Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

ORL ambulancia, AURIS plus, s.r.o. - MUDr. Eleonóra Dzurčaninová Trieda SNP 88 04011 Košice obchodný dom Terasa /bývalá Cassovia/, Luník VII., vedľa lekárne, poschodie: 1, MHD: električka č. 6,9- zastávka Bernolákova

Personál

Lekári

MUDr. Eleonóra Dzurčaninová

Sestry

Mgr. Renáta Kohutová

Akcie a oznamy

PÍSKA VÁM V UŠIACH?

Vážení pacienti, od 14.marca 2016 je na našej ambulancii možnosť liečby tinnitu /pískania v ušiach/, porúch sluchu a závratov okrem medikamentóznej liečby aj nová liečebná metóda- inhalácia ionizovaného kyslíka . Cena jednorázovej inhalácie je 5 € . Liečebný význam má absolvovať 10 inhalácií v cykle 1-2x ročne. Metóda je vhodná aj na liečbu mnohých iných stavov ako doplnková liečba /indikácie sú veľmi podobné ako pri hyperbarickej oxygenoterapii/. Bližšie informácie na našom telefónnom čísle v čase ordinačných hodín. 
Tešíme sa na Vás!
Dr.DzurčaninováZobraziť viac

OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM

Naša ambulancia má objednávací systém pomocou tzv. e-časenky .
To znamená, že pacient si v čakárni v kiosku vytlačí lístok s poradovým číslom. Ak nechce čakať v čakárni, môže sa nechať privolať spätnou SMS správou.

V čase pandémie však preferujeme objednávanie cez internet na www.ecasenka.sk  - taktiež s možnosťou privolania do čakárne SMS správou /privolávacia SMS správa sa odosiela vtedy, keď sú pred Vami 2 pacienti, t.j. v kľude sa dostavíte do čakárne a zakrátko ste vyšetrený(á)/ .

Čas objednania /vyšetrenia/ je orientačný , zohľadňuje priemernú dobu vyšetrenia na jedného pacienta.
Poradové číslo, ktoré si vytlačíte v čakárni alebo dostanete SMS správou, Vám napovie aj približný čas Vášho vyšetrenia. Ten si viete vypočítať tak, že na jedného pacienta sa ráta cca 15 minút /rátajte od 8.00, v stredu od 11:00/. Napr. vaše poradové číslo je 10, teda vyšetrenie bude cca o 10:15 hod. /v stredu o 13:15/. Určite však odporúčame dostaviť sa do čakárne skôr- najmä ak nemáte privolanie, lebo trvanie vyšetrenia je u každého pacienta iné.
Ak premeškáte Vaše poradie, musíte sa zaradiť do poradia znova /ak je ešte k dispozícii voľné miesto/
Kiosk v čakárni aj na internete sa zapína v konkrétny deň vždy 45 minút pred začiatkom ordinačných hodín. Pre online objednanie na iný deň je dostupný nonstop, a možnosť objednať sa je nastavená na 21 dní vopred.

Dôležitá poznámka- na časenke sa objednajte do časti LEKÁR, ak chcete ísť na vyšetrenie. Ak sa objednáte do časti SESTRA, idete na odber krvi, inhaláciu alebo pre recept, ale nedostanete sa k lekárovi! 

Na jednu časenku sa objedná len jedna osoba. Ak chcete prísť na vyšetrenie viacerí /napr. členovia rodiny/, každý musí mať vlastné poradové číslo. 

Veľmi pekne Vás prosíme, aby ste nám nevyvolávali, kedy asi budete vyšetrení. Nemáme recepčnú, a čím viac budeme telefonovať, tým menej sa môžeme venovať pacientom, teda Vám . Približný čas vyšetrenia si vyrátajte podľa návodu vyššie. 

Ak sa nemôžete dostaviť na vyšetrenie, a už ste objednaní, dajte nám prosím vedieť, nech nemáme zbytočný prestoj. 

Pacient,  ktorý má záujem byť vyšetrený práve u nás, bude celkom logicky akceptovať aj naše pravidlá. Tí, ktorým náš systém nevyhovuje- s dôverou sa prosím obráťte na našich kolegov.
Máme veľmi radi našu prácu, a máme radi aj pohodové pracovné prostredie.
A to nám vytvárate /zatiaľ naozaj vo veľkej miere/ najmä Vy, čo nás navštevujete.

Tešíme sa na Vás!

MUDr. Dzurčaninová


 Zobraziť viac

Podrobný návod na objednávanie cez internet- pre tých, ktorým sa nedarí objednať cez časenku :-)

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

 • Pondelok popoludní len foniatria!!,
 • Utorok
 • Streda
 • Štvrtok popoludní len foniatria!!,
 • Piatok

O zariadení

Ambulancia má výborné prístrojové vybavenie umožňujúce  dôkladnú diagnostiku /mikroskop, rinoendoskop, audiometer, tympanometer s možnosťou vyšetrenia strmienkových reflexov/, videolaryngostroboskop.

Okrem zdravotnej starostlivosti o choroby ušno- nosno krčné poskytujeme aj foniatrickú starostlivosť vrátane podrobného vyšetrenia hlasiviek videolaryngostroboskopiou, a liečbu porúch sluchu a tinnitu /pískania v ušiach/ vrátane prideľovania načúvacích aparátov .

Ako jediná ORL ambulancia na Východnom Slovensku sme vybavení prístrojom na inhaláciu ionizovaného kyslíka, používaného /okrem iného/ na liečbu tinnitu- pískania v ušiach a porúch sluchu- akútnych aj chronických, niektorých závratových stavov, ako aj všetkých ochorení spojených s nedostatkom kyslíka /alergie, astma, diabetes, chronické pľúcne choroby/.

Sídlo ambulancie je v širšom centre Košíc- sídlisko Terasa, Luník VII. /bývalý obchodný dom Terasa alebo Cassovia/, 1. poschodie. Hneď vedľa je lekáreň, parkovanie je priamo pri objekte a je zdarma.

Možnosť objednania sa na vyšetrenie na čas.

Tešíme sa na Vás!

Zaradenie zariadenia: Foniatrické ambulancie , ORL ambulancie - ušné, nosné, krčné , Neštátna | Západ

Podrobnosti

Jazyk

 • anglický
 • slovenský

Poisťovňa

 • DÔVERA ZP [24]
 • VšZP [25]
 • Union ZP [27]

Ostatné

 • Parkovanie
 • Bezbariérový prístup
 • Príjem nových pacientov