korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

MEDISKIN s.r.o. - Medicínske kozmetické centrum - MUDr. Iveta Hasová Mýtna 5 81107 Bratislava Poliklinika Mýtna, poschodie: 5., dvere: 536 - 539

Personál

Lekári

MUDr. Iveta Hasová

MUDr. Miroslava Lopatková

MUDr. Radmila Sládičeková

MUDr. Simoneta Hatiarová

MUDr. Milica Malíčková

MUDr. Štefan Krivosudký

Sestry

Bc. Veronika Adamčíková

Bc. Dominika Žáková

Bc. Michaela Jaššová

Bc. Milena Babulicová

Mgr. Katarína Haragová

Bc. Andrea Trnkusová

Ostatný personál

Mgr. Barbora Krajčíková (Recepcia:)

Mgr. Dajana Takáčová (Recepcia:)

Katarína Oláhová (Recepcia:)

Denisa Blšťáková (Kozmetika:)

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

  • Pondelok iba objednaní
  • Utorok iba objednaní
  • Streda iba objednaní
  • Štvrtok iba objednaní
  • Piatok iba objednaní

O zariadení

NOVINKY

VANQUISH – liposukcia bez skalpela – liposukcia 21. storočia. Inovatívna neinvazívna alternatíva chirurgickej liposukcie. viac ..

DUBLiN lift – sila znásobeného účinku. Kombinácia overených ošetrení, vyššia miera stimulácie a vyššia úroveň estetického efektu. viac ..

Hydrafacial - cesta k zdravej pleti. Novinka na slovenskom trhu -  bestseller Hollywoodu. Jediné ošetrenie svojho druhu – vodný peeling s infúziou účinných zložiek. Detoxikácia, hydratácia a regenerácia v jednom ošetrení. viac ..

Secret RF - Tajomstvo Vašej Krásy. Najvyššia úroveň neinvazívneho spevnenia kože/skin tighteningové ošetrenia. viac ..

Ulthera - Jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra. Alternatíva chirurgického faceliftu s prirodzeným výsledkom. viac ..

NAŠE SLUŽBY

Ulthera - Jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra. Alternatíva chirurgického faceliftu s prirodzeným výsledkom. viac ..
Kryolipolýza - Kryolipolýza alebo liposukcia zmrazením je chudnutím s istotou. Najefektívnejšia neinvazívna metóda odbúravania podkožného tuku súčasnosti. Tuk adipocytov/tukových buniek/ kryštalizuje a odumreté bunky sú odplavené lymfatickým systémom. viac ..
Drakula Terapia - Krvná plazma obohatená o krvné doštičky a leukocyty sa začala využívať koncom 90 tych rokov v zubnom lekárstve  v implantológii, neskôr v ortopédii. Dnes je overeným postupom v korektívnej dermatológii pre nabudenie vlastných reparačných mechanizmov. viac ..
Frakčný Laser - Frakčný laserový resurfacing je posledným trendom v nechirurgických omladzovacích, avšak invazívnych ošetreniach. Tvorí modernú laserovú technológiu dermabrázie, čiže zbrusovania kožného povrchu. Koža po resurfacingu je pevnejšia a zdravšia so zjednotením farebného koloritu, textúry, za súčasnej stimulácie novotvorby kolagénu. viac ..
Fotorejuvenizácia - Metóda omladenia pleti aplikáciou svetla sa stala jednou z najžiadanejších a najfrekventovanejších zákrokov v poslednom desaťročí. Za svoj čas prešla vývojom, zdokonalením, ale podstata zostáva. Zjednotiť farebný tón a vypnúť pleť. viac ..
Rádiotermolifting - Rádiotermolifting/RT lifting/ je jednou z posledných typov omladzujúcich procedúr. Rádiofrekvenčná /monopolárna/energia preniká u prístroja Exilis s podporou ultrazvuku hlboko do kože, kde sídli sieť elastických a kolagénnych vlákien zodpovedných za jej pružnosť a napätie. viac ..
Botulotoxín - Tento prípravok využíva v korektívnej dermatológii na liečbu mimických vrások čela, medziobočia a vrások okolo očí a zároveň aj na liečbu nadmerného potenia v podpazuší, na dlaniach či ploskách nôh. viac ..
Kyselina hyaluronová - Výplňové implantáty sú látky určené na vyplnenie kožných nerovností, vrások, korekciu mäkkých tkanív. Prednostne sa nimi ošetrujú a korigujú pery, nosovoústne vrásky a vrásky medziobočia. viac ..
Epilácia - Laserová epilácia je terapeutická metóda určená na permanentnú redukciu nežiaduceho ochlpenia, založená na princípe selektívnej fototermolýzy. Laserové žiarenie preniká do vlasového folikulu, kde v aktívnej fáze rastu chlpu dochádza k jeho tepelnej deštrukcii a tým k zamedzeniu rastu. viac ..
Mezoterapia- Mezolift - Miniinvazívna injekčná technika – mezoterapia sa v  korektívnej dermatológii sa využíva viac ako 30 rokov a základnými oblasťami sú korekcia prejavov starnúcej pleti, liečba vypadávania vlasov a bodycontouring, čo je neinvazívne formovanie postavy a korekcia celulitídy s liečbou strií. viac ..
Korekcia nedostatkov - Rozšírené cievky, výrastky, bradavice... laserová terapia ľahko zvláda. Problém, s ktorým ste sa možno roky trápili, kryli ho make-up-om, či inak ukrývali pred svetom sa jednoduchou intervenciou odrazu stráca. viac ..
Peeling - Na svete sú peelingy, ktoré rozjasnia váš pohľad, zjemnia vaše vrásky, odstránia „machule veku“ a jednoducho omladia. Ak ešte nepotrebujete radikálnejšiu zmenu, postačia povrchové peelingy, ak je problémov viac či vek už radšej neprezrádzate, treba „zabrať“ hlbšie. viac ..
Tvarovanie postavy -Terapia celulitídy, ochabnutej kože, strií. viac ..
Autorejuvenizácia - K najvantgardnejším, najbezpečnejším a najefektívnejším metódam omladenia pleti, krku a dekoltu patrí rejuvenizačná metóda stimulácie kože vlastnými fibroblastami. Táto procedúra  svojimi výsledkami  patrí k jedinečným metódam na poli omladzovania. viac ..
Stimulácia pleti - Podporte vlastné reparačné a regeneračné mechanizmy. Podporte bunky k ich správnemu chodu. Stimulujte ju! viac ..
Znamienka -  V rámci preventívnych opatrení sa doporučuje pravidelné samovyšetrovanie znamienok  a vyšetrenie dermatoskopom u dermatológa 1x ročne. viac ..

AKCIE viac ..

DLHODOBO NÍZKE CENY viac ..

CENNÍK viac ..

VIDEÁ viac ..

Zaradenie zariadenia: Korektívna dermatológia , Kožné ambulancie - dermatologické , Laserová medicína , Súkromná | Staré Mesto

Patrí pod zariadenia

Poliklinika Mýtna- Hedak a.s