Logo zariadenia Lekárska kozmetika, starostlivosť o pleť a telo
 • (4)

Otváracie hodiny

 • Pondelok

 • Utorok

 • Streda

 • Štvrtok

 • Piatok

 • Sobota


  podľa dohodnutých objednávok
 • O zariadení

Popis zariadenia


 Obdarúvame Vás, aby ste mohli obdarovať svojich blízkych.

Venujte sebavedomie, pozornosť, darujte poukážky Ústavu lekárskej kozmetiky na akýkoľvek zákrok, či ošetrenie z našej ponuky.

Každoročne prichádza moment, keď premýšľate... aký darček bude ten naj? Nelámte si hlavu, buďte osobní...

Zakúpte si poukážky v hodnote 20 a 30 EUR s 10% zľavou od 2. - 6. 12. 2013. Poukážky je možné si uplatniť počas nasledujúcich 6 mesiacov na zákroky alebo kozmetické výrobky.

Zaujíma vás viac? →

Zakúpte si poukážky už dnes! Platbu za ne môžete zrealizovať i prevodom cez bankový účet. Poukážky vám zašleme poštou na uvedenú adresu.

 

 Svetová technológia pre Vašu krásu!

ULK prináša unikátnu svetovú novinku – neinvazívny facelifting LPG Endermolift. Ošetrenie tváre, krku a dekoltu s omladzujúcim efektom docieli mechanická stimuláciia väzivových buniek.

Bezbolestné a úplne prirodzené. Výsledok? Okamžitá obnova produkcie kolagénu a elastínu. Rozjasnená a spevnená pleť. Skvelá anti-aging prevencia.

7 zázrakov Endermoliftu: rozjasnenie pleti, očný lifting, aktivácia kolagénu, zhutnenie pleti a zjemnenie vrások, spevnenie kontúr tváre a zoštíhlenie podbradku, bunková obnova, regenerácia dekoltu.

Zaujíma vás viac? →

Ošetrenie sa realizuje v našej prevádzke v Petržalke. Platbu za ošetrenie môžete zrealizovať i prevodom cez bankový účet.

 Trápi vás vitiligo, strie alebo svetlé škvrny po jazvách?

Nové ošetrenie v ponuke Ústavu lekárskej kozmetiky môže byť riešením.

Biele škvrny, ktoré nesvrbia, sú ohraničené, zväčša sa objavia na chrbte rúk, v okolí prstov, na krku, na tvári, v okolí očí, či úst… Tak sa prejavuje strata pigmentu, ktorej hovoríme vitiligo. Kto má osobnú skúsenosť vie, že zázračné riešenie zatiaľ neexistuje. Vie pravdepodobne i to, že približne 10% – tám pacientov ochorenie postupne akoby samovoľne ustúpi. Ostatní však hľadajú možnosti zlepšenia stavu ich pokožky.

Slnečné žiarenie, ktoré má pozitívny vplyv na liečbu mnohých kožných ochorení, vie pomôcť zmierniť príznaky aj v tomto prípade.

Nové ošetrenie v ponuke ULK využíva práve ultrafialové UVB žiarenie o vlnovej dĺžke 308 nm, ktorým sa dosahuje repigmentácia kože. Táto terapia je schválená organizáciou FDA a je bezpečná pre fototypy kože 1 až 6 podľa Fitzpatrickovej stupnice.

Liečba vitiliga prebieha na báze fototerapie. Odporúča sa aplikovať dvakrát týždenne minimálne 8 až 10krát podľa odporúčania ošetrujúceho lekára. Individuálne môže byť potrebných i viac sedení. Cena za jedno ošetrenie je 15,- €.

Za zmienku isto stojí, že terapia je vhodná aj na korekciu strií a svetlých škvŕn po jazvách.

Viac informácií Vám ochotne poskytnú naši dermatológovia.

 

 Zažite limetkové osvieženie !

Vyskúšajte sviežu novinku! Pleť namáhaná horúcim letom bude vďaka kúre s vysokým obsahom vitamínu C a extraktu z limetky dokonale zregenerovaná a hydratovaná.

Línia Lime vitamin C chráni pleť pred voľnými radikálmi. Má antioxidačné a antistresové účinky.

VIAC V NAŠOM BLOGU "LIMETKOVÝ REFRESH" →

CENU A POPIS ZÁKROKU NÁJDETE TU →

Okrem profesionálneho ošetrenia sú produkty Lime vitamin C line vhodné aj pre domácu starostlivosť o pleť.

V recepcii vám ochotne poskytneme bližšie informácie.

Volajte
02/6381 2218
0911 237 934
alebo píšte na ulk@ulk.sk.

Ošetrenie sa realizuje v našej prevádzke v Petržalke.

 Make-up bez námahy? Skúste permanentný !

ULK v spolupráci so špecialistkou na mikropigmentáciu prinášaPermanentný make up Swiss Color.

Koriguje a zvýrazňuje vybrané časti tváre. Špičková švajčiarska technológia zaručuje kvalitu, bezpečnosť, presnosť a trvácnosť.

VIAC V NAŠOM BLOGU →

Zobúdzajte sa už ráno upravená. Ušetrite čas strávený pred zrkadlom pre svoj aktívny deň.

CENNÍK A POPIS ZÁKROKU NÁJDETE TU →

Objednajte sa už dnes a buďte dokonale upravená v každej situácii.

V recepcii vám ochotne poskytneme bližšie informácie.

Volajte
02/6381 2218
0911 237 934
alebo píšte na ulk@ulk.sk.

Ošetrenie sa realizuje v našej prevádzke v Petržalke.

 Kruhom pod očami odzvonilo !

Vyskúšajte revolučnú novinku TEOSYAL Redensity II Eyes. Zbaví vás smutného či unaveného výrazu na tvári.

Injektovateľný gél TEOSYAL Redensity II Eyes bol špeciálne vyvinutý na citlivé a jemné partie okolia očí. Odstráni kruhy a zjednotí pokožku s farbou pleti.

VIAC V NAŠOM BLOGU →

Aplikácia výplňového implantátu je bezbolestná. Výsledky sú viditeľné okamžite. Efekt trvá až 12 mesiacov.

CENU A POPIS ZÁKROKU NÁJDETE TU →

Objednať sa môžete už dnes. Nechajte svoje oči vyniknúť.

V recepcii vám ochotne poskytneme bližšie informácie.

Volajte
02/6381 2218
0911 237 934
alebo píšte na ulk@ulk.sk.

Ošetrenie sa realizuje v našej prevádzke v Petržalke.

 

Aplikácia botulotoxínu

Botulotoxín je prípravok obmedzujúci činnosť mimických svalov. Injekčnou aplikáciou ich dočasne paralyzuje a zamedzuje tvorbe vrások.

Aplikácia výplňových implantátov

Injekčnou aplikáciou výplňových implantátov sa redukujú najmä nosovoústne vrásky a vrásky v okolí úst. Sú určené aj na zväčšenie objemu pier.

Benelift Total laserový resurfacing

Benelift total (laserový lifting) je omladzovacia metóda frakčným CO2 laserom, ktorá môže mať viac variantov podľa druhu ochabnutia kože a podľa prevládajúceho príznaku, ktorý chceme absolvovaním ošetrenia odstrániť.

Benelift Total mini

Benelift total mini je laserová omladzovacia metóda využívajúca frakčný CO2 laser. Laserový lúč prehrieva tkanivo hlboko pod povrchom, čím sa naštartuje novotvorba kolagénu na tri až šesť mesiacov.

Bezbolestná laserová epilácia laserom najnovšej generácie LightSheer DUET

Bezpečné a rýchle ošetrenie najmodernejším laserom, ktorý efektívne odstráni nežiaduce ochlpenie na tele aj v lete. Vyskúšajte najmodernejšiu metódu odstraňovania nežiaduceho ochlpenia bezbolestným laserom LightSheer DUET.

Digitálna dermatoskopia – mapovanie znamienok

Diagnostika materských znamienok umožňuje precízne zmapovať kožný útvar a kvalifikovane rozhodnúť o ďalšom správnom postupe súvisiacom s jeho prípadným odstránením. Digitálna dermatoskopia slúži na bezpečné a neinvazívne odhalenie vysoko zhubných kožných nádorov – melanómov.

Epilácia elektrickou ihlou

Odstránenie nežiaduceho ochlpenia elektrickou ihlou je klasická metóda, pri ktorej dochádza k zničeniu vlasovej cibuľky. Využíva sa ako doplnok laserovej epilácie na odstránenie veľmi svetlých a sivých chĺpkov na tvári a tele na malé plochy.

Epilačný laser

Bezpečné a rýchle ošetrenie najmodernejšími lasermi, ktoré efektívne odstráni nežiaduce ochlpenie na tvári a tele. Používame epilačné lasery LightSheer XC a LightSheer ET, ktoré pracujú na princípe selektívnej fototermolýzy.

Fotorejuvenizácia

Fotorejuvenizácia predstavuje kombináciu zákrokov, ktoré korigujú prejavy starnutia svetelnými zdrojmi.

Injekčná lipolýza

Metóda Injekčná lipolýza je určená na odstránenie menších lokálnych tukových ložísk vedúca k cielenej zmene kontúr tela.

Kombinovaná terapia fotorejuvenizáciou a botulotoxínom

Medzi účinné metódy redukcie vrások v okolí očí a na čele patrí vzájomná kombinácia aktivovania novotvorby kolagénu (fotorejuvenizácia) a znehybnenia mimických svalov (botulotoxín).

Komplexná liečba akné

Pre liečbu akné sa využíva kombinácia metód, napr. ošetrenie NLite laserom, diódovým svetlom Omnilux, biostimulačným laserom, odborné hĺbkové čistenie a medikamentózna liečba.

Korekcia a prevencia vrások botulotoxínovými injekciami

Botulotoxínové injekcie sa aplikujú s cieľom odstránenia už existujúcich vrások, ale aj preventívne proti vzniku vrások.

Laserový mezolift

Aplikáciou laserového lúča sa vytvárajú tzv. mikrokanáliky do hlbšej vrstvy kože s oveľa väčšou presnosťou. Cez ne sa do kože vstrebávajú aplikované účinné látky.

Liečba pigmentácií IPL

Dokážeme korigovať pehy a škvrny.

Nastreľovanie náušníc

Nastrelenie náušníc vykonávame pre všetky vekové kategórie.

NLite

Lasery a zdroje intenzívneho pulzného svetla využívajú svetlo na selektívne ohriatie kolagénu a cievok v derme, a tým vedú k remodelácii kolagénu.

Odstránenie cievok laserom

Princípom liečby cievnych prejavov lasermi alebo Intenzívnym pulzným svetlom je selektívna fototermolýza. Generovaná svetelná energia sa absorbuje v červenom krvnom farbive hemoglobíne, pričom dochádza k želanému poškodeniu ciev teplom.

Odstránenie tetovania a permanentného mejkapu

Využívame špeciálny laser najnovšej generácie Quality switch laser Q Plus A s ultrakrátkym zábleskom.

Odstraňovanie kožných výrastkov elektrokoaguláciou

Elektrokoagulácia je cielená deštrukcia tkaniva pôsobením elektrického prúdu. Odstraňujú sa ňou drobné výrastky na tele, menšie cievky na tvári, bradavice, mílie a iné esteticky rušivé kožné nedostatky.

Odstraňovanie kožných výrastkov, znamienok a jaziev laserom

Korekcie na tvári či inej časti tela po úrazoch, akné, infekčných ochoreniach kože môže riešiť aj dermatológ.

Omnilux najmodernejšia liečba a regenerácia svetlom

Zdroj viditeľného modrého svetla vysokej čistoty renomovanej svetovej značky Omnilux je určený najmä na liečbu akné. Jeho aplikáciou sa likvidujú baktérie, ktoré ho spôsobujú.

Ošetrenie pokožky hlavy biostimulačným laserom LASOCARE

Biostimulačný laser LASOCARE je určený na ošetrenie pokožky hlavy.

Rádiofrekvenčné ošetrenie kože

Rádiofrekvenčné spevňovanie kože využíva časť nízkofrekvenčného elektromagnetického vlnenia na vyvolanie novotvorby kolagénu v koži.

Redukcia nadmerného potenia botulotoxínom

Nadmerné potenie sa najčastejšie prejavuje v oblasti podpazušia a dlaní. Nadmerné potenie v podpazuší a na dlaniach sa rieši injekčnou aplikáciou botulotoxínu do spomínaných miest.

ULTHERA neinvazívny ultrazvukový lifting

ULTHERA je prvý a jediný neinvazívny lifting schválený americkou organizáciou FDA. Potvrdzuje to vysoký stupeň bezpečnosti a účinnosti tejto modernej metódy.

Verucca vulgaris (bradavica)

Problém vzniká infekciou buniek pokožky tzv. HPV vírusom. Napáda výlučne bunky pokožky, nepreniká do hlbšej vrstvy kože, nešíri sa krvou. Šírenie nastáva rastom pôvodnej bradavice, alebo prostredníctvom drobných šupiniek, odpadávajúcich z pôvodnej bradavice. Šupinky obsahujú kožné bunky, naplnené množstvom vírusov.

Vyhladenie strií frakčným CO2 laserom

Efektívne odstránenie a vyhladenie strií frakčným CO2 laserom. Ošetrením sa pokožka nielen vyhladí, ale aj spevní.

 

 

Zaradenie

Korektívna dermatológia
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Sestry

 • Danuše Kristková
 • Iveta Lilíková
viac...

Typ


Súkromná

Ostatné


Parkovanie
Platba kartou

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 4 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
Lenka Studvova - pred 2 rokmi

Uzasny pristup vsetkych pocnuc recepcnou, cez sestricku a konciac lekarkou. Boli sme na nastrelovani nausnic s nasou trojrocnou a ona z toho mala tak pozitivny zazitok. Naozaj ocenujem profesionalny a zaroven mily a privetivy pristup celeho personalu.

 • (5)
Vladimír Keklák - pred 2 rokmi

Milý personál, milá pani doktorka, spokojný som.

 • (5)
ZUZANA Spanknoebel - pred 2 rokmi

Už niekolko rokov chodim k primarovi Vrabcovi.patri mu velke ďakujem.jeho ľudsky pristup,profesionalita,ochota vysvetliť moje laicke otazky...vždy sa k nemu vyslovene tešim.odporučam.

 • (5)
Laura Karabová - pred 3 rokmi

Zvažovala som, či tu pôjdem, pretože som čítala dosť zle recenzie od recepčnej po zdravotnej sestry. Ale skúsila som to a neľutujem. Zavolala som ozvala sa milá slečna na recepcii, dostala som expresný termín. Na druhý deň som prišla aj s dcérkou na nastrelenie náušníc a opäť iba mily prístup, cez slečnu na recepcii až po pani sestričku. Dcérka je spokojná. Skvelý prístup a profesionálne nastrelenie. Odporúčam

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences