Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Hotel ORAVSKÝ HÁJ Garden Hotel & Resort Brezovica 370 028 01 Trstená

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

Ordinačné / otváracie hodiny nie sú k dispozícii.

O zariadení

Objavte čaro vidieckej prírody v hotelovom rezorte ORAVSKÝ HÁJ. Hotelový komplex sa vyníma v priam nedotknutej prírode Oravy. Ponúka rozprávkové ubytovanie na Orave, poctivú domácu kuchyňu, zážitky na koňoch v krytej jazdeckej hale a pokoj a harmóniu vo wellness. Príďte si k nám oddýchnuť!
 

Naše wellnes sa nachádza v krásnych a príjemných priestoroch, kde ponúkame množstvo služieb pre Vašu spokojnosť. Pre hostí, ktorí obľubujú načerpanie síl pomocou sauny, máme k dispozícii parnú saunu s ochladzovacím bazénom, Fínsku saunu, infrasaunu a soľnú saunu.


Vitálny svet

Milovníci vody si môžu oddýchnuť vo výrivke alebo relaxovať v hydromasážnej vani. Aktívnejší si zase môžu zaplávať vo veľkom bazéne s protiprúdom. Ponúkame široký výber masáží pri ktorých sa naši maséri postarajú o Vaše pohodlie.
 

Načerpanie energie

Nezaostávame ani v ponuke relaxačných procedúr ako je rašelinový zábal, elekroliečba, ultrazvuk, solárium . Naši hostia majú k dispozícii aj posilňovňu s bohatým vybavením. Počas celého roka je možné si vychutnať aj naturálnu oxygénoterapiu na čerstvom vzduchu, v zimnom období do -10 st.C aj v spacích vakoch. Vieme ponúknuť ten správny relax pre každého a dúfame že zregenerujete sily práve u nás.

Ďalšie informácie

***
Hotel disponuje aj špičkovo vybavenou konferenčnou sálou , v ktorej je možné organizovať aj svadby a oslavy.

Zaradenie zariadenia: Kúpele a wellness | Trstená