Zzz.sk oslavuje 6 rokov

Zzz.sk oslavuje 6 rokov
Zdroj: bigstockphoto.com

Zzz.sk oslavuje šieste výročie svojho vzniku. Zzz.sk začalo zobrazovať prvé údaje 25. októbra 2005. Vzniklo ako pokračovanie študentského projektu pkv.sk, internetovej stránky polikliniky v Karlovej Vsi v Bratislave. Prieskum medzi pacientmi polikliniky vtedy ukázal, že je o službu záujem a tak vzniklo Zzz.sk – vtedy len ako "Zoznam zdravotníckych zariadení", ktorý rozšíril rozsah služieb pkv.sk pre celú Bratislavu, neskôr pre celé Slovensko.

Zzz.sk už nie je len zoznamom zdravotníckych zariadení, ale aktívnym spôsobom komunikácie medzi pacientmi a zdravotníckymi profesionálmi. Je miestom kde si ľudia v pohodlí domova môžu vyhľadať informácie o zdraví, chorobách, zdravom životnom štýle, ak články a nájdené informácie nestačia, je tu možnosť využiť diskusné fórum a získať tak informácie alebo sa o ne podeliť s ostatnými ľuďmi s podobnými problémami.

O úspechu svedčí aj viac ako 20 miliónov návštev, ktoré za túto dobu Zzz.sk zaznamenalo.

K dnešnému dňu tu nájdete viac ako 5 000 lekárov a iných zdravotníckych profesionálov, viac ako 11 000 článkov, rozsiahle diskusné fórum a mnoho ďalších informácií, ktoré neustále pribúdajú.

Ďakujeme všetkým za vašu priazeň, veľmi si ju vážime a budeme neustále pracovať na vylepšovaní Zzz.sk ako pre návštevníkov, tak aj pre zaregistrovaných profesionálov.

Veľa zdravia želá,

Vaše Zzz.sk

Autor článku: Tím Zzz.sk

Dátum zverejnenia: