Jacques Bonte bol menovaný za výkonného riaditeľa Medco International

Bonte, ktorý prinesie významné skúsenosti do oblasti zdravotnej starostlivosti, bude riadiť obchodné činnosti spoločnosti na francúzskom trhu.

Spoločnosť Medco International, ktorá pokračuje v rozširovaní jej operácií, oznámila menovanie Jacquesa Bonteho za výkonného riaditeľa pre Francúzsko. Bonte má bohaté skúsenosti vo Francúzsku.

Medco International sa zameriava na zlepšenie kvality starostlivosti o pacientov s chronickými a zložitými stavmi, pričom znižuje celkové náklady na zdravotnú starostlivosť. Spoločnosť, ktorú pôvodne založili v Holandsku, rozšírila svoje pôsobenie do troch ďalších krajín: do Nemecka, do Británie a najnovšie aj do Francúzska. Päťdesiatsedemročný Bonte prijal vedenie prevádzky Medco International vo Francúzsku. "V Jacquesovi sme našli skúseného manažéra a experta v odvetví zdravotnej starostlivosti, ktorý sa výborne hodí na zabezpečenie rozvoja veľmi dôležitého francúzskeho trhu," povedal Brian T. Griffin, výkonný riaditeľ Medco International. Bonte je vyštudovaný farmaceut, ktorý má dlhoročné skúsenosti s prinášaním inovatívnych riešení v segmente zdravotnej starostlivosti na trh. V jeho poslednej funkcii člena riadiaceho tímu Exonhit bol zodpovedný za vývoj a realizáciu obchodnej stratégie v oblasti klinického výskumu a diagnostiky in-vitro. Bonte strávil šesť rokov v spoločnosti Ipsen, kde zastával rôzne posty. Predtým zastával mnohé výkonné funkcie v odvetví zdravotnej starostlivosti.

O spoločnosti Medco International

Medco International, so sídlom v holandskom Amsterdame, poskytuje inovatívne riešenia zamerané na zlepšenie kvality starostlivosti o pacientov s chronickými a zložitými stavmi, zlepšuje terapeutické výstupy a pomáha uľahčovať finančné zaťaženie platiteľov. Spoločnosť založená v roku 2010 buduje svoje postavenie na trhu v celej Európe, pričom začala v krajinách ako Nemecko, Británia, Francúzsko a Holandsko. Medco International poskytuje integrované inovatívne klinické riešenia určené na zlepšenie podpory pacientov, integrovanie starostlivosti u viacerých lekárov, zlepšenie bezpečnosti a poskytnutie väčšej hodnoty v celom systéme zdravotnej starostlivosti.

Autor článku: TASR

Dátum zverejnenia: