Celostné zotavenie - Oživte telo a myseľ v Hotel & Spa Linsberg Asia

Celostné zotavenie - Oživte telo a myseľ v Hotel & Spa Linsberg Asia
Zdroj: bigstockphoto.com

8. augusta sa neďaleko Viedne otvoril jedinečný Hotel & Spa. Na ploche 60.000 m² boli postavené záhrady, vodné svety, kúpeľné procedúry, terapie a seminárne miestnosti, 3 reštaurácie a 4-hviezdičkový superior hotel. Celkový prístup vychádza z motívov ďalekého východu v znení: East Meets West. Spája sa tu ázijský a európsky design. Hostia tu nájdu pokoj a príjemný odpočinok na vysokej úrovni.

Idylický Bad Erlach južne od Wiener Neustadt, na úpätí kopcov viedenských Álp, je ideálnym domovom Linsberg Asia Spa Therme Hotel. Predovšetkým preto, že zdroj termálnej vody je lokalizovaný do oblasti bezprostrednej blízkosti.

Rozhodnutím z 9. Januára 2007 je 35 ° C teplá voda z kúpeľov oficiálne nazývaná "liečivý prameň Linsberg" . Má pozitívny vplyv na kožné ochorenia, ochorenia periférnych cievnych alebo športové úrazy.

Priestranné kúpele ponúkajú na ploche 15.000 m ² 1.430 m ² vodnej plochy osem rôznych tematických oblastí bazény a sauny. Hotel ponúka vlastný bazén a saunu a moderné fitness centrum. Panenská príroda, v ktorej je zasadené spa & hotelový komplex sa skladá z veľkej časti z prírodnej rezervácie.

Štvorhviezdičkový superior hotel má 116 dvojposteľových izieb o veľkosti 36m ², 4 Jasmine junior suites s 67m ² a Lotus 5 executive suity o veľkosti 84m ². Ázijská architektúra a interiérový dizajn, kvalitné materiály, štýlová estetika vo všetkých oblastiach a veľká pozornosť detailu pri dodržiavaní feng shui pravidiel to je výsledok celostného systému.

V hoteli hosťom ponúka jedinečnú atmosféru ázijské jedlo, v ázijskej kuchyni v kombinácii s regionálnymi produktmi, jednoduché, v ázijskom štýle architektúry, nádherné záhrady a súkromné kúpeľné centrum s krytým bazénom a saunu. 3 reštaurácie, bistro, bar, knižnica, ázijský pavilón, fitness, veľká odpočinková miestnosť zabezpečí harmonickú atmosféru ideálnu pre relaxáciu a odpočinok.

Seminár priestor je dimenzovaný až pre 200 osôb a ponúka 5 konferenčných miestností a vysokú technickú kvalitu s harmóniou ďalekého východu harmónie. Všetky konferenčné miestnosti sú vedľa ázijskej záhrady, kde sa môžete prejsť. Pre jedinečné príležitosti je ideálny ázijský pavilón.

Okrem ekonomických výhod pre región, cítiť že Linsberg Asia je zakotvený v prostredí a zakorenený v kopcovitej krajine tzv Bucklig Welt, ktorý sa nachádza v oblúku vo Viedenských Álp. Priateľskosť,  veselosť a relaxácia sú tu centrom pozornosti.

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: