Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

PERLIČKA TN, s.r.o. - zdravotnícke odevy, oblečenie Žabinská 2 911 05 Trenčín

Personál

Ostatný personál

Dominik Bundala

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok
  • Utorok
  • Streda
  • Štvrtok
  • Piatok

Poznámka:

O zariadení

PERLIČKA

Ste zdravotná sestrička, lekár alebo laborant? Vítame vás v našom novom eshope. Veríme, že u nás si vyberiete či už lekárske, alebo iné oblečenie, ktoré vydrží požiadavky vášho dňa bez straty pohodlia. Košele, polokošele, blúzky, plášte, šaty, nohavice krátke či dlhé, tričká vzorkované, či jednofarebné ale aj iné zdravotnícke ošatenie to všetko nájdete pod jednou strechou.

Vyberte si bez rizika kvalitu za dobrú cenu v overenom eshope. Garantujeme rýchle dodanie, možnosť výmeny alebo vrátenia, ak vám nesadne veľkosť. V prípade záujmu zabezpečíme na vaše pracovné odevy aj potlač alebo vyšitie loga. Chcete niečo špeciálne alebo sa neviete zorientovať? Zavolajte, alebo napíšte nám a my vám s výberom správnych pracovných odevov radi poradíme.

Naša značka a aj interná dielňa poskytuje vám a vášmu tímu 100% úžasné kvalitné služby a flexibilné možnosti, aby bolo vaše lekárske oblečenie hygienicky aj profesionálne šik. Sme presvedčení, že dizajn zdravotníckych oblečení, profesionálne prevedenie a pohodlie sa dajú skĺbiť. Výsledkom je Zdravotnícke oblečenie - Perlička.

 

Zaradenie zariadenia: Ostatné zariadenia , Zdravotnícke pomôcky a tovar | Kraj Trenčín , Okres Trenčín , Slovensko , Trenčín