Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

EXCIMER - Očné laserové centrum | Bratislava | Karlova Ves - Prof. MUDr. Andrej Černák , DrSc., FEBO ul. Nad lúčkami 841 05 Bratislava - odbočka Sumbalova ulica; MHD: elektičky 4, 5, 6, 9, (zastávka Nad lúčkami)

Personál

Lekári

Prof. MUDr. Andrej Černák , DrSc., FEBO

MUDr. Elena Sisková PhD.,

MUDr. Tatiana Ďurčová

MUDr. Martin Černák Ph.D.,

MUDr. Vladimír Siska

MUDr. Nora Majtánová

Sestry

Ivana Barhoumi

Mgr. Andrea Čišková

Bc. Tamara Ottová

Bc. Veronika Kordiaková

Alena Križková

Lucia Prodajová

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok
  • Utorok
  • Streda
  • Štvrtok
  • Piatok

O zariadení

EXCIMER - Očné laserové centrum Bratislava - Karlova Ves sa špecializuje na odstraňovanie dioptrických chýb oka: krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu. Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov a kontaktných šošoviek.

Lekári nášho centra ako prví na Slovensku v roku 1993, v priestoroch Očnej kliniky v Bratislave na Kramároch, začali využívať excimerový laser v refrakčnej chirurgii. Po niekoľkých rokoch úspešných operácii sme sa rozhodli túto technológiu využiť v súkromnom sektore. V roku 1995 sme otvorili EXCIMER - Očné laserové centrum v Karlovej Vsi v Bratislave.

Za necelých 20 rokov nášho fungovania sme sa stali lídrom v odbore refrakčnej chirurgie oka, nielen na Slovensku, ale v celej strednej Európe. Naše centrum je známe v mnohých európskych krajinách ako sú Česká republika, Švajčiarsko, Nemecko, či Rakúsko.

Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu a výborným výsledkom sme získali dôveru i uznanie mnohých zahraničných kliník i klientov. Spolupracujeme s viacerými odborníkmi na Slovensku i v zahraničí a od roku 2007 pôsobíme ako jediné školiace pracovisko Slovenskej Zdravotníckej Univerzity v Bratislave v oblasti refrakčnej chirurgie.

V súčastnosti ponúkame všetky moderné operačné metódy v oblasti refrakčnej chirurgie. Naši lekári a sestry pracujú len s najmodernejšími technológiami a ako jediné očné laserové centrum na Slovensku prevádzkujeme dva excimerové lasery a jeden femtosekundový laser na jednom pracovisku.

Len nedávno, v januári 2014, pribudol do našej technologickej výbavy naozaj unikátny prístroj - Schwind Amaris 1050 RS 7D. Prvý a zatiaľ jediný 7D laser na Slovensku. Môžeme sa taktiež pochváliť tým, že naše centrum je iba piatym excimerovým pracoviskom na svete, ktoré disponuje týmto prístrojom. Táto novinka roku 2014 posúva bezpečnosť, presnosť a rýchlosť operácie excimerovým laserom opäť o krok vpred.


Taktiež vynimočným očným zariadením v našej technologickej výbave je femtosekundový laser Intralase ABBOTT, ktorý v kombinácii s laserom Schwind Amaris výrazne zvyšuje bezpečnosť výkonu a ponúka možnosť riešenia vyšších dioptrií a očnej korekcie "šitej na mieru". Presnosť a bezpečnosť femtosekundového lasera Intralase dokazuje certifikát FDA ako aj certifikát pre príslušníkov NASA, US NAVY, US ARMY.

Viac informácií nájdete na www.excimer.sk

Zaradenie zariadenia: Očné ambulancie , Neštátna | Karlova Ves

Podrobnosti

Ostatné

  • Príjem nových pacientov