Trápia vás vlhké rukavice, topánky šíriace nevábny zápach, či vlhké lyžiarky v priebehu zimnej sezóny?

Trápia vás vlhké rukavice, topánky šíriace nevábny zápach, či vlhké lyžiarky v priebehu zimnej sezóny?
Zdroj: bigstockphoto.com

Trápia vás vlhké rukavice, topánky šíriace nevábny zápach, či vlhké lyžiarky v priebehu zimnej sezóny? Elektronický vysúšač obuvi vás týchto nepríjemností zbaví.

Vysúšač rukavíc a  obuvi na 220 V v kombinácii s antibakteriálnym UV svetelným čistením. Ohrieva na teplotu 45-50 °C, ktorá je dostatočne vysoká na vysúšanie všetkých typov obuvi. UV svetlo dezinfikuje topánky a má antibakteriálny účinok. Je ho možné použiť aj pre lyžiarské alebo hokejové rukavice a korčule. Balenie obsahuje DRYMWARMER pre dve topánky.

SIDAS, pod ich značkou Conform'able prišli na trh s neobyčajným sušičom korčúl a obuvi. Technológia sušiča Drymwarmer kombinuje aktívne teplo s UV žiarením a tak pomáha urýchliť proces vysúšania obuvi a zároveň likviduje všetky baktérie, ktoré sa rozmnožujú vnútri páchnucej a vlhkej obuvi

Pri zaužívanom vysúšaní obuvi zvonku posobí prúdenie vzduchu i tepla na vodeodolné poťahy obuvi a vtláča vlhkosť vo forme teplej pary dovnútra obuvi a tak sa často stáva že sa ráno i po celonočnom vonkajšom sušení obujete do vlhkých topánok. Navyše obuv stráca takýmto spôsobom vysúšania na kvalite.

UV sterilizácia

Sušiče Drymwarmer okrem tepla vyžarujú aj jemné UV žiarenie, ktoré pôsobí ako likvidátor všetkých baktérií a iných jednoduchých organizmov, a zabraňuje ich vzniku. A tak sa obuv zbavuje nepríjemného pachu a znovuzískava svoju sviežosť. V praxi sa UV žiarenie prejavuje ako matná, fialová žiara.

Drywarmers svojím príkonom 12W zodpovedajú spotrebe elektrickej energie jednou úspornou žiarovkou.Teplo, ktoré sušiče Drymwarmer vnútri obuvi vytvárajú, účinne danú obuv  vysúša, avšak nieje také intenzívne aby škodilo obuvi.

Veľmi vlhká obuv sa takýmto spôsobom vysuší a sterilizuje za 1-2 hodiny.

Balenie obsahuje DRYWARMER pre dve topánky alebo rukavice

* Prevádzková teplota 50° C
* Výkon 12 W, Napájanie zo siete 230 V
* Rozmery 14x5x3 cm

Tento výrobok si môžete objednať cez eshop www.vlozkydotopanok.sk

Dátum zverejnenia: