Brušné cviky na každý deň

Brušné cviky na každý deň
Zdroj: bigstockphoto.com

Nemáte čas chodiť do posilňovne alebo navštevovať organizované hodiny? Stačí, ak budete cvičiť 15 minút denne trikrát za týždeň a výsledky na seba nedajú dlho čakať! Posilnite a spevnite si trup, vyformujte si štíhly driek a brušné svalstvo. Knižka Brušné cviky na každý deň vám rozhodne pomôže.

Takmer 130 strán skvelých cvikov, rád a odporúčaní, ako si zlepšiť kondičku a vyformovať telo. Názorné fotografie vám priblížia detaily každého cviku. Všetky štyri cvičebné programy nájdete aj na priloženom DVD.

Autorka knihy Joan Paganová je skúsená newyorská cvičiteľka, ktorá je zároveň zástankyňou zdravého životného štýlu. Pohybu sa profesionálne venuje tretie desaťročie a so svojimi zákazníčkami prišla na jedno – najviac dáva zabrať vyformovanie trupu. Ako byť štíhli? Mať pevné svalstvo, viac vydržať a zlepšiť si držanie tela? Toto všetko sľubujú brušné cviky, ktoré nájdete v knižke.

Paganová vysvetľuje, čo vplýva na brušné svalstvo, ako správne robiť sed-ľah, ako cvičiť s loptou a posilňovať brucho. Nechýbajú užitočné informácie, zásady bezpečnosti, správne polohy a rady pre celkové zlepšenie fyzickej kondície.

„Priznávam, že nájsť si čas na cvičenie je problém,“ tvrdí J.Paganová. „Každý si však dokáže  nájsť niekoľkokrát v týždni pätnásť minút na to, aby si v pohodlí domova udržiaval telo a myseľ v kondícii. „Vravím vám, neleňošte a začnite cvičiť!“ vyzýva autorka knihy Brušné cviky na každý deň (15 minút).

Autor článku: Vydavateľstvo Ikar

Dátum zverejnenia: