Dá sa omladnúť aj bez skalpela?

Dá sa omladnúť aj bez skalpela?
Zdroj: bigstockphoto.com

Ultherapia využíva regeneračné schopnosti organizmu. Okolo tridsiatky postupne stráca pleť kolagén a svoju niekdajšiu pružnosť. Ochabnutá tvár, krk a dekolt... Tak čo s tým? Moderná estetická medicína prináša revolučné riešenie. Navyše bez skalpela.

Snívate o jedinom ošetrení, ktoré vás omladí a spevní pleť? Túžite po tom, aby ste mali výrazné a ostré kontúry tváre? Nič nie je nemožné. Aj zázraky sa dejú na počkanie. A zabudnite na skalpel či poškodenie povrchu kože. Zvrátiť čas sa dá aj neinvazívne.

Lifting bez skalpela

„Ultrazvukový lifting Ulthera je najmodernejším a vyhľadávaným neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Je to jediná americkou organizáciou FDA schválená neinvazívna liftingová metoda tváre, krku a dekoltu, pri ktorej sa pri neustálej cielenej obrazovej kontrole dostáva ultrazvuk do kože a podkožia. Stimuluje kolagén v úrovni kože. Dokáže bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre, krku a dekoltu. Nielen ochabnuté kontúry, ale aj vrásky,“ vysvetľuje MUDr. Regina Paulínyová z Ústavu lekárskej kozmetiky.

Iba Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať hlboko v tkanive, v tzv. vrstve SMAS.

Tá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Pôsobí v mieste, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri klasickom operačnom zákroku.

Ultherapia využíva regeneračné schopnosti organizmu. Ďalšou výhodou technológie je, že okrem viditeľných vytvára i na prvý pohľad neviditeľné, ale progresívne výsledky. Tvorba nového kolagénu spomaľuje celkový proces starnutia. Výsledky sú prirodzené a bez zmeny mimiky.

Stačí jediný zákrok

Ultherapia má množstvo výhod. Zákrok trvá 30 až 60 minút a hospitalizácia vôbec nie je potrebná.

Tesne po zákroku síce môže pretrvávať začervenanie pleti a opuch počas niekoľkých hodín, no citlivosť má iba prechodný charakter. Dlhodobejšia rekonvalescencia nie je absolútne potrebná.

Úžasné je, že jediné ošetrenie ihneď naštartuje omladzovací proces. Už bezprostredne po ňom na sebe spozorujete viditeľné známky zlepšenia. Pleť je vypnutá a pevná.

Nasledujúce 2 až 3 mesiace prebieha regeneračný proces a výsledky sa umocňujú. Prebieha totiž novotvorba tak dôležitého kolagénu. Spomaľuje sa proces starnutia. A navyše bez jaziev.

Výrazným benefitom ošetrenia je tiež fakt, že pozitívna zmena pretrváva v mnohých prípadoch až 5 rokov. Samozrejme, všetko závisí aj od stavu ošetrovanej pleti. V prípade potreby odborníci odporúčajú zopakovať ošetrenie po 1 až 2 rokoch.

Čas sa dá zastaviť

„Ideálny kandidát na ošetrenie Ulthera? Žena alebo muž po 35. roku s ochabnutou pleťou, ktorá už stráca pevnosť. Veľmi dobré výsledky dosahujeme aj pri poklesnutom obočí,“ vysvetľuje MUDr. Regina Paulínyová.

Ale pozor! Ultheraterapia nenahrádza chirurgický facelifting. Je však ideálnou alternatívou pre všetkých, ktorí ho z rôznych dôvodov odmietajú.

Autor článku: Ústav lekárskej kozmetiky

Dátum zverejnenia: