Logo zariadenia Zubná ambulancia - Kastalia s.r.o.
  • (6)

Otváracie hodiny

  • O zariadení

Popis zariadenia


Kastalia - nadštandartne vybavená stomatologická ambulancia Vám ponúka služby konzervačnej, protetickej ako aj chirurgickej stomatológie. Ošetrenie je bezbolestné pretože už pri bežných zákrokoch použijeme anestéziu, ktorej účinok trvá asi 20 min.

Dentálna hygienička Vám kompletne vyšetrí paradont a odstráni zubný kameň s použitím najmodernejšieho piezoelektrického odstraňovača zubného kameňa.

V ponuke máme aj pieskovanie, bielenie zubov ako aj stomatologický laser na ošetrenie herpesov. V priebehu ošetrenia používame intraorálnu kameru pomocou ktorej pacientovi presne zdokumentujeme a vysvetlíme postup pri ošetrení. Pacienti majú u nás možnosť zakúpiť si u nás prostriedky ústnej hygieny podľa do poručenia lekára. Radi ošetríme Vás i vaše deti s použitím najkvalitnejších stomatologických materiálov a postupov.


Zaradenie

Zubné ambulancie - stomatologické
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Typ


Súkromná

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup

Pokračovať na: Hodnotenia


4.67

Hodnotilo 6 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

  • (5)
- pred týždňom

Všetká a Velká úcta patrí Pani Sestričke(Recepčnej)a pani lekárke Kozárovej ,pred 2dnami pri prvej návšteve som si myslel že sa Slovenské zdravotníctvo (Stomatológia) niekam posunula (myslím tým : nielen hrabať peniaze hlava nehlava ale byť aj ľudský a mať prístup lekára so srdcom) čo som v Nemecku považoval za samozrejmosť,Pani Lekárka a personál dňa 13.5.2024 úplne Top ,nie 5 ale 10hviezdiciek .Žiaľ dnes (16.5)prišlo obrovské sklamanie,pani Recepčná Top ,zlatá a srdečná pani ..čo žiaľ nemôžem povedať o lekárke dnešnej(meno žiaľ ešte neviem) ,prístup pri ťažkom zákroku 25rocnej pacientky ako so zverom, arogancia,drzosť,posmech ..a najlepšia hláska pani Lekárky: máte neumyte zuby : áno boli neumyte keďže pacientka nevedela otvoriť ústa od večera ,píla slamkou ...a aj som nato upozornil pri telefonáte vopred .Ambulanciu odporúčam na 10* ale len za neprítomnosti dnes (16.5)ošetrujúcej lekárky . Dnes veľké sklamanie.Uctuje sa xxx eur(samozrejme akceptujem)ale keď ste na kresle lekárka deptá pacientku pred kolapsom.takze oco išlo dnes ?? Rozdeptať pacientku,vytiahnuť peniaze a zabudnúť nato prečo sa pani Lekárka stala Lekárkou . Stefan

  • (5)
- pred 3 týždňami

Nádherná nová ambulancia s výborným vybavením. Príjemné prostredie a personál. Šikovná pani doktorka s neporovnateľnou kvalitou práce a ľudským prístupom.

  • (5)
- pred 8 mesiacmi

Výborná ambulancia s ľudským prístupom a veľmi dobrým vybavením. V okolí ZV asi naj. Ďakujem

  • (5)
Ivana Kocourekova - pred 5 rokmi

  • (5)
Juraj Krátky - pred 5 rokmi

Zubná ambulancia na vysokej úrovni výbavou aj znalosťami pani doktoriek. Ochotný personál, ceny sú mierne vyššie no primerané. Môžem odporučiť.

  • (3)
Vladimír Matejek - pred 6 rokmi

Práce sú drahé ale nevydržia

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences