Logo zariadenia NsM, a.s. - Nemocnica svätého Michala, a.s. - Cintorínska
  • (4)
  • O zariadení

Popis zariadenia


NsPMVSR (NsP ministerstva vnútra) a NMO (Nemocnica ministerstva obrany) boli zlúčené do jedného celku NsM, a.s.(Nemocnica svätého Michala, a.s.).

Zaradenie

Nemocnica
, Typ: Zdravotnícke zariadenie
Nachádza sa v zariadení

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých - MUDr. Dagmar Petrášová
Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých - MUDr. Dagmar Petrášová
Ďalších ambulancií: 1

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Pokračovať na: Hodnotenia


4

Hodnotilo 4 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

  • (1)
- pred 5 rokmi

Rada by som vedela, prečo "strážcovia" parkoviska bežne oznámia držiteľovi ZŤP, že nemajú voľné miesto a treba sa postaviť na platené parkovacie miesto, hoci voľné miesto vyhradené ZŤP sme našli...klamali??? Výška poplatku 1€ za 30 min je nehorázna, lebo na výťah sa čaká nemalý čas, u lekára sa čaká aj keď je človek objednaný, na vyšetrenie tiež.....absolvujete to aj za 3€!!!!

  • (5)
Viera Nemčeková - pred rokom

Veľké ĎAKUJEM chcem vysloviť Mudr. Vladimírovi Lenkovi, PhD. ajo aj sestričkám na urologickej ambulancii. Postarali sa o mňa profesionálne a ľudsky, vysoko odborný prístup. Veľká vďaka.

  • (5)
Naty a Baddy - pred 2 rokmi

Veľmi pekne sa chcem poďakovať celému personálu na neurochirurgickom oddelení kde ma operovali . Milí ústretoví a ochotní . s pozdravom Ondrej Zona

  • (5)
Livia Tothova - pred 2 rokmi

Vyadrujem vďaku za profesionalitu,lekárov sestier,asistentiek no všetkým,ktorých som počas hosp.stretla.Ochota ,láskavý a odborne na vysokej úrovni prístup.Vážim si Vás veĺmi.

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences