Logo zariadenia Detská obvodná ambulancia - MUDr. Zuzana Janovicová
 • (3)

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Utorok


  Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Streda


  Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Štvrtok


  Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Piatok


  Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • TIETO ORDINAČNÉ HODINY PLATIA LEN MIMO KORONOVÉHO REŽIMU Akútne závažné stavy vyšetríme priebežne (prosím vopred nás kontaktujete) Odbery: denne o 7,00 hod nalačno, Chorí: 7,30 - 11,30 hod (! časenky sú vydávané len do 10,30 hod) Obed. prestávka a dezinfekcia: 11,30 -12,30 hod Vopred objednané preventívne prehliadky: 12,30 - 14,30 hod
 • O zariadení

Oznamy


Organizačné pokyny:

STÁLE TRVÁ ZMENA ORDINAČNÝCH HODÍN:  

**** DOOBEDA
 - chodia k vyšetreniam zdravé deti, ktoré sú vopred objednané na preventívne prehliadky
**** POOBEDE - prídu na rad chorí pacienti, ak zdravotné obtiaže nedokážu rodičia zvládnuť doma vlastnými silami a rozumom


Prosím  zatiaľ sa neobjednávajte cez e- časenku.  Každý kto je chorý, nás musí najprv telefonicky vopred kontaktovať a najprv sa pokúsime telefonicky Váš problém vyriešiť. Ak sa stav nepodarí tzv. telemedicínou zvládnuť alebo je stav veľmi vážny, tak Vám musíme dať najprv presný termín a čas k vyšetreniu na ambulancii (aby nedochádzalo k miešaniu zdravých, chorých, prípadne ľudí v karanténe a COViD pozitívnych.... )

Kontakty:
032/771 66 55,  0910/119 022
mail doktorka: ambulanciajanovicova@gmail.com
mail sestrička Lenka:  sestrickadetske2@gmail.com
Prosíme Vás,  nezabúdajte pri telefónovaní okrem Vášho mena povedať aj meno Vášho dieťaťa (ktoré je mnohokrát iné ako Vaše)

------>  prosím
 každé vyšetrenie by nemalo z epidemiologického hľadiska trvať viac ako 15 minútpreto buďte prosím vecní a ak sa dá čo najrýchlejší

!!!  AK STE CHORÍ  (alebo v karanténe), NESMIETE  K  NÁM PRÍSŤ  VY AKO  SPRIEVOD  S  DIEŤAŤOM  K  VYŠETRENIU  NA  NAŠU  DETSKÚ  AMBULANCIU

----------------------------

******* OSPRAVEDLNENKY:

- ospravedlnenky do ZŠ, SŠ: lekár dáva potvrdenie o chorobe !!!  až  od 6. pracovného dňa choroby ( víkendy sa nepočítajú )ak to pedagógovia nevedia, dajte im  link: 
 
https://www.minedu.sk/data/att/21290.pdf
alebo ...nech nám zavolajú: 032/771 66 55 - podáme jasné info
ospravedlnenky do MŠ, dávame len z dôvodu choroby a to výlučne len predškolákom, a to po 7- ich pracovných dňoch chýbania v MŠ. Ostatným škôlkarom, ani z dôvodu choroby žiadne potvrdenia do MŠ nevystavujeme. Viac na: 
https://www.minedu.sk/usmernenie-k-osprav
edlnovaniu-nepritomnosti-v-materskych-skolach-pocas-pandemie-ochorenia-covid-19/


** Materské škôlky a rôzne potvrdenia o zdravotnom stave dieťaťa do MŠ:

*   Detský lekár vždy vydáva len „Potvrdenie o chorobe“. Nikdy sa nevyjadruje k zdravotnému stavu (teda či je dieťa zdravé alebo nie). 
*   Pediater nevystavuje potvrdenie o „zdraví“ pred opätovným nástupom do predškolského zariadenia po chorobe a po prázdninách  (pediater vystavuje len potvrdenia o chorobe, teda, že dieťa malo zdravotný problém,pre ktorý nemohlo byť
v škole, škôlke.

-------------------------


Na základe novej vyhlášky prosím všetkých, aby ste si lieky doporučené špecialistami, nežiadali predpísať u nás, ale u Vášho odborného lekára, ktorý Vám lieky odporučil. 

