Máte radi sladké, ale bojíte sa, že priberiete?

Často sa stretávame s ľudmi, ktorí sa obávajú, že konzumáciou sladkých dobrôt priberú. Áno môže to byť pravda, ak sa konzumujú nezdravé a sacharidmi „nabombované“ sladkosti. Ale z druhej strany sa dajú nájsť aj také sladké jedlá, ktoré sú zároveň zdravé a chutné, sú s nízkym obsahom tukov, cukrov a s presne určenou energetickou hodnotou bielkovín, aby ste si mohli dopriať sladké aj napríklad počas diéty.

Hlavne počas diéty máva človek najviac chuť si dopriať nejakú tú dobrotu a je veľmi ťažké odolať, lebo pokušení je všade navôkol veľa. Každý pozná pocit „niečo by som si dal, ale neviem čo, aby som nepribral“... Prečo by ste si však nemohli dopriať napríklad čokoládový puding, jahodový kokteil, palacinky alebo koláčik či sladké brownies ku kávičke alebo čaju? Predsa život nie je o obmedzovaní sa, ale o radosti, zdravom životnom štýle a v prípade jedla, o konzumovaní zdravých a chutných jedál. Ak aj Vy patríte medzi tých, ktorí sa nad poslednými vetami zamysleli a povedali si, že je to pravda, len neviete aké sladké jedlá sú zdravé a kde ich hľadať, máme pre Vás odpoveď: jedlá PROTISSIMO®.

PROTISSIMO® je bielkovinová diéta, ktorej hlavnou myšlienkou je, aby ľudia, ktorí chudnú, prípadne ľudia, ktorí si chcú udržiavať svoju hmotnosť a nechcú pribrať, mali možnosť si vybrať zo širokého spektra sladkých, ale zároveň aj slaných jedál, ktoré chutia dobre a nezapríčinia neželané kilogramy navyše, ako tomu býva pri konzumácii bežných nezdravých potravín. Tieto proteínové jedlá sú vyrábané iba z tých najkvalitnejších surovín, najväčším výrobcom proteínových výrobkov na svete, spoločnosťou BARIATRIX a to buď vo Francúzsku alebo v Kanade. Vo svete si našli niekoľko miliónové zastúpenie v radoch konzumentov práve vďaka chuti a kvalite jedál a zároveň tým, že ich zloženie napomáha udržiavať postavu fit s požadovaným nutričným zložením. Chudnutie, resp. udržiavanie hmotnosti nikdy nebolo ľahšie, čo potvrdila väčšina spokojných konzumentov. Tak prečo, by ste sa mali obmedzovať, ak máte chuť na sladké a je tu možnosť, pri ktorej si nemusíte dávať pozor na kilogramy?

U nás si môžete ponúkané jedlá jednoducho zakúpiť v Centre chudnutia www.zdravoschudnut.sk , kde Vám odborný lekár poradí, ktoré jedlá sú pre Vás vhodné a ktoré Vašu chuť po sladkom, či slanom určite spríjemnia a naplnia.

Autor článku: MUDr. Martin Klein

Dátum zverejnenia: