Neodporucam. Mamicky neposielajte tam deti same. S rodicom sa este kludni nepovie nic zle, ale ja ked som tam prisla sama bez mamy, bola velmi na mna neprijemna. Kricala na mna, ze si nemam robit z jej pracovneho miesta svinčik, ked som si polozila sluchatka na jej stol. Odhodila mi ich prec. Neodporucam vobec.
Lekárka sa k mojej dcéri správala ako k handre. Prišli sme na odber krvi dcera nechcela lebo sa jej bála doktorka ju chytila pritlačila k posteli a zobrala jej krv. Po celý čas sa nevhodne s nou rozprávala.
Lekárka sa k mojej dcéri správala ako k handre. Prišli sme na odber krvi dcera nechcela lebo sa jej bála doktorka ju chytila pritlačila k posteli a zobrala jej krv. Po celý čas sa nevhodne s nou rozprávala.
Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté ošetrenia mojej vnučky . Z prístupu pani doktorky k pacientke aj jej maminke sme boli nadšení. Ešte raz ďakujeme. Ivan Kollár.