V Inchebe sa stretnú odborníci na ústne zdravie z celého Slovenska

V Inchebe sa stretnú odborníci na ústne zdravie z celého Slovenska
Zdroj: bigstockphoto.com

Jediná špecializovaná výstava tohto druhu na Slovensku, prezentuje novinky v oblasti vybavenia zubných ambulancií a laboratórií, prístrojov, nástrojov a materiálov používaných odborníkmi pri ošetrovaní chrupu. Predvádzané pomôcky si možno na mieste vyskúšať v pracovnom výkone počas interaktívnych workshopov.

Najmodernejšie ošetrovacie postupy a technológie dostanú priestor počas Live Show ukážok, kde sú pred publikom ošetrení reálni pacienti. Súčasťou výstavy Slovenské dentálne dni sú prestížne odborné konferencie pre zubné sestry a zubné hygieničky, ale najmä medzinárodný stomatologický kongres zaradený do kalendára podujatí Svetovej dentálnej federácie FDI.

Krásny a bezchybný chrup nie je len modernou estetickou záležitosťou, ale tiež predpokladom udržania celkového zdravia človeka. Práve pri zanedbaní prevencie na nás číha zubný kaz a séria ďalších vážnych ochorení. Slovenská komora zubných lekárov pripravuje počas výstavy pre širokú verejnosť akciu pod názvom Deň ústneho zdravia, zameranú na správnu starostlivosť o ústnu dutinu a predchádzanie civilizačným chorobám.

Autor článku: Slovenské dentálne dni 2013, Incheba Bratislava

Dátum zverejnenia: