korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Veterinárna ambulancia pre psov a mačky - MVDr.Miroslav Málus Švermova 21/A 97404 Banská Bystrica Fončorda - za Úsvitom,za výškovým domom č.21,v bývalom kine "Bojovník",parkovať možno priamo,alebo na Jilemnického,alebo pri Domove dochodcov,alebo na Švermovej,zovšade-50 metrov

Personál

Lekári

MVDr. Miroslav Málus

Akcie a oznamy

PRACUJEME LEN NA TELEFONICKÚ OBJEDNÁVKU

PO-PIA - 7.00-19.00 SOBOTA 8.00-12.00
OBJEDNÁVA SA NAJMENEJ POL DŇA DOPREDU, NA ODPOLUDNIE NAJPOZDEJŠIE DO 12.00. OD 12.00 do 14.00 TELEFÓN NEDVÍHAME,PRETOŽE ,AK NEOPERUJEME- SPRAVIDLA ŠPORTUJEME.NA SOBOTU sa OBJEDNÁVA NAJPOZDEJŠIE V PIATOK DO 19.00.
AJ KRMIVO SA VYDÁVA LEN PO TELEF.DOHOVORE: PO-PIA,9.00-12.00-14.00-17.00

 Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok Len objednávky
  • Utorok Len objednávky
  • Streda Len Objednávky
  • Štvrtok Len objednávky
  • Piatok Len objednávky
  • Sobota Len objednávky

Poznámka: Objednáva sa v čase 7.00-12.00 14,00 -19,00 najmenej pol dňa dopredu,napr. na odpoludnie najpozdejšie do 12,00.Na Sobotu kedykoľvek ,ale najpozdejšie v PIATOK do 19,00.Korektne neobjednaných ošetrím s pohotovostným príplatkom.

O zariadení

Prevencia, liečba, mäkká chirurgia, rontgenológia,laboratórna diagnostika,sterilizácie,kastrácie,čistenie zubov ultrazvukom,čípovanie,petpasy, kvalitné granule slušné ceny, Vetcan, Royal Canine-veterinárny,Bewi Dog,Eminent Gold.Krmivo sa vydáva v PO-PIA 9.00-12.00-14.00-17.00 výhradne po telefonickom dohovore.AMBULANCIA SA OTVÁRA LEN PRE OBJEDNANÉHO PACIENTA.Po-Pia   7.00-19.00.,v sobotu 7.00-12.00.Objednáva sa najmenej pol dňa dopredu,na sobotu najpozdejšie v PIA do 19.00 hod.


Práca veterinára nie je len v ambulancii,je to aj lekáreň,sklad liekov,pošta, banka,pacient v teréne.
Ak mi dopredu zavolate,budem pripraveny-pravdepodobne rychlejsie a lepsie vyriesim Vas problem.Stavy urgentne pri ktorych hrozi nebezpecenstvo z omeskania osetrime ihned. 
Aj urgentne stavy je vhodne telefonicky konzultovat,mozem tak zhodnotit vaznost Vasho stavu,vybrat pre Vas optimalne riesenie.Mozno Vas rovno odporucim na ine pracovisko.Niektore urgentne stavy vyzaduju pracu nie dvoch,ale styroch ci siestich veterinarnych ruk,specialnu pristrojovu techniku-sono alebo inhalacnu anesteziu.

Jednoduche operacie,napr.kastracie psov,kocurov,cistenie zubov ultrazvukom a ine vykonavane v PO,UT,STR,STVR,PIATOK .,alebo aj v Sobotu dopoludnia.Narocnejsie operacie,napr.sterilizacie suciek a maciek a ine vykonavame v Sobotu .Najma na preventivne operacie-kastracie,sterilizacie,cistenie zubov ultrazvukom sa objednavajte najmenej tyzden vopred.

Krv odoberame denne 8.00-11.00 ak zvladate fixaciu Vasho zvieratka.Ak potrebujete asistenciu,krv odoberame rano o 6,30-plati pre psov.

Prioritou je Vaša spokojnosť,správna diagnóza a liečba.Stavy ktoré nás presahujú,stavy ktorým nerozumieme,stavy na ktoré nemáme personálne alebo prístrojové vybavenie -konzultujeme a referujeme Vás bez omeškania na špecializované pracoviská-Klinika Bojnice,Klinika Trnava,Univerzita VL Košice,prípadne na niektorú z blízkych kliník- podľa problému a Vašich možností.Diagnostiku a liečbu najviac ovplyvňuje množstvo Vášho času,chuti a Vaša peňaženka.

                                                                                                                          

Vykonávame aj ošetrenie mimo ordinačných hodín,takzvanú pohotovosť-za predpokladu ,ze sme v B:B.,ze sme dostupni/mame len jedneho lekara/.Pohotovostné ošetrenie sa vykonáva v ambulancii -po telefonickom dohovore.Pohotovosť znamená,že k cene vyšetrenia,ošetrenia a liekov priplácate pohotovostný príplatok 30-50 eur.Či bude príplatok účtovaný v plnej výške,znížený alebo odpustený nie je predmetom vyjednávania,ale je výhradne na úvahe vetrinára,závisí od viacerých okolností.

Vakcinacie-ockovanie robime aj v domacnosti-na dedinach. .Spektrum a kvalita vet.ošetrenia v teréne sú limitované,chorý pacient má byť prednostne vyšetrený a ošetrený v ambulancii alebo klinike.Po zlých a bolestivých skúsenostiach ošetrujeme len zvieratá,primerane fixované,na vodítku a s náhubkom.

Zaradenie zariadenia: Banská Bystrica

Podrobnosti

Jazyk

  • slovenský

Ostatné

  • Parkovanie
  • Bezbariérový prístup
  • Platba kartou