korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

H SPORT - zdravotnícke oblečenie, zdravotnícke odevy, pracovné odevy - H SPORT - Hrotková Zlatovská 22 91105 Trenčín vrátnica - areál Kara

Personál

Lekári

H SPORT - Hrotková

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok
  • Utorok
  • Streda
  • Štvrtok
  • Piatok

Poznámka: Predajňa- Dolný Šianec 1 (Keramoprojekt), Trenčín

O zariadení

Firma H SPORT bola založená v roku 1993 ako šijacia dielňa voľnočasového oblečenia. Rozsiahla produkcia, vlastná výroba spolu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti textilu, boli základnými piliermi v rozvoji a v boji s konkurenciou na textilnom trhu. 

Dnes je H SPORT vysoko stabilná textilná firma s výrobou pestrého reklamného oblečenia a pracovných odevov pre zdravotníctvo, špecializované ambulancie, domovy seniorov, kozme-tické a wellness salóny. Našu kolekciu pracovného oblečenia Vám ponúkame na internetovej stranke www.hsport.sk a obsahuje pracovné zdravotné tričká, polokošele, bluzóny, chirurgické plášte, šaty, pracovné nohavice, sukne, mikiny, vesty...

 

Medzi naše úspechy môžeme zaradiť nielen maloobchodnú sieť predajní, v ktorých máme zastúpenie, ale aj obliekanie zdravotníkov na slovenskom a českom trhu.

 

Krédom a poslaním našej firmy je v prvom rade kvalita výrobkov, dizajn, pohodlie, prijateľná cena a hlavne spokojnosť zákazníka.

 

Slovenská značka H SPORT je tu pre Vás a bude pre nás cťou, ak si oblečenie od nás obľúbite.

 

Váš H-Sport team

 

 

Zdravotnícke odevy a pracovné odevy nájdete na:

http://www.hsport.skhttp://www.adz.cz

 

Ďalšie informácie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, sme ochotný nezáväzne vo Vašej firme osobne predstaviť širokú kolekciu odevov celého ponúkaného sortimentu.

Zaradenie zariadenia: Ostatné zariadenia | Trenčín

Podrobnosti

Jazyk

  • slovenský