Láska radšej prirodzene – antikoncepcia bez hormónov

Láska radšej prirodzene –  antikoncepcia bez hormónov
Zdroj: bigstockphoto.com

Stále viac žien si uvedomuje vedľajšie účinky hormonálnej antikoncepcie. Kolísanie nálad, nárast hmotnosti a zvýšené riziko rakoviny prsníka uberajú antikoncepčným tabletkám na atraktivite. Zdravú a efektívnu alternatívu ponúka symptotermálna metóda,  ktorá však je pre niektoré ženy nepraktická napr. denno denné zapisovanie nameranej teploty a vyhodnocovanie údajov. Počítač cyklov cyclotest 2 plus Vám túto formu prirodzenej antikoncepcie zjednoduší.

Ženy, ktoré sa rozhodnú pre prirodzenú antikoncepciu, majú možnosť znovu spoznať samu seba ako aj svoje telo,  žiť a milovať v súlade s prírodou, lebo cyclotest 2 plus pracuje na základe symptotermálnej metódy. To znamená, že meria Vašu rannú bazálnu telesnú teplotu a dodatočne je možné zadať,  raz za mesiac, aj ďalší  príznak plodnosti napr. výsledok merania hormónu LH, zmenu hlienu krčka maternice alebo zmenu na krčku maternice.  cyclotest 2 plus je tak jediný antikoncepčný počítač, ktorý do svojich výpočtov plodných a neplodných dní zahŕňa dva príznaky plodnosti ženy.

Cyclotest 2 plus funguje celkom jednoducho:

Po rannom zobudení

  • vložte si merací snímač do úst
  • stlačte veľké okrúhle tlačidlo
  • počkajte, kým zapípa a hotovo!

Symboly bábätiek na displeji oznamujú, kedy sa Vám začína plodná a vysoko plodná fáza. Ak sa objaví jedno alebo dve bábätká, nachádzate sa vo svojej plodnej resp. vysoko plodnej fáze. Kto chce zabrániť tehotenstvu, mal by v plodnej fáze  resp. vysoko plodnej fáze abstinovať.

Osobitne pozitívne: cyclotest 2 plus ukladá do svojej pamäte Vaše denné údaje o cykle.  Čím viac cyklov sa odsleduje a uloží cyclotest 2 plus do svojej pamäte, tým presnejšie je možné ohraničiť Vaše plodné dni resp. vysoko plodné dni okolo ovulácie. Nemusíte  merať Vašu bazálnu teplotu každý deň: len od začiatku menštruácie do začiatku neplodnej fázy, ktorá sa Vám ukáže na displeji.

Antikoncepcia s cyclotestom 2 plus je  jednoduchá,  bezpečná a zdravá, nakoľko neovplyvňuje Váš prirodzený cyklus.  Existuje len jeden vedľajší efekt, ktorý je však pozitívny: lepšie spoznávate samu seba a svoje telo!

Bezpečnosť a spoľahlivosť majú, pokiaľ ide o antikoncepciu, veľký význam. Nezávislá štúdia renomovaného gynekológa a pôrodníka Dr. Petra Andreasa Kerna z Univerzity Essen, Nemecko označila cyclotest 2 plus za najspoľahlivejší antikoncepčný počítač na trhu. Okrem toho to potvrdila aj nemecká nestranná organizácia spotrebiteľov „Stiftung Warentest“ (nadácia pre testovanie tovarov). Ženy, ktoré si svoj intímny život chcú užívať prirodzene a samy o ňom rozhodovať,  v cycloteste 2 plus získajú prístroj označený expertmi ako bezpečný. Tento minipočítač sa  už viac ako 20 rokov osvedčil na európskom trhu. Ženy v Taliansku, Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku poznajú a oceňujú svoj malý, šikovný minipočítač ako spoľahlivého každodenného pomocníka.

Prirodzená antikoncepcia je s cyclotest 2 plus jednoduchá, bezpečná a okrem toho nevyžaduje žiadne následné náklady. Ďalšie informácie k téme nehormonálna antikoncepcia a podrobnosti o cyclotest 2 plus nájdete on-line na internetovej stránke: www.antikoncepcia-cyclotest.sk.

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: