korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Nemocnica v Levoči rozšírila spektrum výkonov v plastickej a estetickej chirurgii

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, a. s., člen skupiny AGEL, rozšírila spektrum operačných výkonov v plastickej a estetickej chirurgii. Vďaka plánovanej ukončenej atestácii lekárky v tomto odbore, tak môžu na oddelení všeobecnej a úrazovej chirurgie pacientom z celého regiónu ponúknuť rekonštrukčné výkony tváre, hrudníka, brucha, horných a dolných končatín, vrátane rekonštrukcií šľachového aparátu, periférnych nervov a taktiež v dnešnej dobe veľmi populárne estetické operácie.

"Sme šťastní, že sa naše oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie pozitívne rozvíja a môžeme poskytnúť pacientom nové služby, ktoré sme doteraz neposkytovali. Doktorka Timea Tkáčiková ovláda najnovšie operačné techniky a novinky v plastickej chirurgii, medzi ktoré patrí syndróm karpálneho kanála a guynovho kanála. Taktiež sa venuje estetickým operáciám, ako sú zväčšovanie prsníkov, redukcie prsníkov, operáciám viečok, tváre, výplniam a vyhladzovaniu vrások," uviedol primár oddelenia všeobecnej a úrazovej chirurgie Alojz Haninec.

Výnimočnosťou kmeňového oddelenia všeobecnej a úrazovej chirurgie nemocnice podľa neho je špecializácia pracoviska v oblasti kolorektálnej laparoskopickej chirurgie. "Počas operačných výkonov používame moderné technológie, ako je harmonický skalpel, pomocou ktorého sa dá operovať aj v úplnej blízkosti životne dôležitých orgánov a tiež staplery, ktoré urýchľujú priebeh operácií a znižujú výskyt pooperačných komplikácií," dodal primár oddelenia.

Autor článku: TASR

Dátum zverejnenia: