A care Medical - V najlepšej starostlivosti

A care Medical - V najlepšej starostlivosti
Zdroj: bigstockphoto.com

Zdravie je to najcennejšie vlastníctvo každého z nás. Znie to ako klišé, ale je to rokmi aj skúsenosťami overená pravda. Najviac to vždy pocítime na vlastnej koži. V prípade prevencie aj liečby samotnej je preto rozumným krokom staviť na overenú kvalitu.

Dôverujte skúseným odborníkom v oblasti zdravotníctva, spoločnosti A care s.r.o.

Práve skúsenosti sú to, čím sa stáva spoločnosť A care s.r.o výnimočnou. Je súčasťou zdravotníckeho trhu na Slovensku od roku 1997 a za túto dobu sa stala jednou z významných spoločností medzi zdravotníckymi firmami v SR. Po úspechoch v oblasti hojenia rán a intenzívnej starostlivosti zaujímajú významnú pozíciu aj v oblasti intervenčnej kardiológie a intervenčnej rádiológie. Ďalším krokom spoločnosti je úplne nové zameranie a to oblasť Veteriny kde prináša na trh úplnú novinku v oblasti hojenia rán a dezinfekcie pre zvieratá.

Rok 2010 bol pre firmu A care s.r.o prelomovým. Okrem toho, že firma je držiteľom povolenia na distribúciu a skladovanie liečiv a zdravotníckeho materiálu, získala spoločnosť na základe certifikácie pre systém manažérstva kvality certifikát kvality podľa normy EN ISO 9001:2008. Vďaka tomuto sme schopní zabezpečiť ešte väčšiu pružnosť a kvalitné služby, než predtým.

Sme tu pre všetkých, ktorí pôsobia v oblasti zdravotníctva a chcú v tomto odbore pre seba a svojich pacientov zabezpečiť vysoký štandard starostlivosti. Spájame pre vás overené zdravotné metódy s prístupom k maximálnej spokojnosti našich obchodných partnerov prinášaním inovatívnych a jedinečných produktov na domáci trh. Systémy spoločnosti A care s.r.o spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá, ktoré sú na produkty v oblasti zdravotníctva kladené. Dovoľte nám využiť naše odborné skúsenosti v prevencii ochorení a my vám zaručíme absolútnu spokojnosť. Všetky naše odvetvia pôsobenia spája jedna myšlienka – Poskytovať klientom kompletné zdravotné systémy a vynikajúce lekárske produkty pre obnovenie a zlepšenie ich súčasnej kvality života.

Ak máte záujem získať viac informácií o spoločnosti A care s.r.o, kontaktujte nášho obchodného zástupcu na uvedených kontaktných údajoch. Využiť môžete aj našu internetovú stránku www.acare.sk.

Vybrané produkty

hojenie ran

Dermacyn® super-oxidovaný pH neutrálny roztok
na ošetrenie rán. Zaisťuje znižovanie mikrobiálnej záťaže, pomáha vytvoriť vlhké prostredie v rane a tým umožňuje organizmu rozvinúť vlastný proces hojenia. Je určený na ošetrenie rán v akomkoľvek štádiu a akejkoľvek etiológie.

 
hyodine - kyselina hyalurónová, jód

Hyiodine® (kyselina hyalurónová, jód) zabezpečuje ideálne prostredie pre vlhké hojenie rán. Hyiodine® je vhodné použiť pri liečbe všetkých typov rán. Ma unikátne regeneračné a antiadhezívne účinky, pričom súčasne zabraňuje macerácií okolitej kože a zlepšuje podmienky pre granuláciu a epitelizáciu rany.

 
Revamil - prírodnéantibiotikum a antioxidant

Revamil je 100% sterilný lekársky med na chronické rany všetkých etiológií a akútne rany. Pôsobí ako prírodné antibiotikum a antioxidant, má silné protizápalové a antibakteriálne účinky.

 

Repose je autodynamický systém na prevenciu a liečbu dekubitov. Repose je uzavretý vzduch – najlepší distribútor tlaku v extrémne tenkom a elastickom poťahu z polyuretánu.

 
Vetericyn- technologia Mycrocin

Vetericyn® ( Novinka v divízia Veterina ) svetová jednotka, netoxický roztok na všetky typy rán pre široké spektrum zvierat. Patentovaná technológia Microcyn funguje prirodzene v tele vášho zvieraťa tak, že kopíruje odpoveď zdravých imunitných systémov.

 

Divízia Wound care - Hojenie rán

Hojenie rán - Wound care

Divízia Wound care, spoločnosti A care, sa zameriava na hojenie rán za použitia moderných metód a prostriedkov.
Medzi najdôležitejšie ciele v tejto oblasti patrí zvýšenie komfortu liečby rán a urýchlenie jej priebehu. Terapeutické postupy a ich štandardy sa neustále zdokonaľujú, preto sa divízia Wound care zameriava na hojenie rán vo vlhkom prostredí. Vlhká metóda hojenia rán má priaznivé účinky na urýchlenie liečby, zvýšenie komfortu pacienta a zároveň znižuje náklady na liečbu. Použitie moderných prostriedkov hojenia rán zjednodušuje prácu personálu a zvyšuje pohodlie klienta. Naše nadštandardné služby sú zaručené vysokou odbornosťou a sústavným doškoľovaním zamestnancov.

 

Intenzívna starostlivosť (JIS)

JIS - Well Lead

Spoločnosť A care s.r.o v línii produktov JIS aktívne spolupracuje so značkou Well Lead, ktorej charakteristickým ukazovateľom je kvalita a vysoká spokojnosť klientov. Úspešnosť všetkých zákrokov je zaručená viacerými medzinárodnými certifikátmi kvality. Tieto boli získané vďaka prísnemu systému riadenia kvality. Spoločnosť Well Lead Medical Group vznikla v roku 1998. Od tej doby je jej špecializácia zameraná na výskum, výrobu a predaj jednorazových zdravotníckych produktov.

Za jej úspechy hovorí aj fakt, že v súčasnosti predáva viac ako 40 druhov produktov do zdravotných zariadení vo viac ako 60 krajinách. Tieto produkty sú najčastejšie využívané v oblastiach anestéziológie, respirácie, urológie a chirurgie. Všetky produkty Well Lead ponúkané spoločnosťou A care s.r.o získali certifikát CE, certifikáty kvality ISO 9002, ISO 13485 a niektoré sú držiteľmi registrácie FDA v USA.

Kontakty - informujte sa

Acare medical
+421 32 777 30 70
+421 32 777 30 71
acare@acare.sk
Riaditeľ spoločnosti
Rastilav Bajcar
+421 905 509180
rastislav.bajcar@acare.sk
 
Kontaktujte nášho odchodného riaditeľa, ak máte záujem o produkty A care Medical
Obchodný riaditeľ
Mgr. Andrej Filo
+421 915 800 750
andrej.filo@acare.sk
 
 
Kontaktujte našu odbornú farmaceutku, ak máte záujem získať bližšie informácie ohľadom produktov A care Medical
Odborný farmaceut
PhMr.Božena Salajková
+421 32 777 30 70
bozena.slajkova@acare.sk
 
 

A care zelená linka - 0800 183 801

Informácie, ktoré Vás zaujímajú, ihneď a zdarma!

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: