• O zariadení

Popis zariadenia


Hotel Bystrička*** sa nachádza 2 km od centra mesta Martin v kľudnom prostrední obce Bystrička. Hneď po Vašom príchode pocítite príjemnú atmosféru nášho hotela. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie, možnosť vychutnať si vynikajúce jedlá v štýlovej reštaurácii a nechať sa rozmaznávať v pohodlí wellness centra.

Obchodní cestujúci nájdu u nás potrebný odpočinok, turisti si môžu v pohodlí naplánovať deň. Náš prívetivý personál sa o Vás výborne postará a na prianie Vám poskytne informácie o našom atraktívnom regióne.

Výber možností, ktoré ponúka naše wellness centrum:


Fínska sauna

Klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 - 105°C .Má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete.


Infra sauna

Je založená na žiarení špeciálneho keramického infražiariča. Infračervené žiarenie prehrieva vaše telo do hĺbky, preniká do svalového tkaniva a práve preto k intenzívnemu poteniu dochádza už pri teplote okolo 50 °C. Vaše telo tak vlastne začína pracovať ako zdroj, ktorý v sebe akumuluje až 90 % tepla. Zvyšok sa rozptýli do priestoru v kabíne. Po celý čas pobytu v infrakabíne dýchate vzduch, ktorý má teplotu od 20 do 55 °C - nikdy nie vyššiu.


Parná bylinková sauna

Výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60°C pri až 100% vlhkosti, je jej nižšia záťaž organizmu, preto si ju môžu dovoliť (po konzultácii so svojím lekárom) aj ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, kvôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny. Je nazývaná tiež turecký kúpeľ. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Pokožka tak zostáva jemná a zamatovo mäkká. Parný kúpeľ má pozitívne účinky aj pri oslabení ciev, pri zrazeninách a pri ochoreniach dýchacích ciest. Saunovanie po veľkej námahe telo zbavuje únavy. Aromaterapia je jednou z metód prírodnej (naturálnej) medicíny. Z historických skúseností je dnes už zrejmé, že jednou z najúčinnejších a súčasne najstarších metód použitia aromaterapie je inhalácia, čiže vdychovanie vôní. Mozog vyvoláva po prvotnom vneme spôsobenom pachmi rôzne reakcie a následne i hojace procesy s dlhodobým efektom. Vdýchnutá vôňa sa dostáva do pľúc, odkiaľ ďalšími mechanizmami pôsobí na organizmus.


Jacuzzi

Jacuzza je hydromasážna vaňa s teplou vodou a masážnymi tryskami. Liečebné účinky teplej vody sú známe už niekoľko storočí. Hydromasážna vaňa má ergonomický dizajn - takže vaše telo zaujme tú najpohodlnejšiu polohu, zatiaľ čo voda urobí svoju stimulačnú prácu, pri teplote 36°C.


Cenník pre Wellness

Cena pre verejnosť 9,90 EUR / osoba / 2 hod

 permanentka Standrad / 10,00 EUR / 10 vstupov po 7,5€
 permanentka LUX / 75,00 EUR / 10 vstupov

   
Cena pre ubytovaných 6,50 EUR / osoba / 2 hod
  5,00 EUR / dieťa / 2 hod
(Cena pre deti do 12 rokov v sprievode rodiča)

Zaradenie

Kúpele a wellness
, Typ: Ostatné zariadenia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 5 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

  • (5)
Peter Benko - pred 4 mesiacmi

Príjemný hotel milá obsluha možnosť turistiky aj prímestský spoj do Martina,

  • (5)
Miriam Lišková - pred 4 mesiacmi

Boli sme maximálne spokojní. Milý a ochotný personál, izba čistučká, dostatočne priestranná, postele pohodlné. Využili sme aj wellness centrum a masáž, takisto veľmi fajn. Najväčším prekvapením pre nás bola reštaurácia. Kuchyňa a obsluha je na jednotku s hviezdičkou, jedlo nádherne naservírované a lahodné. Radi sa tam znova vrátime.

  • (5)
Maria Benkova - pred 4 mesiacmi

Veľmi príjemný rodinny hotel. Strávili sme v ňom veľmi príjemny pobyt. Bohaté raňajky , ktoré sme mali v rámci pobytu na izbe, romantické súkromne wellness a romantická 4 - chodová večera v apartmáne. Čistota, jedlo a personál super. Možnosť aj turistiky do okolia a výhoda každú hodinu autobusový spoj do Martina. S manželom sme tu strávili príjemne chvíle a načerpali sme energiu. Odporúčam tomu, kto vyhľadáva menej rušné okolie.

  • (5)
Milan Tuharsky - pred 4 mesiacmi

Výborná kuchyňa a vždy milý a ochotný personál. A majú najlepší lávový koláčik na svete ! ❤️

  • (5)
Jaroslav Kapso - pred 4 mesiacmi

Výborná skúsenosť, veľmi príjemný a nápomocný personál. Izby a postele jednoduché, ale čisté. Výhodou je možnosť nabíjania elektromobilov, aj keď zrejme len jedna fáza.

Pridať recenziu: