Súťaž na Zzz.sk o odšťavovač Omega 8004 v hodnote 314 €

Súťaž na Zzz.sk o odšťavovač Omega 8004 v hodnote 314 €
Zdroj: bigstockphoto.com

Od 28.07.2011 do 31.08.2011 sa môžete zapojiť do súťaže o odšťavovač Omega 8004 v hodnote 314 €.

Odšťavovač Omega 8004 je najnovší model šnekového dvojfázového odšťavovača. V prvej fáze sú suroviny nahrubo vylisované a šťava odteká cez hrubé sito do zbernej nádoby. Zvyšná drť je ďalej posúvaná hlavným dielom smerom k jemnému situ, kde dochádza k druhotnému odšťaveniu suroviny. Celý tento systém je prepojený, takže šťava nakoniec odteká jedným otvorom.

Šťava získaná s týmto prístrojom je vysoko kvalitná - motor má iba 70 otáčok za minútu. Tento šetrný spôsob spracovania surovín zaručuje, že takmer nedochádza k stratám vitamínov.

S Omegou 8004 je možné spracovávať takmer všetko - bežné ovocie a zeleninu, ale napríklad aj obilné trávy alebo problematické bobuľoviny (ríbezle, egreše ..), vňaťovú zeleninu, atď. Okrem toho je možné využiť tento prístroj k príprave niekoľkých druhov cestovín, výrobe orechového masla alebo pomocou homogenizačného púzdra vyrábať detské výživy, zmrzliny, sorbety a iné zdravé pokrmy, ktoré si čoskoro obľúbite nielen vy, ale aj vaše deti. Viac >>>

Výhry do súťaže venoval Eujuicers.sk eshop zameraný na distribúciu a internetový predaj odšťavovačov vysokej kvality za výborné ceny.

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je registrácia do užívateľského systému Zzz.sk a odpovede na súťažné otázky.

Prejsť na súťaž >>>

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: