korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Hotel *** Marlene Oščadnica Dedovka 1799 023 01 Oščadnica

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok
  • Utorok
  • Streda
  • Štvrtok
  • Piatok
  • Sobota
  • Nedeľa

Poznámka:

O zariadení

Hotel *** Marlene sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc v obci Oščadnica. Je situovaný 1,5 km od slovenského top lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača.

Máme pre Vás k dispozícií wellness štúdio, špičkovú kuchyňu, bar, konferenčnú miestnosť, detský kútik a samozrejme kráľovské pohodlie v našich izbách a apartmánoch.

Hotel je vybudovaný v architektúre typickej pre oblasť Kysúc s použitím prírodných materiálov, čo mu dodáva jeho charakteristickú veľmi príjemnú a pokojnú atmosféru.

Ďalšie informácie

WELLNESS CENTRUM

V hoteli Marlene Vám isto dobre padne návšteva wellness centra s bazénom, saunou, vírivou vaňou a s možnosťou masáže. Wellness centrum sa nachádza v prízemí hotela Marlene.

V priestoroch šatní sú uzamykateľné skrinky.
Wellness centrum je prístupné aj pre neubytovaných hostí.

Wellness centrum otvorené každý deň od 10:00 do 22:00

MASÁŽE

Je všeobecne známe, že masáže majú pozitívne účinky nielen na telo, ale aj na celkové zdravie a psychickú pohodu. Práve preto sme pre vás pripravili hneď niekoľko druhov masáží, ktoré majú rozličné účinky.

Klasická masáž vám zlepší prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomôže vám uvoľniť stuhnuté a bolestivé svaly a môžete si ju vychutnať ako čiastočnú aj celotelovú.

Reflexná masáž chodidiel vám pomôže detoxikovať organizmus, uvoľňuje stres a pozitívne pôsobí na činnosť vnútorných orgánov.

Špeciálna medová detoxikačná masáž využíva priaznivé účinky včelieho medu na pokožku i celé telo. Vyživuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, no zároveň z tela odstraňuje staré usadeniny.

Čerešničkou na torte sú v Hoteli *** Marlene celkom určite rašelinové zábaly spojené s masážou. Rašelina obsahuje prírodné stopové prvky, minerály a ďalšie prírodné látky s pozitívnym účinkom na organizmus, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez pokožku. Vďaka takémuto zábalu, teplu a masáži jednoducho uvoľníte svalové napätie a uľavíte si pri chorobách pohybového systému či reumatizme.

 

Zaradenie zariadenia: Kúpele a wellness | Oščadnica