Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Wellness Hotel Chopok**** Demänovská dolina 20 031 01 Liptovský Mikuláš

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

Ordinačné / otváracie hodiny nie sú k dispozícii.

O zariadení

Uznávame len prvotriedny oddych bez kompromisov. Preto sa vo Wellness Hoteli Chopok**** relaxuje na tisíc spôsobov a hlavne na plné obrátky.
 

Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách patrí medzi najlepšie rodinné wellness a relaxačné hotely na Slovensku. Pohodlie, relax, zábava a množstvo aktivít. To sú „vlastnosti“ Wellness Hotela Chopok**** v slovenskom stredisku Jasná Nízke Tatry, ktoré ponúkame našim hosťom plnými priehrštiami. Práve tie nášmu hotelu zaručujú prvé miesto v rebríčku 4* wellness relax hotelov na Slovensku.


Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom - saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).


Dokonalý relax a načerpanie nových síl poskytujeme hotelovým hosťom v 2 bazénoch a 2 saunových svetoch.

Bazén, detský bazén a saunový svet PLESNIVEC: Do nového 20m bazéna a saunového sveta PRASLIČKA je povolený vstup osobám starším ako 16 rokov a tak si u nás užijú relax a pohodu ako rodiny s deťmi, tak i hostia, ktorí uprednostňujú oddych v pokojnom a nehlučnom prostredí.


Bazén a saunový svet PRASLIČKA:  Bazén, vnútorná a vonkajšia vírivka, detský bazén, vírivka, 5 druhov sáun, oddychová zóna a vonkajší ochladzovací bazén sú určené pre rodiny s deťmi.


V saunovom svete PLESNIVEC a v saunovom svete PRASLIČKA sa nachádzajú tieto sauny: fínska sauna, bylinková sauna, bio sauna, infra sauna, parná sauna

 
 

 

Zaradenie zariadenia: Kúpele a wellness | Liptovský Mikuláš , Okres Liptovský Mikuláš