Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Salutaris, s.r.o. , ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast - MUDr. Eva Gibalová Strečnianska 13 85105 Bratislava Petržalka, pri jazere Draždiak, 5 min. od Technopolu . Bus 92, 94, 95, 68. Parkovanie možné. Výhoda - náväznosť ďalších špecialistov, laboratórium, RTG. Lekáreň, zdr. potreby, optika, nákup. stredisko Billa v susedstve., poschodie: Detské oddelenie, prízemie, dvere: 034

Personál

Lekári

MUDr. Eva Gibalová

Sestry

Martina Gnapová

Ostatný personál

Mária Bitterová (asistentka)

Akcie a oznamy

2 % z dane

do 17.9.2021
Poukážete nám  2%  zo  svojej  dane?
 Pomôžu zlepšiť nielen prístroj. vybavenie ambulancie,
ale aj  útulnú  čakáreň. Srdečne ďakujeme.
Údaje pre DÚ:  Sanus,  nadácia preventívnej medicíny, 
IČO:  318 185 87,  Nevädzova 5  ,  821 01, Bratislava

Následne  stačí    oznámiť  na našu mailovú adresu:   mudr.gibalova@gmail.com
poukázanú sumu z dane a Váš daň. úrad
Alebo Vám v ambulancii osobne vydáme potrebné formuláre.
 Zobraziť viac

Dovolenka 21.5. (Pi)

do 21.5.2021
Zastupuje MUDr. Černá (len závaž.prípady), na Šustekovej 2.
Konzultujte hlavne telefonicky.

Pi : 7:00 - 12:00 hod.
č.t. 02/62 520 150
Uveďte: meno + priez.dieťaťa, dát. narod, ,bydlisko, ZP - pre výpis e- receptu; odkedy je choré, struč. príznaky,  lieky, kt. užíva a potrebu OČR.
Príp. mail:cerna@sustekova.sk
Od 16h. v závažných prípadoch možnosť APS Kramáre 

 Zobraziť viac

Ukončili sme dištanč. spôsob vyšetrenia pacientov a potvrdzovania tlačív (okrem covidových).Objednajte sa na vyšetrenie- bezplatne a na čas.

Objednanie cez : www.mudrgibalova.sk, výnimočne SMSkou:  0915 122 482.
Uveďte dôvod: potvrdenie alebo vyšetrenie ( upozornite na infekt dých. ciest).
Každé dieťa z rodiny má svoj čas vyšetrenia.
Ak zrušíte termín, napíšte. Za blokovanie termínu poplatok 10 €.

Neobjednaní sú vybavovaní podľa časových možností.
Závažný  stav lekár uprednostní.

 Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

 • Pondelok ,(12. - 15. h.prevencia len pre zdravých, objednaných)
 • Utorok
 • Streda ,(12.-15.h. prevencia len pre zdravých, objednaných)
 • Štvrtok
 • Piatok ,(11:30-14.h.prevencia len pre zdravých, objednaných)

Poznámka: Laborat. odbery: P,St,Pi do 10: h. - po predch. dohovore .

O zariadení

 

 

Naša ambulancia je jednou z najvyhľadávanejších  pre    láskavý a   individuálny prístup. Preto k nám radi chodia deti od útleho veku až po sprevádzajúcu starú mamu. Svedčia o tom steny pokryté kresbičkami od našich detí, pohľadnicami z prázdnin, kúpeľov, ktoré sme realizovali, či promočnými a svadobnými oznámeniami. Nechýbajú ani pohľadnice zo služobných ciest od rodičov. Množstvo hračiek neraz bráni deťom odísť.       
Poskytujeme liečebno - preventívnu a poradenskú starostlivosť od narodenia až do 28 rokov.

Pre nastávajúce mamičky je  vhodné sa s nami spojiť  ešte pred narodením bábätka (aj 6 - 8 týž. vopred),  lebo v rámci  individuálneho (2hod.) posedenia, dôkladne vysvetlíme starostlivosť o novorodenca, následnú výživu, prečo a čím očkujeme . Posedenia sú v utorok o 13 h. na vopred dohodnutý dátum. Pre mimorajónne mamičky je poplatok 10 € . Takto pripravené maminy, budú prežívať prvé chvíle s bábätkom oveľa kľudnejšie.
Poradíme pri problémoch školských, sexuálnych, drogových, partnerských aj rodičovských. Rodičom (resp. pacientom) ponúkame i nami spracované písomné informácie o povinnom aj odporúčanom očkovaní, o zavádzaní stravy u dojčiat, o náplni poradní, a.i. Tak sa rodičia môžu doma v kľude rozhodnúť,  ako  a bez stresu konať pri  vzniknutých situáciách.
Dôraz kladieme na úctu k pacientovi. Bolestivé zákroky sa snažíme znížiť na minimum - prístupom a prístrojom pre bezbolestný odber kapilárnej krvi. Laboratórnu diagnostiku urýchľujeme kvalitným vybavením ambulancie - CRP prístroj (jeden z najmodernejších), na vylúčenie bakteriálneho ochorenia a tým i zbytočný predpis antibiotík), močový analyzátor (prístroj na veľmi presné vyšetrenie moču), prístroj na určenie chudokrvnosti (anémie) do 3 sekún alebo okamžité stanovenie hladiny cukru v krvi glukomerom.   Digitálne váhy, laserový výškomer, vyšetrenie uší otoskopom, liečba bežných kožných ochorení, používanie zmrazovacieho pera, zvládnutie astmatického stavu na ambulancii ako i použitie oxymetra - je samozrejmosťou. V prípade nutnosti, poradíme kvalitného špecialistu. Ambulancia je vybavená aj germicídnymi žiaričmi na zabezpečenie dezinfekcie vzduchu a povrchov predmetov.
Pobyt v čakárni Vám spríjemní naša asistentka. Ponúkne časopisy, zabaví deti v detskom kútiku hračkami, kreslením, či knižkou. Poradie pacientov určuje spravodlivý , číselný systém.
Zapájame sa aj do medzinárodných vedecko - výskumných projektov (výskyt chrípky, respiračných ochorení). Poskytujeme výuku medikov a  lekárov - sme  školiacim pracoviskom pre Slovenskú zdravotnícku univerzitu .
Naša ambulancia je zapojená aj do zavádzania systému manažmentu kvality.
Bez problémov je možné spojenie s lekárom kedykoľvek (mobilom, mailom ) 
i vyšetrenie náhodných pacientov, či cudzincov (pozri cenník úkonov).
V komplexe služieb - "lekár iba pre mňa"- oznamujeme laboratórne výsledky domov, ako aj  dátumy očkovaní a  poradní. Jednotlivé služby je možné objednať i osve.

Ďalšie informácie

************************

Čo možno v našej ambulancii kedykoľvek vyšetriť (na požiadanie aj rodičom) :
z kvapky krvi - chudokrvnosť (anémiu) do 3 sek. , CRP= zápal.ukazovateľ (do 3 min.), glukózu v krvi (do 8 .sek.).Moč (analyzátorom do 1 min.),okysličenie krvi (oxymetrom do 5 sek.),vyšetrenie uší otoskopom,odstraňovanie kož.výrastkov zmraz.perom,zníženie bolesti pri pichaní injekcií špeciál. aplikátorom. Liečba biolaserom.
*****
Zapožičiavame solux i ľahko ovládeteľný inhalátor.

Zaradenie zariadenia: Všeobecný lekár - deti a dorast , Neštátna | Bratislava , Petržalka

Podrobnosti

Poisťovňa

 • DÔVERA ZP [24]
 • VšZP [25]
 • Union ZP [27]
 • Bez poisťovne

Ostatné

 • Parkovanie
 • Bezbariérový prístup
 • Príjem nových pacientov