Počítač cyklov - pomoc pri problémoch s otehotnením

Počítač cyklov - pomoc pri problémoch s otehotnením
Zdroj: bigstockphoto.com

Detský smiech prináša šťastie. Keď sa páry rozhodnúť korunovať spoločnú lásku potomkom, môže dlho neprichádzajúce tehotenstvo dostať na hranice znesiteľnosti aj šťastné vzťahy. V týchto osudoch sa väčšinou odráža tendencia vzbudzujúca obavy: počet ľudí so zníženou alebo obmedzenou plodnosťou približne od 50. rokov drasticky stúpa. Žena, ktorej plodná fáza je veľmi krátka, alebo ktorej partner má príliš pomalé spermie alebo ich má príliš málo, si môže s cyclotestom baby presne plánovať svoj milostný život, aby došlo k otehotneniu. Prístroje etablované na európskom trhu už vyše 20 rokov dostať teraz konečne aj na Slovensku.

Malý, šikovný a učenlivý minipočítač cyklov pomáha svojim používateľkám získať potrebné vedomosti o ich plodných dňoch: meraním bazálnej teploty pri zobudení sa zisťuje individuálna krivka cyklu ženy. Ide o prístroj, ktorý pracuje podľa symptotermálnej metódy. To znamená, že navyše k meraniu teploty možno do výpočtu vysoko plodnej fázy zahrnúť aj ďalší symptóm plodnosti. Či výsledok merania ovulačného hormónu LH, vyhodnotenie hlienu krčka maternice alebo výsledok snímania otvoru maternice - sčítané údaje zvyšujú dodatočne šance na tehotenstvo. Na základe týchto informácií sa zistia plodné a vysoko plodné dni. Obzvlášť pomáha, že cyclotest baby tieto uvádza aj vopred, čo uľahčuje plánovania vášho inmtímneho života. Okrem toho prístroj spoznáva cyklus individuálnej používateľky a tak pri dlhšej dobe používania ohraničiť plodnú fázu čoraz presnejšie. Ďalej môžu údaje využívať ženskí lekári, aby odhalili fyziologické príčiny nedostavujúceho sa vytúženého tehotenstva. Tak možno na základe vyhodnotenia bazálnej teploty zistiť zlyhanie žltého telieska, ktoré možno zabraňuje uhniezdeniu oplodnených vaječných buniek. Pre používateľky je tiež zaujímavé, že denné meranie bazálnej teploty zvyšuje šance na otehotnenie - to však nie je pre optimalizáciu údajov nutne potrebné. Keď, z hocakých dôvodov, musíte meranie vynechať, neznamená to, že všetky predchádzajúce snahy boli zbytočné. "Inteligencia" cyclotestu baby má ešte ďalšiu výhodu: pretože vytvára svoje výpočty na základe individuálnych údajov užívateľky, sú pre prístroj normálne životné okolnosti, ktoré sú normálne pre ženu vykonávajúcu meranie. Odporúča spať minimálne 5 hodín pred meraním- keď však pravidelne štartujete do ďalšieho dňa so štyrmi hodinami spánku, je to pre vás normálne - a tým aj pre vyhodnotenie údajov počítača cyklov.

Dôležité tiež je, že počítače cyklov cyclotest boli vybraté dvomi nezávislými štúdiami ako najúčinnejšie a najbezpečnejšie prístroje. Gynekológ a pôrodník Dr. Peter Andreas Kern z univerzity v Essene a nezávislá nemecká organizácia spotrebiteľov „Stiftung Warentest“ vykazujú počítače cyklov cyclotest ako najlepšie produkty svojho druhu. Je tiež vedecky dokázané, že u párov, ktorých nesplnená túžba po dieťati vyplýva zo zníženej plodnosti niektorého partnera, ústi milostný život optimalizovaný pomocou cyclotestu baby v kombinácii s ľahkým stimulantom rýchlejšie do tehotenstva než zaťažujúce hormonálne liečby.

Počítače cyklov cyclotest tak predstavujú vďaka spoľahlivosti, individuálnosti a analytickej presnosti optimálny prostriedok, ktorý napomáha priviesť na svet dlho očakávané želané dieťa. Ďalšie informácie na tému túžba po dieťati, prirodzené plánovanie rodičovstva a cyclotest baby nájdete on-line na www.otehotniet-cyclotest.sk.

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: