Logo zariadenia MEDISKIN s.r.o. - Medicínske kozmetické centrum - MUDr. Iveta Hasová
 • (4)

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  iba objednaní
 • Utorok


  iba objednaní
 • Streda


  iba objednaní
 • Štvrtok


  iba objednaní
 • Piatok


  iba objednaní
 • O zariadení

Popis zariadenia


NOVINKY

VANQUISH – liposukcia bez skalpela – liposukcia 21. storočia. Inovatívna neinvazívna alternatíva chirurgickej liposukcie. viac ..

DUBLiN lift – sila znásobeného účinku. Kombinácia overených ošetrení, vyššia miera stimulácie a vyššia úroveň estetického efektu. viac ..

Hydrafacial - cesta k zdravej pleti. Novinka na slovenskom trhu -  bestseller Hollywoodu. Jediné ošetrenie svojho druhu – vodný peeling s infúziou účinných zložiek. Detoxikácia, hydratácia a regenerácia v jednom ošetrení. viac ..

Secret RF - Tajomstvo Vašej Krásy. Najvyššia úroveň neinvazívneho spevnenia kože/skin tighteningové ošetrenia. viac ..

Ulthera - Jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra. Alternatíva chirurgického faceliftu s prirodzeným výsledkom. viac ..

NAŠE SLUŽBY

Ulthera - Jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra. Alternatíva chirurgického faceliftu s prirodzeným výsledkom. viac ..
Kryolipolýza - Kryolipolýza alebo liposukcia zmrazením je chudnutím s istotou. Najefektívnejšia neinvazívna metóda odbúravania podkožného tuku súčasnosti. Tuk adipocytov/tukových buniek/ kryštalizuje a odumreté bunky sú odplavené lymfatickým systémom. viac ..
Drakula Terapia - Krvná plazma obohatená o krvné doštičky a leukocyty sa začala využívať koncom 90 tych rokov v zubnom lekárstve  v implantológii, neskôr v ortopédii. Dnes je overeným postupom v korektívnej dermatológii pre nabudenie vlastných reparačných mechanizmov. viac ..
Frakčný Laser - Frakčný laserový resurfacing je posledným trendom v nechirurgických omladzovacích, avšak invazívnych ošetreniach. Tvorí modernú laserovú technológiu dermabrázie, čiže zbrusovania kožného povrchu. Koža po resurfacingu je pevnejšia a zdravšia so zjednotením farebného koloritu, textúry, za súčasnej stimulácie novotvorby kolagénu. viac ..
Fotorejuvenizácia - Metóda omladenia pleti aplikáciou svetla sa stala jednou z najžiadanejších a najfrekventovanejších zákrokov v poslednom desaťročí. Za svoj čas prešla vývojom, zdokonalením, ale podstata zostáva. Zjednotiť farebný tón a vypnúť pleť. viac ..
Rádiotermolifting - Rádiotermolifting/RT lifting/ je jednou z posledných typov omladzujúcich procedúr. Rádiofrekvenčná /monopolárna/energia preniká u prístroja Exilis s podporou ultrazvuku hlboko do kože, kde sídli sieť elastických a kolagénnych vlákien zodpovedných za jej pružnosť a napätie. viac ..
Botulotoxín - Tento prípravok využíva v korektívnej dermatológii na liečbu mimických vrások čela, medziobočia a vrások okolo očí a zároveň aj na liečbu nadmerného potenia v podpazuší, na dlaniach či ploskách nôh. viac ..
Kyselina hyaluronová - Výplňové implantáty sú látky určené na vyplnenie kožných nerovností, vrások, korekciu mäkkých tkanív. Prednostne sa nimi ošetrujú a korigujú pery, nosovoústne vrásky a vrásky medziobočia. viac ..
Epilácia - Laserová epilácia je terapeutická metóda určená na permanentnú redukciu nežiaduceho ochlpenia, založená na princípe selektívnej fototermolýzy. Laserové žiarenie preniká do vlasového folikulu, kde v aktívnej fáze rastu chlpu dochádza k jeho tepelnej deštrukcii a tým k zamedzeniu rastu. viac ..
Mezoterapia- Mezolift - Miniinvazívna injekčná technika – mezoterapia sa v  korektívnej dermatológii sa využíva viac ako 30 rokov a základnými oblasťami sú korekcia prejavov starnúcej pleti, liečba vypadávania vlasov a bodycontouring, čo je neinvazívne formovanie postavy a korekcia celulitídy s liečbou strií. viac ..
Korekcia nedostatkov - Rozšírené cievky, výrastky, bradavice... laserová terapia ľahko zvláda. Problém, s ktorým ste sa možno roky trápili, kryli ho make-up-om, či inak ukrývali pred svetom sa jednoduchou intervenciou odrazu stráca. viac ..
Peeling - Na svete sú peelingy, ktoré rozjasnia váš pohľad, zjemnia vaše vrásky, odstránia „machule veku“ a jednoducho omladia. Ak ešte nepotrebujete radikálnejšiu zmenu, postačia povrchové peelingy, ak je problémov viac či vek už radšej neprezrádzate, treba „zabrať“ hlbšie. viac ..
Tvarovanie postavy -Terapia celulitídy, ochabnutej kože, strií. viac ..
Autorejuvenizácia - K najvantgardnejším, najbezpečnejším a najefektívnejším metódam omladenia pleti, krku a dekoltu patrí rejuvenizačná metóda stimulácie kože vlastnými fibroblastami. Táto procedúra  svojimi výsledkami  patrí k jedinečným metódam na poli omladzovania. viac ..
Stimulácia pleti - Podporte vlastné reparačné a regeneračné mechanizmy. Podporte bunky k ich správnemu chodu. Stimulujte ju! viac ..
Znamienka -  V rámci preventívnych opatrení sa doporučuje pravidelné samovyšetrovanie znamienok  a vyšetrenie dermatoskopom u dermatológa 1x ročne. viac ..

AKCIE viac ..

DLHODOBO NÍZKE CENY viac ..

CENNÍK viac ..

VIDEÁ viac ..

Zaradenie

Korektívna dermatológia
, Typ: Ambulancia
Nachádza sa v zariadení

Poliklinika Mýtna- Hedak a.s
Poliklinika Mýtna- Hedak a.s
Ďalších ambulancií: 44

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Iveta Hasová
 • MUDr. Miroslava Lopatková
 • MUDr. Radmila Sládičeková
 • MUDr. Simoneta Hatiarová
 • MUDr. Milica Malíčková
 • MUDr. Štefan Krivosudký

Sestry

 • Bc. Veronika Adamčíková
 • Bc. Dominika Žáková
viac...

Ostatný personál

 • Mgr. Barbora Krajčíková
  (Recepcia:)
 • Mgr. Dajana Takáčová
  (Recepcia:)
viac...

Typ


Súkromná

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 4 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
- pred rokom

Bola som na klinike, milý prístup celeho personálu. Pani doktorka Hasová veľký profesionál, vypočula ma , pozrela na mňa a poradila, čo by upravila ona. Tak som sa jej zverila do rúk a výsledok bol perfektný. Pani doktorka vue, čo robil a je majstrom vo svojom obore… doporučujem

 • (5)
maja zichackova - pred 2 rokmi

Výborná skúsenosť s pani doktorkou Hasovou. Príjemné prostredie i personál. Klinika sa nachádza na 5. poschodí.

 • (5)
Libor Cedula - pred 2 rokmi

Veľmi príjemné miesto, milý a ústretový personál. Pani doktorka Hasová príjemná, vždy dobre naladená s profesionálnym prístupom odborníka 👍

 • (5)
Tatiana Tothova - pred 2 rokmi

Chodievam k doktorke Šramekovej a som viac než spokojná! :)

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences