Logo zariadenia Pohotovosť pre dospelých (LSPP)
  • (2)
  • O zariadení

Popis zariadenia


V pracovných dňoch od 15,30 – 07,00 hod. je LSPP zabezpecená v Žiari nad Hronom. Spádové územie: Kremnica a obce okresu Žiar nad Hronom: Bartošova Lehôtka, Dolná Ves, Horná Ves, Krahule, Lúcky, Kopernica, Kremnické Bane, Ihrác, Jastrabá, Nevolné, Kunešov, rekreacná oblast Skalka pri Kremnici. Prevádzkovatel: Mesto Kremnica, Štefánikovo námestie 1/1, Kremnica.
Zaradenie

Pohotovosť

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Typ


Štátna

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 2 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

  • (5)
Jan Navratil - pred 4 rokmi

  • (5)
Magdaléna Eliašová - pred 5 rokmi

V Rooseveltovej nemocnici v BB sa nachádza aj bežná lekárska pohotovosť, ktorá nahrádza akútnu potrebu Vášho praktického lekára v čase jeho voľna. Cez týždeň od 16.00 a cez voľné dni od 7.00 vždy do 22.00. Na pohotovosť sa vchádza cez Urgentný príjem, úplne vzadu v nemocničnej budove. Pri recepcii Vás zaevidujú a vysvetlia ako sa dostanete do správnych dverí. Platí sa 2€. Pri bežnom vyšetrení na urgentnej ambulancii platíte 10€. Je dobre, že pohotovostná ambulancia je v nemocnici. Pri podozreniach na vážnejší problém sú odborníci hneď po ruke, ako aj röntgeny, sonografie, laboratóriá, CT atď.

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences