Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Detská obvodná ambulancia - MUDr. Zuzana Janovicová Bernolákova 2695/12B 91501 Nové Mesto nad Váhom v blízkosti nákupného strediska Jednota a parku,autom: prvá odbočka vľavo z kruhového objazdu pred gymnáziom smerom na Čachtice, poschodie: prízemie

Personál

Lekári

MUDr. Zuzana Janovicová

Sestry

Lenka Drhová

Stanislava Kadlecová

Akcie a oznamy

***************** DOVOLENKA 26.7. - 6.8.2021

Dovolenka 26.7. - 6.8.2021 (2 týždne), zastupuje MUDr. ULAHEL, ul. Bratislavská 3, telef. 032 771 48 33
(autom: z kruhového objazdu pred gymnáziom smer Čachtice,  potom 2. odbočka doľava, teda vedľajšia rovnobežná ulica s našou ulicou, pešo: ako autom, alebo z Bernolákovej ulice smer Židovský park – prejdi popod park uličkou, pri kaplnke  pri domove seniorov odboč ponad garáže smerom späť, potom 2. ulička doľava)

-----------------
v auguste: 
23.8 - 29.8.2021
 zastupovať bude MUDr. MUNKOVÁ -  ul. J. Kollára 27 telef.: 032/ 74 84 111  (hlavná cesta od Čachtíc -  k novomestským kasárňam, za križovatkou pri Plešivci 1.odbočka doľava smerom do sídliska, pri MŠ)

************************************************************************************************
 Zobraziť viac

***** Praktické odporúčania k výmenným lístkom, k úrazom, ku kožnému vyšetreniu...

Praktické doporučenia: 
K úrazom  : každý vážnejší úraz do 24 hod odkedy sa stal, nejde cez obvodného lekára, ani cez pohotovosť, ale môžete ísť priamo bez výmenného lístka (samozrejme s kartičkou poistenca) k ošetreniu na chirurgiu.
Takisto nepotrebujete výmenný lístok ku kožnému vyšetreniu 
a už vôbec prosím Vás nežiadajte od nás výmenný lístok k vyšetreniu k špecialistovi, ak Vás tam posiela iný špecialista, ktorého ste navštívili (napr. alergológ na ORL vyšetrenie). Ak Vám ten výmenný lístok špecialista nedal (ale podľa platných predpisov mal to tak spraviť), tak spravte fotokópiu jeho nálezu a túto fotokópiu použijete ako výmenný lístok - nemajte obavy, je to formálne aj legislatívne správne. Teda takýto výmenný lístok ide mimo nás, nežiadajte ho od nás a skutočne Vám ten výmenný lístok  my nedáme, lebo to vyšetrenie  neodporúčame my, ale iný lekár ( a práve toto si Vaše zdravotné poisťovne sledujú).
Ups ! a ešte : výmenný lístok nemá podľa zákonných nariadení  žiadnu "trvanlivosť", teda pokým to vyšetrenie nevybavíte a problém je to stále ten istý, tak výmenný lístok platí stále, neexpiruje Vám. No ale sami uznajte, ak by ste išli po 3 rokoch k neurológovi napr. s bolesťou hlavy s takýmto starým výmenným lístkom, vyzeralo by to asi veľmi čudne. 
________________________________________________________


 Zobraziť viac

********* Čo robiť, ak som COViD kontakt alebo COViD pozitívny----- >  ak je Vaše  dieťa v karanténe, telefonicky nás kontaktujte na začiatku a určite aj pri UKONČENÍ KARANTÉNY !    Keby boli obtiaže, tak aj medzitým. 


Všetko dôležité je na:   https://korona.gov.sk/
ČO ROBIŤ, AK: 
***   STE KONTAKT S COViD 19  (teda STE V KARANTÉNE): 
      http://www.ruvztn.sk/pokyn_co_robit_.pdf
.***  STE COViD POZITÍVNY:   http://www.ruvztn.sk/pokyn_kontakt_.pdf

------------------------------

Zhrnutie najnovších pokynov, usmernení..... (pozrite , celkom prehľadný sumár): 
 https://mzsr.sk/Clanok?Hlavna-sprava-COVID-19

----------------------------------------------------------------------------------------

---- > zoznam miest, kde Vás antigénovo otestujú: https://www.health.gov.sk/?ag-mom

----- > na PCR testy sa objednávajte: cez:   https://korona.gov.sk/poziadat-o-vysetrenie-na-covid-19/

________________________________________________________________________


 

Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

 • Pondelok Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Utorok Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Streda Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Štvrtok Chorí: 7,30 - 11,30 hod
 • Piatok Chorí: 7,30 - 11,30 hod

Poznámka: TIETO ORDINAČNÉ HODINY PLATIA LEN MIMO KORONOVÉHO REŽIMU Akútne závažné stavy vyšetríme priebežne (prosím vopred nás kontaktujete) Odbery: denne o 7,00 hod nalačno, Chorí: 7,30 - 11,30 hod (! časenky sú vydávané len do 10,30 hod) Obed. prestávka a dezinfekcia: 11,30 -12,30 hod Vopred objednané preventívne prehliadky: 12,30 - 14,30 hod

Ďalšie informácie

Ambulancia má bezbariérový prístup.
Pracujeme systémom časeniek. Časenku s poradím (nie konkrétnou hodinou) si vytlačíte vopred v čakárni alebo sa objednáte elektronicky: https://www.ecasenka.sk/ambulancie/detail/jaz-pedsro-mudrzuzanajanovicova 
Na našej ambulancii máme možnosť vyšetrenia zápalového parametra CRP (vyšetrenie deťom preplácajú zdravotné poisťovne.) V prípade potreby poskytujeme telefonické informácie o výsledkoch laboratórnych vyšetrení, taktiež ak je to potrebné, poskytneme telefonickú konzultáciu ohľadom zdravotného stavu. Máme internetové prepojenie s laboratóriom - ak sú vyšetrenia spravené, výsledky laboratórnych vyšetrení vieme ihneď.
Recepty na lieky, resp. potravinové doplnky, ktoré pravidelne potrebujete, Vám vieme vopred pred Vašim príchodom pripraviť, taktiež na základe Vašej elektronickej požiadavky. 

V súvislosti s účinnosťou zákona 18/2018 Z. z. od 25.mája 2018 sme spracovali aktualizáciu bezpečnostnej dokumentácie a zaviedli do praxe základné princípy GDPR. Tieto dokumenty sú umiestnené na prevádzke a sú k dispozícii dotknutým osobám.

 

Zaradenie zariadenia: Všeobecný lekár - deti a dorast , Neštátna | Nové Mesto nad Váhom

Podrobnosti

Poisťovňa

 • DÔVERA ZP [24]
 • VšZP [25]
 • Union ZP [27]

Ostatné

 • Parkovanie
 • Bezbariérový prístup
 • Príjem nových pacientov