V čase e- receptu to pre špecialistu nemôže byť žiaden problém, i keby sídlil  bárs aj v Humennom. Lekár, ktorý liečbu odporúča, teda špecialista, si za liečbu aj zodpovedá.  

----------------------------------


****** Odporúčania / výmenné lístky ku chirurg. vyšetreniu po úrazoch, ku kožnému vyšetreniu...:

Praktické doporučenia: 
K úrazom : každý vážnejší úraz do 24 hod odkedy sa stal, nejde cez obvodného lekára, ani cez pohotovosť, ale môžete ísť priamo bez výmenného lístka (samozrejme s kartičkou poistenca) k ošetreniu na chirurgiu.
Takisto 
nepotrebujete výmenný lístok ku kožnému vyšetreniu 
a už vôbec prosím Vás 
nežiadajte od nás výmenný lístok k vyšetreniu k špecialistovi, ak Vás tam posiela iný špecialista, ktorého ste navštívili (napr. alergológ na ORL vyšetrenie). Ak Vám ten výmenný lístok špecialista nedal (ale podľa platných predpisov mal to tak spraviť), tak spravte fotokópiu jeho nálezu a túto fotokópiu použijete ako výmenný lístok - nemajte obavy, je to formálne aj legislatívne správne. Teda takýto výmenný lístok ide mimo nás, nežiadajte ho od nás a skutočne Vám ten výmenný lístok  my nedáme, lebo to vyšetrenie  neodporúčame my, ale iný lekár ( a práve toto si Vaše zdravotné poisťovne sledujú).
Ups ! a ešte : 
výmenný lístok nemá podľa zákonných nariadení  žiadnu "trvanlivosť", teda pokým to vyšetrenie nevybavíte a problém je to stále ten istý, tak výmenný lístok platí stále, neexpiruje Vám. No ale sami uznajte, ak by ste išli po 3 rokoch k neurológovi napr. s bolesťou hlavy s takýmto starým výmenným lístkom, vyzeralo by to asi veľmi čudne. 
--------------------------------------

OČR : 
- prosím nežiadajte od nás OČR, ak pre Vás nemá zamestnávateľ prácu. Takto to nefunguje. Je to záležitosť  Vášho zamestnávateľa a nie naša.


Ďalšie informácie


Ambulancia má bezbariérový prístup.
Pracujeme systémom časeniek. Časenku s poradím (nie konkrétnou hodinou) si vytlačíte vopred v čakárni alebo sa objednáte elektronicky: https://www.ecasenka.sk/ambulancie/detail/jaz-pedsro-mudrzuzanajanovicova 
Na našej ambulancii máme možnosť vyšetrenia zápalového parametra CRP (vyšetrenie deťom preplácajú zdravotné poisťovne.) V prípade potreby poskytujeme telefonické informácie o výsledkoch laboratórnych vyšetrení, taktiež ak je to potrebné, poskytneme telefonickú konzultáciu ohľadom zdravotného stavu. Máme internetové prepojenie s laboratóriom - ak sú vyšetrenia spravené, výsledky laboratórnych vyšetrení vieme ihneď.
Recepty na lieky, resp. potravinové doplnky, ktoré pravidelne potrebujete, Vám vieme vopred pred Vašim príchodom pripraviť, taktiež na základe Vašej elektronickej požiadavky. 

V súvislosti s účinnosťou zákona 18/2018 Z. z. od 25.mája 2018 sme spracovali aktualizáciu bezpečnostnej dokumentácie a zaviedli do praxe základné princípy GDPR. Tieto dokumenty sú umiestnené na prevádzke a sú k dispozícii dotknutým osobám.

 

Zaradenie

Všeobecný lekár - deti a dorast
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Zuzana Janovicová

Sestry

 • Lenka Drhová
 • Stanislava Kadlecová

Typ


Neštátna

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup
Príjem nových pacientov

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 3 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
- pred 2 rokmi

Uzasna lekarka s uzasnymi sestrickami! ♥️♥️♥️

 • (5)
Ivan Szilva - pred 5 mesiacmi

Profesionalny tim - p. Sestricky aj p. Doktorka. Efektivne vybavovanie pacientov, profesionalita a aj prijemny pristup. Snad jedine minus je, ze ako dospelaka Vas za pacienta nevezmu :)

 • (5)
Magda Krasulova - pred rokom

Pridať recenziu: