korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Hotel Partizán **** - Tále Bystrá 108 977 01 Brezno - Tále

  • rezervácie: 048/630 88 14
  • wellness: 048/630 88 07
  • infolinka: 048/630 88 04

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

Ordinačné / otváracie hodiny nie sú k dispozícii.

O zariadení

Hotel Partizán **** je obľúbeným miestom pre trávenie aktívnych rodinných dovoleniek , romantických pobytov či realizovanie firemných akcií .

V Hoteli Partizán si môžete užiť Slnečné spa   (Nature Wellness Center + Spa & Balneo & Fitness + Beauty & relax), pestrú ponuku zóny Vital & Sauna a na Vaše deti čaká detská  zóna Aqua & Kids .

Nature Wellness Center s rozlohou 2255 m2 zaujme nielen rozlohou,  ale najmä zaujímavým dizajnovým spracovaním v duchu „Hotel v lese, les v hoteli “. Bezpochyby patrí medzi najkrajšie wellness centrá na Slovensku.

Spa & Balneo & Fitness nájdete na ploche takmer 500 m2. Koncepcia vychádza z lesa, ktorým je hotel obklopený. Hostia sa po vstupe do wellness centra ocitnú v príjemnej uvítacej časti. Vychutnajú si  bylinkový čaj a profesionáli v oblasti zdravia a wellness im odporučia balík procedúr šitý priamo na mieru. Novinkou sú konopné oleje, ktoré dokonale premasťujú suchú pokožku a sú veľmi vhodné pre pacientov s kožnými problémami.  Obľúbené sú tiež jalovcové zábaly s rakytníkom, ktoré uľavia pri reumatických ochoreniach. Spa & Balneo & Fitness ponúka pomoc aj pri nadváhe či celulitíde v podobe Zdravého pohybu v prírode a aj v novom fitness centre s prvkami lesa v interiéri, či telových procedúr so silami z Mŕtveho mora . Po aktívnom dni každému dobre padne ponoriť sa do vane plnej horúcej vody a relaxovať. V Hoteli Partizán**** povýšili obyčajný kúpeľ na liečivú hydroterapiu. Obohatené budú nielen o svetelnú terapiu ale aj účinky horských bylín prospešných pre zdravie. Výsledkom je hydromasáž v tematických miestnostiach s využívaním zdravotných účinkov brezy, levandule a iných byliniek.
 
Beauty & relax
Hotel  Partizán**** je prvý hotel na Slovensku, ktorý sa profesionálne stará o Vašu pleť. Máte možnosť vyskúšať celebritné prístrojové ošetrenia HYDRAFACIAL MD . Táto neinvazívna technológia Vás zbaví vrások, nedostatkov pleti, dokonale hydratuje, oživuje a rozjasňuje. Ďalšou exkluzívnou novinkou je KOLAGENÁRIUM . Jedinečná fototerapia zaručí, že čierne škvrny zmiznú, póry sa stiahnu, Vaša pokožka sa stane jemnejšou, pružnejšou  a zbavíte sa opuchlín a rán. Zlepší sa príjem vlhkosti a tiež schopnosť vlhkosť v pokožke udržať.  Je určená ženám a mužom, ktorí chcú pravidelne udržiavať svoje telo krásne, mladé a fit. Samozrejmosťou sú kozmetické masáže , manikúra či pedikúra v priestoroch s nádherným výhľadom do okolitej prírody. Po dni strávenom v starostlivých rukách wellness profesionálov Hotela Partizán**** odídete krajší, plní energie a chuti do ďalších dní. Na pamiatku si môžete odniesť malý darček v podobe produktov  z hotelovej Ajax farmy .

Ďalšie lákavé možnosti pre deti a dospelých:

Aqua & Kids :
- Bazén s protiprúdom a chrličom
- Panoramatická whirlpool
- Rozprávkový svet Ferda mravca – detský bazénik s vodnými atrakciami a ležoviskom
- Soľný prameň - kúpeľ v morskej vode
- Oddychové zóny

Vital & Sauna :
·         Horúca sauna 90°C
·         Lesná sauna 60°C
·         Infra sauna
·         Laconium
·         Líščia nora
·         Bylinková sauna
·         Parný kúpeľ medzi píšťalami
·         Kneippova cesta
·         Whirlpool panorama - jacquzzi
·         Ľadová triešť
·         Bystrinka a Ľadové vedro
·         Iglu – rosa, dážď a búrka
·         Sedací kúpeľ nôh
·         Panoramatická relax zóna
·         Štrková pláž
 

Zaradenie zariadenia: Kúpele a wellness | Brezno