie a nádej na ďalší pokojný život. Ešte raz ďakujem z celého srdca.

  • (5)
Anna Karolová - pred 9 mesiacmi

Ďakujem za milú starostlivost a ochotu pri každej kontrole.

  • (5)
Žaňa - pred 10 mesiacmi

12.11.2021. Jedno veľké ďakujem. Objednaná na poslednú chvíľu. Zlý zdravotný stav a po zlyhaniach obvodného lekára mi doktor Gombasky Marcel ukázal, že nie všetci sú rovnakí. Prístup sestričiek skvelí. Ďakujem pekne.

  • (5)
Eva Hurtišová - pred 10 mesiacmi

Ďakujem komplet celému skvelému tímu oddelenia arytmií za opravené srdce a skvelý, ľudský a profesionálny prístup. Prajem čo najviac spokojných pacientov a všetkým pevné zdravie, aby mohli opravovať "nás pokazených" ❤

Pridať recenziu:

Update cookies preferences